Про АстроЗенек вже чули?

❗️Вакцини AstraZeneca від СOVID може викликати тромби, – The Telegraph.

Це визнала сама ж компанія. Відомо, що вже подано 51 справу зі смертельними випадками, на суму близько 100 мільйонів доларів.
показать весь текст
Наездница 30 апреля в 22:05
Ответ дляMetelitsa
Редагую пост.
Я раніше бачила цю новину, а тут прямо в тему. Я думаю, у випадку цього німця, десь ці всі страшні побічні ефекти мали би проявитися)))

Про себе і сім´ю: у всіх Файзер. У всіх все ок.
https://espreso.tv/svit-gipervaktsinovaniy-62-rich...

62-річний житель Німеччини отримав велику кількість вакцин проти Covid-19 з ’особистих причин’. Чоловік зробив 217 щеплень без захворювання на вірус
Про це пише The Guardian.
Зазначається, що вчені отримали офіційне підтвердження 134 щеплень, серед яких було 8 різних вакцин. Вони переглянули попередні аналізи крові, які чоловік здав, а також дослідили зразки крові, коли він продовжував отримувати щеплення.
’Спостереження про те, що не було помітних побічних ефектів, попри цю екстраординарну гіпервакцинацію, вказує на те, що препарати мають хороший ступінь переносимості’, - сказав вчений.
Дослідники виявили, що його імунна система повністю функціонувала: ’Загалом ми не виявили жодних ознак слабшої імунної відповіді, скоріше навпаки’.
Пацієнт психіатра
2 1
Доль Чекомбана 30 апреля в 22:09
Мы это знали с самого начала, писала тут вначале пандемии, говорили, надеть шапочку из фольги. Искренне желаю здоровья тем, кто пострадал от этих вакцин❤️
Metelitsa 30 апреля в 22:12
Ответ дляГарантую неперелевки
Тому я й пишу про кінське здоровʼя
Ага, ага.....
А до цього він таким не відрізнявся.
Рядовий німець поважного віку.

До речі, всі страшилки дивним чином стосуються західних вакцин, і не стосуються китайських та рашистських..

Співпадіння???. Не думаю...
Амелі на мілені 30 апреля в 22:11
Ответ дляГарантую неперелевки
Жодних висновків не буде. Ніхто навіть не вибачиться
Були вибачення вже давно. Вибачалися, що багато людей звільнено було і що вакцина недосліджена і це політичне рішення, а не медичне.
Синди Кроуфорд 30 апреля в 22:11
Автор, ви вчепилися в вираз ’може викликати тромби’,   а те що сам ковід викликає тромби - то нічого, на вашу думку???? Припустимо, ковід викликає тромби у 40 із 1000 людей, а вакцина у 4 із 1000 - то що безпечніше??? Мій тато помер 3 роки назад від ковіду, і саме від тромбозу черевної порожнина як ускладнення...а можливо якби був вакцинований - то досі був би живий, йому було 60 - не такий, щоб прямо дуже пожилий.
Гарантую неперелевки 30 апреля в 22:11
Ответ дляMetelitsa
Ага, ага.....
А до цього він таким не відрізнявся.
Рядовий німець поважного віку.

До речі, всі страшилки дивним чином стосуються західних вакцин, і не стосуються китайських та рашистських..

Співпадіння???. Не думаю...
Тобто Ви самі спочатку погодились, що це незвичайний випадок, а зараз заперечуєте собі ж?
Носки на подтяжках 30 апреля в 22:11
Ответ дляТирамісу на терасі
Вчителів не допускали до роботи, людям не дозволяли їздити в транспорті, в метро не пускали. І якби не війна то цілком могли бути і буси, бо саме на березень анонсували нову хвилю вакцинації. Це як за зараз на роботу без військового квитка не беруть. Я пам´ятаю коли проснулась 24 під вибухи , перша думка, ну слава богу відчіпляться з вакцинами.
Нам на работе поставили вопрос руба,неделю дали ,а то не допустят до работы ,без сохранения ЗП ,общепит .
И как раз я тянула до последнего ,потом началась война ,отстали .
Дона Ко Ко 30 апреля в 22:13
Ответ дляЛуноходик_Ик
На...на мені перехворівшій на ковід ,була та вакцинація ???
Я хворіла тричі. Перший раз легко, другий раз ледь не померла (набряк легенів), вакцинувалися через півроку коли антитіла впали, перехворіла ще раз ще через півроку- як звичайне орві. Ось і перехворівша теж. Але без вакцини я б в третій раз таки загнулася, індивідуальна чутливість до віруса, цукор і астма. Джекпот.
мегамоСГ 30 апреля в 22:12
Ответ дляЖинси на дитину
51 доведений? випадок на десятки мільйонів вакцинованих. Ідіоти. Наша цивілізація приречена.
Через таких, як ви
Metelitsa 30 апреля в 22:12
Ответ дляНаездница
Пацієнт психіатра
Можливо, до речі.))))
Не сперечаюсь.

Я хочу знайти у нього побічки, які усі тут описують.

