Про АстроЗенек вже чули?

❗️Вакцини AstraZeneca від СOVID може викликати тромби, – The Telegraph.

Це визнала сама ж компанія. Відомо, що вже подано 51 справу зі смертельними випадками, на суму близько 100 мільйонів доларів.
показать весь текст
Без QR коду 30 апреля в 23:12
Ответ дляЗалатавая
Я коли німцям розказувала, як ми всіми силами протистояли вакцинації, а за потреби купували сертифікати вони дивилися на мене ведмежими очима. Треба тепер спитати їх думку, після заяви фармкомпанії
в Німеччині тільки в одній землі було порушено більше 600 справ про підробні сертифікати. Так що)))
Банка з медом 30 апреля в 23:13
Ответ дляНоворічна пальма
Любое лекарство не пихают насильно всем без разбора
В меня насильно ничего не пихали.
Как не пихают насильно, если выписывают при болезнях?
Без QR коду 30 апреля в 23:13
Ответ дляТоскующая
Астразенека про это сообщала еще в начале пандемии.
А что касается других вакцин, так их испробовали на десятках миллионов. Такую выборку не имеет ни один другой медицинский препарат.
тобто, експеримент на безплатних кроликах/мишах?
Сірничок 30 апреля в 23:14
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну це прям наче зараз, нас ніхто не заставляє воювать
Точно.Або,як тут пишуть: хто хотів,той виїхав. Ці утиски наших прав почались якраз-таки з вакцинами тими.
Новорічна пальма 30 апреля в 23:17
Ответ дляБанка з медом
В меня насильно ничего не пихали.
Как не пихают насильно, если выписывают при болезнях?
А кого-то без этого шмурдяка лишали работы и всех базовых прав, это и есть насильно.
То, что выписывают при болезни, пациент принимает на свое усмотрение, оценивая все риски, и это не какое-то экспериментальное фуфло
Новорічна пальма 30 апреля в 23:18
Ответ дляСірничок
Точно.Або,як тут пишуть: хто хотів,той виїхав. Ці утиски наших прав почались якраз-таки з вакцинами тими.
Тоже так считаю. Это была репетиция, и организаторы там и тут те же самые
Манка Я 30 апреля в 23:20
Ответ дляНоворічна пальма
Тоже так считаю. Это была репетиция, и организаторы там и тут те же самые
Так почему эксперименты над нами, а не китайцами, индексами, арабами?
2 2
Айболитная 30 апреля в 23:23
Так об этом еще во времена ковида писали, не понимаю чего сейчас опять вспомнили. А 51 иск на фоне миллионов привившихся ни о чем, хотя конечно тех у кого вылезла побочка намного больше.
Нехай щастить 30 апреля в 23:24
Автор, коли я писала тут про склад вакцин і наслідки від тих чи інших компонентів і їх поєднань, мене захейтили масово... Мені дуже шкода людей... Склад вакцин, що колять дітям також не веселий. Тож люди, вивчайте інфо, думайте, перш ніж колоти в себе чи дітей щось!
Пургену мне 30 апреля в 23:25
Ответ дляДоль Чекомбана
Почитайте историю о талидомидовой трагедии.
В 1950-х беременным назначали талидомид.
Препарат вышел на рынок без должных исследований, ну а потом … установили памятник жертвам препарата.
Препарат европейский.
Навіть в серіалі ’зовіте акушерку’ є про це серія, як побачила була в шоці.
Нехай щастить 30 апреля в 23:26
Ответ дляЗалатавая
Я коли німцям розказувала, як ми всіми силами протистояли вакцинації, а за потреби купували сертифікати вони дивилися на мене ведмежими очима. Треба тепер спитати їх думку, після заяви фармкомпанії
Корупція в Німеччині не менша за нашу. Про багато чого можна домовитись за гроші, і у лікарні і де-інде.
Айболитная 30 апреля в 23:31
Ответ дляКу ка ку ка ку
У родственника онко 4 стадии диагностировали через полгода после вакцинации, симптомы начались раньше, месяца через три после второго укола. Может и совпадение, может и нет.
Одна знакомая, здоровая женщина, кровь с молоком, пошла лечить зубы, через неделю умерла от рака крови. Совпадение?
Треба підробіток 30 апреля в 23:33
Лікар Жиравецький ось щойно теж зробив допис.

