01 мая в 00:15

Сиділи у друзів

візит на день народження друзів плавно перейшов у вечірню посиденьку за святковим столом, розмова зайшла про можливий перепис населення у майбутньому і на цьому тема сповзла про корені та походження.....Виявилося що у багатьох присутніх за столом українців українок вкрай пістряві пращури на перший погляд і не сказала б що намішані усі, за столом усіх знаю давно, але стало подивом який вінегрет крові в усіх навколо ))......Про свої згадала що мати моя румунка з Румунії, а батько білорусько-українського походження.....муж мій українсько-єврейсько-литовсько-німецького АЖ!....... серед друзяк нарахували ледве чи не пів Європи національностей в роду ух!!.......А чи знають тут на форумі місцеві українки про свої корені чи усі усіх своїх предків позабували? )) темка якраз вечірня
Так точно! 01 мая в 00:17
Автор, а какой средний возраст был за столом?
НаБалКоніХодять 01 мая в 00:18
А что это с переписью.
В молдове сейчас. Тупые вопросы вплоть из чего дом построен.
Отказ давать инфо и документы 2200 лей штраф.
В том числе и наших беженцев касается.
автор Оля_с_киркою 01 мая в 00:18
Ответ дляТак точно!
Автор, а какой средний возраст был за столом?
30+ 40+ 50+
а шо?
5 2
Так точно! 01 мая в 00:21
Ответ дляОля_с_киркою
30+ 40+ 50+
а шо?
Да вот мы тоже за 50, и наши бабушки-дедушки не любили говорить кто кем был и где... Жалко, я ничего не знаю дальше бабушек и дедушек. Подумала, может, более молодым проще узнавать.
Даха-сваха 01 мая в 00:22
Мы поляки по маме,по папе украинцы.
2 1
Своего не предлагать 01 мая в 00:23
В мене лише кияни і кримськи татари.
1 1
Даха-сваха 01 мая в 00:23
Ответ дляОля_с_киркою
30+ 40+ 50+
а шо?
То ви мабуть із Заходу України?У нас в селі під Києвом румуни тільки в 1941 році були.
Українська Мрія 01 мая в 00:23
Ничего не знаю о своих бабушках и дедушках , абсолютно ничего , только сейчас задумалась , кошмар
автор Оля_с_киркою 01 мая в 00:23
Ответ дляТак точно!
Да вот мы тоже за 50, и наши бабушки-дедушки не любили говорить кто кем был и где... Жалко, я ничего не знаю дальше бабушек и дедушек. Подумала, может, более молодым проще узнавать.
молоді за столом нас генетикою грузили, молодці справжні вони)))
а ви українка? чи як моя рідня та друзі української крові майже нема?)))
7 1 1
Джонсонюк 01 мая в 00:24
У мне в роду я циганка. Прабабуся по маминій лінії. А я все думала, звідки у мене, білошкірої русявої, з веснянками, чорні як ніч очі.
Так точно! 01 мая в 00:26
Ответ дляОля_с_киркою
молоді за столом нас генетикою грузили, молодці справжні вони)))
а ви українка? чи як моя рідня та друзі української крові майже нема?)))
Нема вроде бы. Мои все русские. Приехали кто откуда. Жили, работали, умерли в Украине. И я родилась и прожила всю жизнь.
5 2 1
автор Оля_с_киркою 01 мая в 00:25
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ничего не знаю о своих бабушках и дедушках , абсолютно ничего , только сейчас задумалась , кошмар
от-от. тому корисно хоча б до перепису підготуватися тай заради власної цікавості. всетаки до нас самих це має стосунок
Мудрецыха мира 01 мая в 00:28
38 років, Дніпропетровщина на 5/8 українка, 2/8 росіянка, 1/8 ромка.
Так точно! 01 мая в 00:27
К сожалению, восстановить род сейчас невозможно, могут только платно что-то нарисовать. Многие архивы уничтожены, если не все.
автор Оля_с_киркою 01 мая в 00:29
Ответ дляТак точно!
Нема вроде бы. Мои все русские. Приехали кто откуда. Жили, работали, умерли в Украине. И я родилась и прожила всю жизнь.
а у мене тільки лишень бабуля української крові.....себе увесь час хохлухою зве та постоянно звиняється.
