30 апреля в 16:12

Квартира!!!

ви на дитину оформляєте покупку квартири, чи на себе! гроші ваші
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 127
на дитину
на себе
Завжди мало 30 апреля в 16:44
Ответ дляКофр для ноги
ви некомпетентні в цьому питанні! той нетреба мені розказувати!
зате ви компетентні)))) дочку видали заміШ)))
Завжди мало 30 апреля в 16:43
Ответ дляНеКонец-Света
Тон сбавь, гордыня такая.
Мені чогось Проня Прокопівна згадалась після постів автора)))) а ще наочна ілюстрація який контингент може бути в новобудові
Престидижитатор 30 апреля в 16:51
Ответ дляКонфиденциальность
как можно заработать на квартиру, но при этом настолько неграмотно писать?
Тому що це одна з топових тем для тролячества
Джинци на Флісі 30 апреля в 16:51
Ответ дляКофр для ноги
22, в новобудові, новобудова ще нездана за цей час вийшла заміш! і тепер її чоловік має частку на цю квартиру зашибісь!!! я така зла тепер. Гроші мої
Автор, вы так написали пост, как будто ребенку три года. Все и ответили соответственно.
В 22 года, конечно, на ребенка.
Потребую апгрейду 30 апреля в 17:04
Жіночки як виходите заміж робіть шлюбний контракт. І собі і дітям. Майте гордість . Той хто любить вас через той контракт не залишить а навпаки дасть вам більше,а т бояться порушити питання довіри. І не буде цього головняку. Або хай чоловіки пишуть що не претендують а ви прикладається докази що то ща ваші дошлюбні грогі
Швендяю містами 30 апреля в 17:44
Моя бабушка оформила когда-то на себя, сына, невестку и внучек. Но сейчас уже так никто не делает.
автор Кофр для ноги 30 апреля в 17:53
Ответ дляШвендяю містами
Моя бабушка оформила когда-то на себя, сына, невестку и внучек. Но сейчас уже так никто не делает.
тоді ці квартири давали безплатно! А зараз треба добре напахатись, щоб купити її!
Швендяю містами 30 апреля в 19:36
Ответ дляКофр для ноги
тоді ці квартири давали безплатно! А зараз треба добре напахатись, щоб купити її!
Нет.
Это от человека зависит.
Чижик Пижик 30 апреля в 20:58
Ответ дляКофр для ноги
тоді ці квартири давали безплатно! А зараз треба добре напахатись, щоб купити її!
Автор, делайте переуступку на Вас (на родственников ближайших это обычно не дорого) и оформляйте право собственности на Вас
автор Кофр для ноги 30 апреля в 21:41
Ответ дляЧижик Пижик
Автор, делайте переуступку на Вас (на родственников ближайших это обычно не дорого) и оформляйте право собственности на Вас
А ви як поступилиб при умові, що кажу дітям робіть тоді ремонт вам старт дали! Відповідь: у нас куча своих проблем...щас не будем делать давай тогда продадим а купим с ремонтом!
Джинци на Флісі 30 апреля в 22:45
Ответ дляКофр для ноги
А ви як поступилиб при умові, що кажу дітям робіть тоді ремонт вам старт дали! Відповідь: у нас куча своих проблем...щас не будем делать давай тогда продадим а купим с ремонтом!
Ну вам же пишут - пусть делает переуступку на вас.
Чижик Пижик 30 апреля в 22:50
Ответ дляКофр для ноги
А ви як поступилиб при умові, що кажу дітям робіть тоді ремонт вам старт дали! Відповідь: у нас куча своих проблем...щас не будем делать давай тогда продадим а купим с ремонтом!
Если хотят с ремонтом, то это старая вторичка получится (если продать эту в новострое). Если их такое устраивает, то продала б эту и купила на себя вторичку с ремонтом - будет им старт. Пусть живут, откладывают деньги и купят позже квартиру побольше (а оформленную на Вас продадите и оформите в долях на дочь и зятя в соотношении их вложений в новую квартиру).