ʼУсі медіа пишуть, що Астразенека визнала, що їх вакцина мала побічні дії.

Що це дає нам зараз і тим кого зараз немає?

Наступної пандемії все буде не так само, а ще гірше і без жодної логіки і до речі доказової медицини.

Я був в залишають проти вакцинації дітей від ковіду, але думаю, що моя позиція тих хто вимагав такого безглуздя і ще й доводив, що вакуинамза 3 місяці апробована на дітях, що я думаю, як лікар, вони все рівно робили і будуть робити так як їм вигідно і зручно.

Шкода тих хто потрапив у тенета пропаганди і тепер має наслідки після вакцинації дітей чи власної, яку зробив після перенесеного ковіду.

Імунітет природній від важкого повторного ковіду таки працює, і тут можна це побачити по нових заповнених вщент лікарнях у всьому світі з повторним ковідом - таких лікарень вже давно немає.

Думайте…ʼ
Дівка в намисті 30 апреля в 23:44
Ответ дляЗабагаловка
Але ж і сам вірус викликав тромбоз, це часте ускладнення
Перша знайома людина, яка померла выд ковіду - сусід, саме тромб став причиною, осінь 2020. А осінь 2021 - кожен тиждень помирав хтось більш-менш знайомий. І помер від прививки чоловік років 40, сказали, що у нього були проблеми із здоров’ям, при яких не можна було робити прививки. Але невідомо що було б, якби він захворів.
Диви яка я пава! 30 апреля в 23:48
Ответ дляДева Мария
А что проблема была купить сертификат ?
Я купила, тк как молодая и есть связи, а уборщицы, вахтеры в возрасте с моей работы не смогли купить и их уволили , это гос колледж
Треба підробіток 30 апреля в 23:53
А хтось в курсі, якого розвитку набули плани нешановних експерементаторів перевести абсолютно всі вакцини на мрнк-платформу? І де обіцяне розслідування по ковіду? Декілька статей та досліджень два роки тому, які вказували на штучне походження ковіду, і знову тиша. А що там Китай? А, бояться, ну звісно. Легше тримати на жорстких карантинах та примушувати колотися людей, заробляючи мільярди, аніж попередити пандемію. Витоки з лабораторій, диверсії - неважливо, що може стати початком наступної пандемії.
Слава Українi 30 апреля в 23:51
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не заставляв ???? Ви про що ???
Да, заставляли. Но многие покупали. Наша семья в том числе. Вы тоже могли купить.
1 1 1
Слава Українi 30 апреля в 23:52
Ответ дляЗалатавая
Я коли німцям розказувала, як ми всіми силами протистояли вакцинації, а за потреби купували сертифікати вони дивилися на мене ведмежими очима. Треба тепер спитати їх думку, після заяви фармкомпанії
Знакомая в Германии тоже покупала сертификат. Я была приятно удивлена, что не только у нас продавали.
4 1
Крем для арбуза 01 мая в 00:00
Мене на другий день після другої вакцинації Прфайзером так скрутило м’язи,що я до туалета не могла дійти і встати з унітазу,чоловік тягав.Повіз в клініку,поставили діагноз фіброміалгія.Лікування обійшлось в 7 тис гривень.Зараз ,тільки де протяг,зразу болі у м’язах.У нас не знайшла подібних випадків, а у Великобританії описані декілька випадків у літніх жінок після вакцинації Пфайзером..Зробила кляту вакцинацію через роботу,бо боялась звільнення, в нас дуже строго було,директор параноїв через цей грип.І в компанії ніхто не захворів-ні вакциновані,ні ті.,хто купив довідки
Пишу каліграфічно 01 мая в 00:01
Ура! На советчицу с симпозиумов повозвращались все иммунологи и инфекционисты! Наконец-то! Жижа, эксперименты на славянах, онкология восьмой стадии сразу после прививок, блуждающие аппендициты, множественные леденящие кровь истории от соседей по гаражу кума коллеги двоюродного брата массажиста дяди бывшего мужа маникюрницы!
3 1
Organic 01 мая в 00:05
Ответ дляГарантую неперелевки
Ага, памʼятаємо плач бюджетників три роки тому.
Бюджетникам можно .. они ж с бюджета живут , а он не резиновый , подумали наши деятели .
Пополняю_Карму 01 мая в 00:07
а вы помните как тут были девочки, кто был против насильного закалывания вакцинами? их тут просто пожирали. они потом в группу телеграма ушли и общались. я была попервой, а потом группа у меня потерялась или удалилась я. может кто-нибуд помнит? они еще общаются? интересно было бы почитать сейчас
маринабаранова 01 мая в 00:08
Мне пофиг - я не вакцинировалась, и в этом общем психозе - участия не принимала)
А ведь даже не поняли - когда от прекратился...Этот КОВИД! Сейчас, даже мало кто вспоминает, что за вакцинацию давали 1000грн!

