Изменено 01 мая в 00:35

Це нормально так назвати сина?

Скажіть, вам би нормально було, якби вашого мч так називала мати? Познайомилася тут з одним. Звати Сергій. І от був епізод, коли при мені йому подзвонила його мати, і я почула, як там прозвучало в трубці ’прівет, Сєруня’. Ну і в ході розмови вона там ’Сєрунька’ казала багато разів. Сєрунічка те, Сєрунєчка се. Та і в фейсбуці так фотографії з ним підписує. Тіпа - ’2017 ґод, слєва моя старшая дочєнька Яночка і младший син Сєруня’. От скажіть, це взагалі норма так сина називати? Сєруня... Це взагалі шо таке?! Це він? Чи вона? Чи воно? Хто така Сєруня бль?!!!! Скажіть мені. Бо в мене мати так кішку називали колись прозвали, бо вона де захотілось, там і сєрунькала. А тут так здорового 39 річного бородатого бугая так кличе матуся. Ну от хочеш ти його пестливо називати, називай хоча б Сірьоженька, Сергійко, чи я не знаю. А він ще в телеграмі ще підписаний як Сєрік. Господі Боже, шо мені останнім часом так ’везе’ на цих кавалєрів...
Зробіть вибір:
вже голосів: 316
Це норм прозвище
Це фу фу фу
Я свого теж Сєрунькою називаю
А я сама по собі сєруня
72 4
ТихоЯ 01 мая в 00:35
Лучше Сєруня чем Боря или Вася или Антон.
Love_Love_Love_ 01 мая в 00:36
Так може він і є сєруня, ви ж не жили разом
82 1 1
автор Хочу в БАНю 01 мая в 00:36
Ответ дляТихоЯ
Лучше Сєруня чем Боря или Вася или Антон.
Що те, що те - аксіома Ескобара)
Тирамісу на терасі 01 мая в 00:36
Ответ дляТихоЯ
Лучше Сєруня чем Боря или Вася или Антон.
Нет
Бойова 01 мая в 00:37
Ну аби йому нормально, він, бачте, звик, і вам має бути пофіг як його мама зве
21 1
автор Хочу в БАНю 01 мая в 00:37
Ответ дляLove_Love_Love_
Так може він і є сєруня, ви ж не жили разом
От я і думаю, може воно так і є, і це такий мені дзвіночок, що треба дистанціюватися поки не втягнуло до цих от Сєрунь...
4 2
ТихоЯ 01 мая в 00:38
Ответ дляТирамісу на терасі
Нет
Да(
4 1
Гладиолус 01 мая в 00:38
То ваші проблеми, що ви думаєте. Мама в нього одна. І він сам з нею це вирішить.
23 5 1
ТихоЯ 01 мая в 00:39
Ответ дляХочу в БАНю
Що те, що те - аксіома Ескобара)
Один сорт лай. На)
2 1
Менее Более 01 мая в 00:39
Спасибо, поржала))) у меня муж Сережа))) никогда так никто его не называл...Серега, Сергунчик, Сережик, Сэржик (его мама зовет)
ТихоЯ 01 мая в 00:40
Удалено администрацией...
автор Хочу в БАНю 01 мая в 00:40
Ответ дляГладиолус
То ваші проблеми, що ви думаєте. Мама в нього одна. І він сам з нею це вирішить.
Тут питання с позиції вашого ставлення до цього, якщо це ваш потенційний МЧ, і ви бачите, яка в нього комунікація з матір´ю
1 1
hrushyk 01 мая в 00:41
Ответ дляМенее Более
Спасибо, поржала))) у меня муж Сережа))) никогда так никто его не называл...Серега, Сергунчик, Сережик, Сэржик (его мама зовет)
А в мого чоловіка племінник Сергій,він його називає Сіроня )
Ну але не Сєруня,звичайно
8 1
автор Хочу в БАНю 01 мая в 00:41
Ответ дляМенее Более
Спасибо, поржала))) у меня муж Сережа))) никогда так никто его не называл...Серега, Сергунчик, Сережик, Сэржик (его мама зовет)
Вам пощастило, бо я багато Сергіїв знала за життя, яких так батьки називали... Так шо це непроста задача, знайти Сергія, і з якого рідня і близьке коло не зробило Сєруню
МатьЧасть 01 мая в 00:43
Ответ дляТихоЯ
Лучше Сєруня чем Боря или Вася или Антон.
Серуня то взагаді фу
Тирамісу на терасі 01 мая в 00:43
Ответ дляТихоЯ
Да(
Для вас да. Для меня нет
Заикальница 01 мая в 00:44
Ответ дляХочу в БАНю
Вам пощастило, бо я багато Сергіїв знала за життя, яких так батьки називали... Так шо це непроста задача, знайти Сергія, і з якого рідня і близьке коло не зробило Сєруню
у моего мужа был приятель - ключевое слово тут Был!!! - Он его называл Серик! Я ему сделала замечание по этому поводу- ибо моему Сереженьке было Пофиг!!! А мне Нет! Я думаю, что и Ваш Сэруня, тоже не заморачивается
7 4
ТихоЯ 01 мая в 00:43
Ответ дляТирамісу на терасі
Для вас да. Для меня нет
Забирайте их всех себе)
Тирамісу на терасі 01 мая в 00:44
Ответ дляТихоЯ
Забирайте их всех себе)
Зачем?
ТихоЯ 01 мая в 00:44
Ответ дляТирамісу на терасі
Зачем?
Чтоб не нудьгували.
Бойова 01 мая в 00:45
Ответ дляМенее Более
Спасибо, поржала))) у меня муж Сережа))) никогда так никто его не называл...Серега, Сергунчик, Сережик, Сэржик (его мама зовет)
Я свого Сєргошей ще можу називати)
Тирамісу на терасі 01 мая в 00:47
Ответ дляТихоЯ
Чтоб не нудьгували.
А кто нудьгует?
Щедрик ведрик 01 мая в 00:47
Моего отца мать его называла Аля. Он был Олег)))
6 1
автор Хочу в БАНю 01 мая в 00:48
Ответ дляЩедрик ведрик
Моего отца мать его называла Аля. Он был Олег)))
А він шо?)
JenyaFlower 01 мая в 00:49
Сирожа🤦
Сама не знаю 01 мая в 00:49
Ну у меня старший - переросток, младший-недоделок) что по этому поводу думают их тетки для удовлетворения меня, мягко говоря, не волнует))
7 5 1
Щедрик ведрик 01 мая в 00:49
Ответ дляХочу в БАНю
А він шо?)
Так с детства, наверное, так называют и людям привычно)
он ее в ответ называл ласково( нет) дура, вальтонутая…..
ТихоЯ 01 мая в 00:49
Ответ дляТирамісу на терасі
А кто нудьгует?
Боря с Антоном и Василием.
Бойова 01 мая в 00:50
Ответ дляJenyaFlower
Сирожа🤦
Євгеша)
Не зви чайна 01 мая в 00:50
Ответ дляТихоЯ
Боря с Антоном и Василием.
Що з Антоном не так?