30 апреля в 21:37

Про АстроЗенек вже чули?

❗️Вакцини AstraZeneca від СOVID може викликати тромби, – The Telegraph.

Це визнала сама ж компанія. Відомо, що вже подано 51 справу зі смертельними випадками, на суму близько 100 мільйонів доларів.
Love_Love_Love_ 30 апреля в 21:37
Нічого нового
32 2
Не вмію заміряти 30 апреля в 21:38
Света С Приветом 30 апреля в 21:39
Про це говорили ще з самого початку їх використання. Що вас зараз здивувало?
57 3
Кофе в лобби 30 апреля в 21:39
Это еще в 19-20 году все знали, только не все верили и бежали колоться, высунув язык
47 7
Жинси на дитину 30 апреля в 21:39
51 доведений? випадок на десятки мільйонів вакцинованих. Ідіоти. Наша цивілізація приречена.
Like-995b 30 апреля в 21:39
Я «колола» Пфайзер, не переживаю)
Гарантую неперелевки 30 апреля в 21:39
Жодних висновків не буде. Ніхто навіть не вибачиться
Кавуся 30 апреля в 21:40
Вони стільки людей вбили… і їм нічого не буде, глобальне винищення
33 3
автор Луноходик_Ик 30 апреля в 21:41
Ответ дляLike-995b
Я «колола» Пфайзер, не переживаю)
Не боїтесь, що через деякий час і пфайзер признається в тому ж?
Дева Мария 30 апреля в 21:41
Вас никто не заставлял колоться
Кавуся 30 апреля в 21:41
Ответ дляНе вмію заміряти
фото
Так, вони все для цього зробили
Like-995b 30 апреля в 21:42
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не боїтесь, що через деякий час і пфайзер признається в тому ж?
Нет) вы невнимательно читали
9 3
Ушла и Пришла 30 апреля в 21:42
Отличная новость для тупиц, которые тут готовы были разодрать тех кто не собирался колоться . Не жаль .
46 9 1
Дона Ко Ко 30 апреля в 21:42
Ковід теж провокує тромбоз. І ще купу всього.
33 9
Гарантую неперелевки 30 апреля в 21:43
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не боїтесь, що через деякий час і пфайзер признається в тому ж?
Там лапки спеціально стоять
7 1
Бяки-козяки 30 апреля в 21:43
Ответ дляНе вмію заміряти
фото
Почему только славян? Миллионные иски явно не славяне подавали.
Не рахую, а вважаю 30 апреля в 21:43
А що чутно про короновак?
Гарантую неперелевки 30 апреля в 21:44
Ответ дляДева Мария
Вас никто не заставлял колоться
Ага, памʼятаємо плач бюджетників три роки тому.
11 1
автор Луноходик_Ик 30 апреля в 21:44
Ответ дляСвета С Приветом
Про це говорили ще з самого початку їх використання. Що вас зараз здивувало?
Як згадаю, як мене відсторонювали від роботи ...
Сволота.
Носки на подтяжках 30 апреля в 21:44
Коллега на работе колола какую-то жижу ,в прошлом году нашли саркоидоз лёгких .
У дядьки после вакцины ,лопнул апендецит ,ничего не болело ,не беспокоило , сам хирург потом сказал ,что в шоке ,там болеть должно было ,а не спонтанно .
И сказал ,что вакцины не изучены ,сами врачи не знают ,к чему может приводить в последствии
20 11 5
автор Луноходик_Ик 30 апреля в 21:44
Ответ дляДева Мария
Вас никто не заставлял колоться
Не заставляв ???? Ви про що ???
Залатавая 30 апреля в 21:45
Я коли німцям розказувала, як ми всіми силами протистояли вакцинації, а за потреби купували сертифікати вони дивилися на мене ведмежими очима. Треба тепер спитати їх думку, після заяви фармкомпанії
30 8 4
автор Луноходик_Ик 30 апреля в 21:46
Ответ дляДона Ко Ко
Ковід теж провокує тромбоз. І ще купу всього.
На...на мені перехворівшій на ковід ,була та вакцинація ???
Забагаловка 30 апреля в 21:46
Але ж і сам вірус викликав тромбоз, це часте ускладнення
16 5
Залатавая 30 апреля в 21:47
Ответ дляНоски на подтяжках
Коллега на работе колола какую-то жижу ,в прошлом году нашли саркоидоз лёгких .
У дядьки после вакцины ,лопнул апендецит ,ничего не болело ,не беспокоило , сам хирург потом сказал ,что в шоке ,там болеть должно было ,а не спонтанно .
И сказал ,что вакцины не изучены ,сами врачи не знают ,к чему может приводить в последствии
Я категорично проти вакцинації, але заради справедливості- я особисто знаю двох в кого лопнув апендикс без попернднього болю до ковіду
ДеньгиНеСдаю 30 апреля в 21:47
Ответ дляLike-995b
Я «колола» Пфайзер, не переживаю)
Я ´не колола´, не переживаю))
4 2
Гарантую неперелевки 30 апреля в 21:47
Ответ дляДона Ко Ко
Ковід теж провокує тромбоз. І ще купу всього.
У людини завжди має бути вибір від чого їй отримати тромбоз
18 4 3
автор Луноходик_Ик 30 апреля в 21:47
Ответ дляLike-995b
Нет) вы невнимательно читали
Так, дійсно пропустила
Тоскующая 30 апреля в 21:48
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не боїтесь, що через деякий час і пфайзер признається в тому ж?
Астразенека про это сообщала еще в начале пандемии.
А что касается других вакцин, так их испробовали на десятках миллионов. Такую выборку не имеет ни один другой медицинский препарат.
12 1
Гарантую неперелевки 30 апреля в 21:49
Ответ дляТоскующая
Астразенека про это сообщала еще в начале пандемии.
А что касается других вакцин, так их испробовали на десятках миллионов. Такую выборку не имеет ни один другой медицинский препарат.
Але нема результатів досліджень на десятках мільйонів? У Вас хтось цікавився самопочуттям після вакцинації?
6 2