Как возник, так и исчез....
Файна цьоця 01 мая в 00:09
Я не колола от ковида. Хотя, у меня и у ребёнка все прививки по графику. Ребенку покупала.
Себе купила сертификат от ковида. Так, когда я здесь писала как и где это сдалать , на мои сообщения жаловались и удалялись( это не к админам претензия, они работу свою выполняли).
Байрактарна 01 мая в 00:10
Ніяких ковідних вакцин не колола ні собі, ні рідним. а двоюрідна сестра вколола і померла від інфаркту. Їй було 50 років і вела ЗСЖ.
Гарантую неперелевки 01 мая в 00:12
Ответ дляOrganic
Бюджетникам можно .. они ж с бюджета живут , а он не резиновый , подумали наши деятели .
Настільки не гумовий, що всім вакцинованим по тисячі платили
Файна цьоця 01 мая в 00:12
Ответ дляПополняю_Карму
а вы помните как тут были девочки, кто был против насильного закалывания вакцинами? их тут просто пожирали. они потом в группу телеграма ушли и общались. я была попервой, а потом группа у меня потерялась или удалилась я. может кто-нибуд помнит? они еще общаются? интересно было бы почитать сейчас
Я тоже была в этой группе. Долго там сидела. Когда купила сертификат, то удалилась.
Пополняю_Карму 01 мая в 00:14
Ответ дляФайна цьоця
Я тоже была в этой группе. Долго там сидела. Когда купила сертификат, то удалилась.
как найти этих девочек опять? такое классное общение было
Xвостокрутелка 01 мая в 00:14
Ответ дляMetelitsa
Редагую пост.
Я раніше бачила цю новину, а тут прямо в тему. Я думаю, у випадку цього німця, десь ці всі страшні побічні ефекти мали би проявитися)))

Про себе і сім´ю: у всіх Файзер. У всіх все ок.
https://espreso.tv/svit-gipervaktsinovaniy-62-rich...

62-річний житель Німеччини отримав велику кількість вакцин проти Covid-19 з ’особистих причин’. Чоловік зробив 217 щеплень без захворювання на вірус
Про це пише The Guardian.
Зазначається, що вчені отримали офіційне підтвердження 134 щеплень, серед яких було 8 різних вакцин. Вони переглянули попередні аналізи крові, які чоловік здав, а також дослідили зразки крові, коли він продовжував отримувати щеплення.
’Спостереження про те, що не було помітних побічних ефектів, попри цю екстраординарну гіпервакцинацію, вказує на те, що препарати мають хороший ступінь переносимості’, - сказав вчений.
Дослідники виявили, що його імунна система повністю функціонувала: ’Загалом ми не виявили жодних ознак слабшої імунної відповіді, скоріше навпаки’.
Жесть. Ладно немец е..нутый, но куда смотрели врачи?
Живчик-счастливчик 01 мая в 00:15
Ну це не закрита інформація була. В мене є знайома пара у віці, робили Астрозенек, але лікар їм до цієї вакцини назначав курс препаратів для розріджування крові, показники вони контролювали також періодично.
Якщо почитаєте побічні ефектки багатьох вакцин, та й інших препаратів уважно, то будете дуже здивовані...