Де вони всі ділись,)))
Гарантую неперелевки 30 апреля в 22:12
Ответ дляАмелі на мілені
Були вибачення вже давно. Вибачалися, що багато людей звільнено було і що вакцина недосліджена і це політичне рішення, а не медичне.
Хто вибачився? Ляшко, який заробив на вакцинах?
Доль Чекомбана 30 апреля в 22:12
Я скажу вам больше.
Чем больше будет проходить времени, тем больше информации будет всплывать об этих вакцинах, об их составе, о влияния на организм, постепенно всё будет обнародовано.
Бесплатный сыр только в мышеловке.
14 1
мегамоСГ 30 апреля в 22:13
Ответ дляДева Мария
Вас никто не заставлял колоться
Потім будуть казати - вас ніхто не заставляв йти на війну)
Синди Кроуфорд 30 апреля в 22:13
Ответ дляКавуся
Вони стільки людей вбили… і їм нічого не буде, глобальне винищення
не переживайте, ваше критичне мислення вже ’знищено’
Банан-барабан 30 апреля в 22:13
Ответ дляLike-995b
Я «колола» Пфайзер, не переживаю)
зря радуетесь) всё из одной бочки разливали)))
Амелі на мілені 30 апреля в 22:13
Ответ дляГарантую неперелевки
Хто вибачився? Ляшко, який заробив на вакцинах?
Це не наші, американські жуліки, здається
Like-995b 30 апреля в 22:14
Ответ дляБанан-барабан
зря радуетесь) всё из одной бочки разливали)))
Вы кавычки заметили?) Или бегом писать
Доль Чекомбана 30 апреля в 22:17
Почитайте историю о талидомидовой трагедии.
В 1950-х беременным назначали талидомид.
Препарат вышел на рынок без должных исследований, ну а потом … установили памятник жертвам препарата.
Препарат европейский.
9 2
мегамоСГ 30 апреля в 22:18
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Всегда будет по нарастающей
Леся Українка 30 апреля в 22:18
В оточенні ніхто від щеплень не помер, а от від ковіду - так
Metelitsa 30 апреля в 22:18
Ответ дляГарантую неперелевки
Тобто Ви самі спочатку погодились, що це незвичайний випадок, а зараз заперечуєте собі ж?
Ні, то Ви вигадали моє погодження з Вашими припущеннями.

Я, до речі, вакцинувалась на роботі. Добровільно. З понад 800 людей в один день нас, бажаючих, було десь 315.
Біля роботи чергувала швидка на випадок виникнення усіх тих страшних побічних ефектів.
Вакцини були у кого Файзер, у кого Модерна
ніхто до лікарів швидкої не звертався.

То мій власний життєвий досвід.
автор Луноходик_Ик 30 апреля в 22:18
Ответ дляСинди Кроуфорд
Автор, ви вчепилися в вираз ’може викликати тромби’,   а те що сам ковід викликає тромби - то нічого, на вашу думку???? Припустимо, ковід викликає тромби у 40 із 1000 людей, а вакцина у 4 із 1000 - то що безпечніше??? Мій тато помер 3 роки назад від ковіду, і саме від тромбозу черевної порожнина як ускладнення...а можливо якби був вакцинований - то досі був би живий, йому було 60 - не такий, щоб прямо дуже пожилий.
Удалено администрацией...
Телефон Рубика 30 апреля в 22:19
Ответ дляНе вмію заміряти
фото
причем здесь славяне? у нас было побожески, я не кололась и никак это не прочувствовала. А вот в Швейцарии был такой карантин, там все! делали вакцину. И они бежали впереди паровоза, потому что доверяют своим властям. Так что уже хватит славян приплетать
Metelitsa 30 апреля в 22:20
Ответ дляДоль Чекомбана
Я скажу вам больше.
Чем больше будет проходить времени, тем больше информации будет всплывать об этих вакцинах, об их составе, о влияния на организм, постепенно всё будет обнародовано.
Бесплатный сыр только в мышеловке.
І тільки про китайські і рашистські розробки нічого розповідати не будуть
3 2
Банан-барабан 30 апреля в 22:20
Ответ дляLike-995b
Вы кавычки заметили?) Или бегом писать
а) теперь понятно)))
Фляшунька 30 апреля в 22:20
доброго ранку! ви тільки про це взнали? ковід викликає тромби, вакцини теж, наші ’розумні’ знайомі хто повакцинувався, то частина померла в такому віці, що могли б жити, а частина має великі трабли із судинами та серцем
2 1
мегамоСГ 30 апреля в 22:21
Ответ дляMetelitsa
Ага, ага.....
А до цього він таким не відрізнявся.
Рядовий німець поважного віку.

До речі, всі страшилки дивним чином стосуються західних вакцин, і не стосуються китайських та рашистських..

Співпадіння???. Не думаю...
Бо китайське і російське тим більше не будуть розслідувати
А якщо і будуть, результатів вам ніхто не скаже
КоКоКоКоКоКо... 30 апреля в 22:22
Ответ дляLike-995b
Я «колола» Пфайзер, не переживаю)
..
ПлюшкамиБалуюсь 30 апреля в 22:22
Аж 51 випадок. Ну це ні фіга собі.
А скільки від Ковіду померли? - я особисто знаю трьох. Один з них чоловік моєї подруги
5 3
Natalia505 30 апреля в 22:25
Ответ дляСинди Кроуфорд
Автор, ви вчепилися в вираз ’може викликати тромби’,   а те що сам ковід викликає тромби - то нічого, на вашу думку???? Припустимо, ковід викликає тромби у 40 із 1000 людей, а вакцина у 4 із 1000 - то що безпечніше??? Мій тато помер 3 роки назад від ковіду, і саме від тромбозу черевної порожнина як ускладнення...а можливо якби був вакцинований - то досі був би живий, йому було 60 - не такий, щоб прямо дуже пожилий.
А вакцинація запобігає ковіду, вони не хворіють і не заражають інших? Не смішіть.