01 мая в 00:15

Сиділи у друзів

візит на день народження друзів плавно перейшов у вечірню посиденьку за святковим столом, розмова зайшла про можливий перепис населення у майбутньому і на цьому тема сповзла про корені та походження.....Виявилося що у багатьох присутніх за столом українців українок вкрай пістряві пращури на перший погляд і не сказала б що намішані усі, за столом усіх знаю давно, але стало подивом який вінегрет крові в усіх навколо ))......Про свої згадала що мати моя румунка з Румунії, а батько білорусько-українського походження.....муж мій українсько-єврейсько-литовсько-німецького АЖ!....... серед друзяк нарахували ледве чи не пів Європи національностей в роду ух!!.......А чи знають тут на форумі місцеві українки про свої корені чи усі усіх своїх предків позабували? )) темка якраз вечірня
показать весь текст
Булькаю 01 мая в 00:47
По маме- русские и цыган, по отцу- русские,грузинка и украинец. У мужа в роду поляки,украинка и хорват(?)
Электричка 01 мая в 00:49
Мои предки по обоим линиям украинцы, одни из Днепропетровской обл, одни из Черниговской. И внешность у меня типичная украинская - чорні брови, карі очі.
Кстати, сейчас в Англии, недавно только стала замечать насколько это необычная для них внешность. Белая кожа, карие глаза и темные волосы.
автор Оля_с_киркою 01 мая в 00:49
Ответ дляСвідок Перемоги
У меня по отцу татары. Их из Крыма выселели, но они как то зацепились в Херсонской области, так и остались. Мама из Сумской области. Татарская кровь видна, внешне точно.
Удалено администрацией...
автор Оля_с_киркою 01 мая в 00:52
Ответ дляЭлектричка
Мои предки по обоим линиям украинцы, одни из Днепропетровской обл, одни из Черниговской. И внешность у меня типичная украинская - чорні брови, карі очі.
Кстати, сейчас в Англии, недавно только стала замечать насколько это необычная для них внешность. Белая кожа, карие глаза и темные волосы.
ясненько. молодчинка ви.)
у мене уся родина з носами орлиними.... так ось носимо рубильники на лицях хай йому гресь)))
Наша взяла 01 мая в 00:52
В мене один дід по мамі - українець, баба- росіянка .
По батьку ,дід і баба -- українці
В чоловіка і поляки і євреї і українці і росіяни
Свідок Перемоги 01 мая в 00:52
Ответ дляОля_с_киркою
Удалено администрацией...
автор Оля_с_киркою 01 мая в 00:54
Ответ дляСвідок Перемоги
Удалено администрацией...
Свідок Перемоги 01 мая в 00:56
Ні ре розумію. У нас не расстреливают, если вы русская.
7 1
автор Оля_с_киркою 01 мая в 00:58
Ответ дляСвідок Перемоги
Ні ре розумію. У нас не расстреливают, если вы русская.
де я вказала шо я руська?!
Свідок Перемоги 01 мая в 00:58
Адиины спасибо, классный ник. Точно, скоро перемога.
Бойова 01 мая в 01:00
К счастью знаю свое происхождение. По маме украинцы, русские и поляки.
По папе украинцы, французы и евреи.
5 кровей намешано. С возрастом даже стала ощущать свое происхождение
автор Оля_с_киркою 01 мая в 01:02
Ответ дляБойова
К счастью знаю свое происхождение. По маме украинцы, русские и поляки.
По папе украинцы, французы и евреи.
5 кровей намешано. С возрастом даже стала ощущать свое происхождение
так ви українка чи хто?
4 1 1
Клин_Кляйн 01 мая в 01:03
Намішано так що не дай Боже): мамина мама напів росіянка напів француженка, з дворян, батько українець з цигансько-єврейськими коренями, батькова мати грузинка, батько українець.
Бойова 01 мая в 01:03
Ответ дляОля_с_киркою
так ви українка чи хто?
По паспорту? Да
А так у меня смешанная кровь
Свідок Перемоги 01 мая в 01:04
Ответ дляОля_с_киркою
де я вказала шо я руська?!
Не важно. Вы косите под украинку, зачем, вас преследуют?
автор Оля_с_киркою 01 мая в 01:06
Ответ дляБойова
По паспорту? Да
А так у меня смешанная кровь
Удалено администрацией...
курасаны 01 мая в 01:07
Знаю. Румунка по лінії тата і мами, включно до пра. З можливими вкрапленням албанської та македонської крові.
Бойова 01 мая в 01:07
Ответ дляОля_с_киркою
Удалено администрацией...
Ну ось. Я розмовляю на трьох мовах. Просто автоматом часто на російській відповідаю
Залишилась звичка

А так намішано багато. Можливо і ще є чого не знаю)
Але написала, про що знаю
автор Оля_с_киркою 01 мая в 01:10
Ответ дляБойова
Ну ось. Я розмовляю на трьох мовах. Просто автоматом часто на російській відповідаю
Залишилась звичка

А так намішано багато. Можливо і ще є чого не знаю)
Але написала, про що знаю
я по руськи теж можу) але звикли вже по нашому балакати у родині і з друзяками)
УжеВотДа 01 мая в 01:10
Ответ дляСвоего не предлагать
В мене лише кияни і кримськи татари.
Кияни-це якась нова нація? Ви корінна, сподіваюсь?
3 1
Бойова 01 мая в 01:10
Ответ дляОля_с_киркою
я по руськи теж можу) але звикли вже по нашому балакати у родині і з друзяками)
Ну це добре, потрібно не забувати нашу рідну мову
Анонім Перший 01 мая в 01:14
У меня поляки, русские, украинцы
автор Оля_с_киркою 01 мая в 01:15
Ответ дляБойова
Ну це добре, потрібно не забувати нашу рідну мову
Удалено администрацией...
Бойова 01 мая в 01:16
Ответ дляОля_с_киркою
Удалено администрацией...
Та це взагалі треш. У Київі ще хоч більш менш мова звучала. У нас на північному сході майже ні. Зараз інша справа
автор Оля_с_киркою 01 мая в 01:16
Ответ дляБойова
Ну ось. Я розмовляю на трьох мовах. Просто автоматом часто на російській відповідаю
Залишилась звичка

А так намішано багато. Можливо і ще є чого не знаю)
Але написала, про що знаю
а якщо впринципі то моя друга батьківщина це улюблена моя Румунія
Бойова 01 мая в 01:17
Ответ дляОля_с_киркою
а якщо впринципі то моя друга батьківщина це улюблена моя Румунія
Ніколи не була у Румунії)
Диви яка я пава! 01 мая в 01:18
Мама шукала наше коріння. Знайшла до 4 покоління. Усі українці. Зі сторони батька знаю що прадід зі сторони прапрадіда українці, а зі сторони бабці пра родичі поляки. Так що в найближчих поколіннях у мене чиста кров слов´ян
автор Оля_с_киркою 01 мая в 01:18
Ответ дляБойова
Та це взагалі треш. У Київі ще хоч більш менш мова звучала. У нас на північному сході майже ні. Зараз інша справа
Удалено администрацией...
курасаны 01 мая в 01:30
Ответ дляОля_с_киркою
Удалено администрацией...
Чому ви застосовуєте цей кацапський, зневажливий термін до української мови чи нації?
Скоро_вчера 01 мая в 01:31
Як зручно «є всі-всі, крім українців». То чого ж тоді ви з чоловіком не в Румунії або Литві? Обожнюю, коли понапридумують собі заморських предків, типу я хто завгодно, але не українка.