Про АстроЗенек вже чули?

❗️Вакцини AstraZeneca від СOVID може викликати тромби, – The Telegraph.

Це визнала сама ж компанія. Відомо, що вже подано 51 справу зі смертельними випадками, на суму близько 100 мільйонів доларів.
показать весь текст
Менее Более 30 апреля в 22:28
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Natalia505 30 апреля в 22:29
Якось дивилась дуже цікаве аналітичне дослідження, в якому чоловік аналізував кількість хворих після однієї вакцини та двох. Кожна наступна вакцина зменшує імунітет і шанси захворіти вдруге на ковід і втретє збільшуються.
Дідова баба 30 апреля в 22:29
успокойтесь. Где статистика, чем эти люди были больны, какая хроника была у них? Нет такой статистики, очень скептически к этому отношусь
4 4
Чебураха з перцем 30 апреля в 22:30
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Аж 51 випадок. Ну це ні фіга собі.
А скільки від Ковіду померли? - я особисто знаю трьох. Один з них чоловік моєї подруги
Так вакцина не захищає від хвороби , а можливо дасть змогу легше перенести . У мене знаком в, хто сам вколовся від страху , натбрпли всі як один плюс 15-20 кг , проблеми з серцем та тиском . Але ковід так перенесли як і я , не вакцинована .
кнопкодав 30 апреля в 22:31
Хз, побочки він будь-яких ліків почитаєш, то вже можна зразу закопуватись. І нітрати в овочах? Вихлопні гази? Синтетичні шмотки з мас маркет прям до тіла. І нічо. А астразенека, то да, страшно)
3 1
Natalia505 30 апреля в 22:31
Ответ дляДідова баба
успокойтесь. Где статистика, чем эти люди были больны, какая хроника была у них? Нет такой статистики, очень скептически к этому отношусь
Статистика з´явиться років через п´ять. Це процес не швидкий. Увага загалу прикута до війни.
Metelitsa 30 апреля в 22:32
Безос та інші мільярдери інвестують у біотехнології, які покликані запобігати старінню та продовжувати життя

https://vctr.media/ua/yak-tekhnokompaniyi-podovzhu...

І я читала, як їх критикують різні впливові міжнародні гуманітарні організації за те, що вони працюють над цими технологіями лише для себе, не збираються ділитися ними із широкими масами людей.

Але якби вони почали ділитися цими розробками, ті самі широкі маси звинуватили би їх у свідомому знищенеі популяції людства.

Така у людей філософія)
2 1 1
Треба підробіток 30 апреля в 22:33
Лікар Голубовська якраз з цього приводу написала пост.

‘Итак, AstraZeneca признала, что ее широко используемая вакцина против COVID-19 под торговой маркой Covishield может вызывать побочные эффекты, включая образование тромбов и низкое количество тромбоцитов.

Кто бы мог подумать? 🤦‍♀️

На практике это было видно сразу.

Потом это стали отмечать в сухих, но очень информативных британских отчетах.

Вскоре вышло две научные статьи, отмечающие причинно-следственную связь между вакциной AstraZeneka COVID-19 и тяжелыми тромботическими осложнениями, я об этом писала здесь -

https://www.facebook.com/share/hXXE47abHb9eBq2r/?m...

Широкую огласку это явление получило после смерти журналистки ВВС от синус тромбоза, возникшего после вакцинации. -

Ведущая ВВС умерла от осложнений после вакцинации от коронавируса — Мир — tsn.ua

После этого NICE опубликовал рекомендации по диагностике и лечению иммунной тромбоцитопении и тромбоза и признал, что это состояние может быть очень серьезным и требующим неотложного вмешательства, об этом я писала здесь -

https://www.facebook.com/share/p/wLwr8by7Am3hG4Kg/?

Сейчас впервые мы видим официальное признание, а сама вакцина запрещена к применению.

Что я хочу сказать?