9 4 3 1
Триндю-бриндю 01 мая в 00:33
Ответ дляСвоего не предлагать
В мене лише кияни і кримськи татари.
Баллар .
А кияни - це національність?)) На початку 20 сторіччя тут багатонаціональний вавілон був).
Вы чьих будете? ©
12 4 1
tereska 01 мая в 00:31
В мене мати росіянка була, батько українець. У чоловіка батько армянин, мати на половину українка, на половину білоруска. У сина тепер тече дуже змішана кров.
Чим більше війн, тим більше буде кровозливань, бо люди в пошуках кращої долі їдуть в світ за очі аби не вмерти.
мадам Везувий 01 мая в 00:33
У меня были корни, были нервы. Моя бабушка хотела повезти меня в гости к своим родным на Кубань. так мы и не поехали, она умерла внезапно. Я их никогда не знала и заведомо как всех узких прокляла. Кобзон им теперь судья.
11 3
Подвійна веселка 01 мая в 00:34
По маминій лінії українці і поляки, ще й шляхтичі) По батьковій - українці і серби, в мене до заміжжя було відоме сербське прізвище.
В чоловіка теж українці і поляки, наскільки він в курсі.
Замрійлива 01 мая в 00:35
Українці, поляки, євреї.
У чоловіка українці, білоруси, кацапи.
автор Оля_с_киркою 01 мая в 00:35
Ответ дляТак точно!
К сожалению, восстановить род сейчас невозможно, могут только платно что-то нарисовать. Многие архивы уничтожены, если не все.
Я сама і моє оточення загалом усі суржико-мовні і серед людей не стидимося цього ніяк.... а от молоді наші русько-мовні усі. їм руський більш до смаку.
Своего не предлагать 01 мая в 00:37
Ответ дляТриндю-бриндю
Баллар .
А кияни - це національність?)) На початку 20 сторіччя тут багатонаціональний вавілон був).
Вы чьих будете? ©
Та хз якої ми національності. Татари по всім пройшлися 🤣
Свідок Перемоги 01 мая в 00:37
У меня по отцу татары. Их из Крыма выселели, но они как то зацепились в Херсонской области, так и остались. Мама из Сумской области. Татарская кровь видна, внешне точно.
автор Оля_с_киркою 01 мая в 00:38
Ответ дляtereska
В мене мати росіянка була, батько українець. У чоловіка батько армянин, мати на половину українка, на половину білоруска. У сина тепер тече дуже змішана кров.
Чим більше війн, тим більше буде кровозливань, бо люди в пошуках кращої долі їдуть в світ за очі аби не вмерти.
у наших молодих діточок в родині те саме.... намішані усі. а по мові то двоязичні... їм по руськи говорити довподоби більше.
Подвійна веселка 01 мая в 00:40
Ответ дляОля_с_киркою
у наших молодих діточок в родині те саме.... намішані усі. а по мові то двоязичні... їм по руськи говорити довподоби більше.
До чого ви постійно підкреслюєте, що молоді до вподоби російська? Щоби що?
Мені от 48, моїй молоді до вподоби українська і англійська.
29 3
Женщинас 01 мая в 00:41
У моїй родині по матері до 5 коліна українці , це я знаю напевно , по лінії батька до 4 коліна українці. Тому я певно щира українка.
автор Оля_с_киркою 01 мая в 00:41
Ответ дляПодвійна веселка
До чого ви постійно підкреслюєте, що молоді до вподоби російська? Щоби що?
Мені от 48, моїй молоді до вподоби українська і англійська.
та не зна дєвчата.... шо чую те й кажу... переважно коли їх чую між собою вони по руськи балакають чомусь. а з нами українською та й все....
14 4
автор Оля_с_киркою 01 мая в 00:43
Ответ дляЖенщинас
У моїй родині по матері до 5 коліна українці , це я знаю напевно , по лінії батька до 4 коліна українці. Тому я певно щира українка.
а я давненько уже полюбляю обожнюю Румунію))) через свою маму))
все по ГОСТу! 01 мая в 00:43
По папиной линии бабушка полячка, дед чех. По маминой линии бабушка украинка, дедушка русский.
автор Оля_с_киркою 01 мая в 00:44
Ответ длявсе по ГОСТу!
По папиной линии бабушка полячка, дед чех. По маминой линии бабушка украинка, дедушка русский.
ух! ну настояща українка ви!)