Первое. Дело даже не в том, что эта вакцина вызывала тромбозы, ибо любая вакцина может повторить «путь» возбудителя (например, после вакцинации от кори редко может возникнуть кореподобный синдром). Дело в КОЛИЧЕСТВЕ тромбозов, которое, по моему мнению, было ужасающим для иммунобиологического препарата (согласно британским отчетам, которые замечательно комментировал профессор Андрей Юрьевич Волянский).

Второе. Запомните, в клинике всегда все видно гораздо быстрее, чем мы получаем официальные данные, причем иногда их анализ оставляет желать лучшего. Вспомните, что творилось с лечением, это немыслимо… Поэтому - доверяйте тем, кто видит и занимается десятками тысяч пациентов, а не тем, кто оценивает ситуацию по своей семье, соседям или бездумно повторяет чьи-то ошибочные суждения, даже если они сделаны «на высоком уровне» или на зомботренингах …’
3 1
ПлюшкамиБалуюсь 30 апреля в 22:32
Ответ дляЧебураха з перцем
Так вакцина не захищає від хвороби , а можливо дасть змогу легше перенести . У мене знаком в, хто сам вколовся від страху , натбрпли всі як один плюс 15-20 кг , проблеми з серцем та тиском . Але ковід так перенесли як і я , не вакцинована .
Ми всією сім´єю вакціновані : ваги не набрали, проблем зі здоров´ям також не сталось.
Смішно читати ці страшилки)))
7 4 2
Natalia505 30 апреля в 22:33
Ответ длякнопкодав
Хз, побочки він будь-яких ліків почитаєш, то вже можна зразу закопуватись. І нітрати в овочах? Вихлопні гази? Синтетичні шмотки з мас маркет прям до тіла. І нічо. А астразенека, то да, страшно)
Навіть не порівнюйте. Синтетичні шмотки і речовину, яка може впливати на роботу ваших клітин і органів.
Дідова баба 30 апреля в 22:34
Ответ дляNatalia505
Статистика з´явиться років через п´ять. Це процес не швидкий. Увага загалу прикута до війни.
я просто не бачу сенсу зараз за це кипішувати, нам і так стресу вистачає
Natalia505 30 апреля в 22:36
Ответ дляДідова баба
я просто не бачу сенсу зараз за це кипішувати, нам і так стресу вистачає
Навпаки, нарешті є шанс довести людям, що вони мають право робити зі своїм тілом що захочуть. А необдумані кроки іноді мають непередбачувані наслідки. Критичне мислення ніколи не заважає.
ЖонДуан 30 апреля в 22:36
Ответ дляMetelitsa
І тільки про китайські і рашистські розробки нічого розповідати не будуть
Так а хто ж в рашке, на рашку в суд подасть ?
Треба підробіток 30 апреля в 22:40
Ответ дляMetelitsa
Ага, ага.....
А до цього він таким не відрізнявся.
Рядовий німець поважного віку.

До речі, всі страшилки дивним чином стосуються західних вакцин, і не стосуються китайських та рашистських..

Співпадіння???. Не думаю...
Рашистська ʼспутнікʼ це майже повний аналог астразенека. На тему їхніх вакцин також було багато кіпішу.
Щодо звʼязку ризику тромбозів від векторних вакцин, зокрема астразенека, західні ресурси писали ще в період масової вакцинації. І не тільки вони, EMA також не особливо приховували ризик. Також статистику за побічними можна було глянути на офіціних сайтах міністерств охорони здоровʼя західних країн.
3 1
Мальдивирую 30 апреля в 22:38
Ответ дляLike-995b
Я «колола» Пфайзер, не переживаю)
Пфайзер вже давнонаписав про неефективність
Непереможна 30 апреля в 22:39
Ответ дляМальдивирую
Пфайзер вже давнонаписав про неефективність
неефективность чего?
Мальдивирую 30 апреля в 22:40
Ответ дляНепереможна
неефективность чего?
Вакцини і побічки
ТайТаке 30 апреля в 22:47
Ответ дляДона Ко Ко
Ковід теж провокує тромбоз. І ще купу всього.
Т. е у тех кто ширялся вакцинрй двойной риск
3 2
Like-995b 30 апреля в 22:53
Ответ дляМальдивирую
Пфайзер вже давнонаписав про неефективність
Да как-то все равно)
Новорічна пальма 30 апреля в 22:54
Не колола себе это говно, и другое тоже. Знакомые все с побочками, и не только тромбы
3 2
руки_Крюги 30 апреля в 22:56
Ответ дляДева Мария
А что проблема была купить сертификат ?
Проблема. Не все умеют такие вещи проворачивать, у меня, например, нет таких знакомых, кто мог бы помочь
Новорічна пальма 30 апреля в 22:57
Ответ дляСвета С Приветом
Про це говорили ще з самого початку їх використання. Що вас зараз здивувало?
Тут же заклёвывали и с говном мешали тех, кто не хотел колоть себе эту отраву. С работы выгоняли, с транспорта и тц выкидывали. Может, хоть теперь прозреют
Новорічна пальма 30 апреля в 22:57
Ответ дляЖинси на дитину
51 доведений? випадок на десятки мільйонів вакцинованих. Ідіоти. Наша цивілізація приречена.
Это только те, что как-то удалось доказать. А так их миллионы
Анонім Завгосп 30 апреля в 22:58
Ответ дляТелефон Рубика
причем здесь славяне? у нас было побожески, я не кололась и никак это не прочувствовала. А вот в Швейцарии был такой карантин, там все! делали вакцину. И они бежали впереди паровоза, потому что доверяют своим властям. Так что уже хватит славян приплетать
Так все белое население - славяне .
А так да, и черных вакцинами закололи, и желтых.
Синди Кроуфорд 30 апреля в 23:01
Ответ дляЛуноходик_Ик
Удалено администрацией...
Анонім Завгосп 30 апреля в 23:02
Ответ дляГарантую неперелевки
Хто вибачився? Ляшко, який заробив на вакцинах?
Интересно, за войну и массовую погибель людей также извинения принесут? И все всё снова забудут…
Некомильфо 30 апреля в 23:03
Нууу....

Все закономерно. Прошёл определённый срок, выявили все побочные эффекты, экспериментальная группа была очень большая.
Раша тоже признала ковид обычным ОРЗ.
Все поимели бабло и никто ни в чем не виноват.
Прекрасно, как обычно, на людей всем насрать.
9 1
Некомильфо 30 апреля в 23:07
Не могу найти видео сейчас, от марта 2020 года. Женщина вирусолог, в США, русскоговорящая, тогда ещё подробно рассказала как и что будет с вирусом. Абсолютно все сбылось.
Анонім Завгосп 30 апреля в 23:08
Ответ дляMetelitsa
Редагую пост.
Я раніше бачила цю новину, а тут прямо в тему. Я думаю, у випадку цього німця, десь ці всі страшні побічні ефекти мали би проявитися)))

Про себе і сім´ю: у всіх Файзер. У всіх все ок.
https://espreso.tv/svit-gipervaktsinovaniy-62-rich...

62-річний житель Німеччини отримав велику кількість вакцин проти Covid-19 з ’особистих причин’. Чоловік зробив 217 щеплень без захворювання на вірус
Про це пише The Guardian.
Зазначається, що вчені отримали офіційне підтвердження 134 щеплень, серед яких було 8 різних вакцин. Вони переглянули попередні аналізи крові, які чоловік здав, а також дослідили зразки крові, коли він продовжував отримувати щеплення.
’Спостереження про те, що не було помітних побічних ефектів, попри цю екстраординарну гіпервакцинацію, вказує на те, що препарати мають хороший ступінь переносимості’, - сказав вчений.
Дослідники виявили, що його імунна система повністю функціонувала: ’Загалом ми не виявили жодних ознак слабшої імунної відповіді, скоріше навпаки’.
Сосед говорит, что может пять раз.
Ну так и вы говорите
Новорічна пальма 30 апреля в 23:09
Ответ дляБанка з медом
Возьмите любое лекарство, любое и почитайте побочные эффекты. Любое. Вы думали, что это водичка просто или, что людей удивляет?
Любое лекарство не пихают насильно всем без разбора