01 мая в 01:29

Девочки,что это было???

Яркая вспышка в Харькове и не только
показать весь текст
23 1
Лика-прилипка 01 мая в 09:44
Ответ дляСтрекозей
І шо?
А нічо))))) мовчать, як води в рот понвбирали, ще недавні клепальниці тем про Польщу))))) а так ковбасились, так оргазмували, самозадовільняючись в процесі
Лика-прилипка 01 мая в 09:45
Ответ дляРуда ліса
за что?
За акакаразніца але цим досить кари, що самі собі наголосували)))))
Лика-прилипка 01 мая в 09:47
Ответ дляПатика-мотика
Сайт ТСН превратился в Бульвар Гордона, извините если что, не хочу обидеть. Не верьте той чухне
Ніби він колись інакшим був, бенині підстилки
Дюймовочка 01 мая в 09:48
Ответ дляАнонім-ка
фото
комусь ще смішно таке
4 4
Лика-прилипка 01 мая в 09:51
Ответ дляВесела моль
не думаю, що після їхніх викідонів хтось буде розглядати це серйозно.
Мені дивно, що намальовані нашими продажними і раша-іпсошниками фейки-маніпуляції хтось розглядав серйозно. Певно, иі розглядали, хто з перших днів тут оргазмує на мантру ’всєх погонят’. До речі, авториця тих тем видалила синхронно свій акк разом з мвнькою
Хи хи, ну ну 01 мая в 09:56
Ответ длядамаБезСобачки
Так был же спалах типа метеорита в 23 году)
И вообще, у нас спалахи/взрывы постоянно)
Так что можно подтянуть любое пророчество)
ох.... а я вже знову вірити почала(((
КоролеВешна 01 мая в 09:56
Ответ дляТайТаке
Паблики молчат?
Я бачила відео в телеграм.
Хи хи, ну ну 01 мая в 09:57
Ответ дляДюймовочка
комусь ще смішно таке
а чому не сміятися і плакати від радощів коли московію в труху розіпе і тварі рашистські будуть мучитися?
Дюймовочка 01 мая в 10:01
Ответ дляХи хи, ну ну
а чому не сміятися і плакати від радощів коли московію в труху розіпе і тварі рашистські будуть мучитися?
та не смішно якось, це ж треба бути з мислинням кацапів щоб радіти смертям
7 4 1
Великий сатирик 01 мая в 10:02
Ответ дляЕвга-9246
Ну да, нам якраз такого й не вистачало
А чего нет? Только на рашку
Рубаю олівлє 01 мая в 10:17
БезникаЯ 01 мая в 10:23
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
блін, дівчата.... як може бути у нас вже 2ий метеорит за останній рік?? Я ща 35 рр свого життя ніколи не бачила в не чула. Моя мама вчитель географії. Ми завжди їздили ловити затемнення місяця з палатками... Я впевнена, що якби б літав метеорит, як я була мала, то б вона мені сказала. Але і в дорослому віці взагалі таке не пам´ятаю. Навпаки, Україна територіально знаходиться так, що всі ці метеоритні дощі її мали б оминати(( Короче, щось це вже реально стрьомно
Может и было раньше. Фото не успеешь сделать, так как фотоаппарат не у каждого был и не всегда под рукой. Ну увидела, сказала бы соседке, та бы плечами пожала- может правда , а может привиделось мне. У астрономов тоже не было соответствующих возможностей, заранее фиксировать, что такой маленький объект влетит в нашу атмосферу.
БезникаЯ 01 мая в 10:26
Ответ дляХи хи, ну ну
У мене вже криша їде і я періодично перечитую гадалок-мольфарів-хералів і прочу чушку, що пророкує кінець війни.
І буквально вчора зранку якусь статтю (помоєму навіть на сайті ТСН) прочитала - дядько з глухого села віщає що знає передвісники кінця. Мовляв буде якась сильна вспишка на небі. Я ще поражала чогось
І тут вчора ця вспишка і знову я зі своїм дебільним ’Ну може вже ж таки кінець?... ’
Кінця війни? Чи кінця світу?
Стрекозей 01 мая в 10:28
Ответ дляЛика-прилипка
А нічо))))) мовчать, як води в рот понвбирали, ще недавні клепальниці тем про Польщу))))) а так ковбасились, так оргазмували, самозадовільняючись в процесі
Ясно)
Стрекозей 01 мая в 10:29
Ответ дляВесела моль
не думаю, що після їхніх викідонів хтось буде розглядати це серйозно.
Це для вас викидони. Україною все не обмежується
Патика-мотика 01 мая в 10:58
Ответ дляЛика-прилипка
Ніби він колись інакшим був, бенині підстилки
Я сравниваю с 1+1 времен Роднянского) сайта ТСН может и не было тогда
Скромняшка 01 мая в 11:26
Помните уже такое было. Тоже была вспышка, видели в Киеве, синее небо или фиолетовое было. Тоже сказали метеорит. Прям именно над Украиной, второй раз.
На паровозе 01 мая в 11:29
Ответ дляСкромняшка
Помните уже такое было. Тоже была вспышка, видели в Киеве, синее небо или фиолетовое было. Тоже сказали метеорит. Прям именно над Украиной, второй раз.
Мёдом тут намазано))
Хи хи, ну ну 01 мая в 11:35
Ответ дляДюймовочка
та не смішно якось, це ж треба бути з мислинням кацапів щоб радіти смертям
хай у мене і мислення кацапів - пофігу
але я буду НАСОЛОДЖУВАТИСЯ коли наприклад їхній самолєтік випадково втратить керування і їпане на дит садок і школу
і так, щоб куча трупів

Уж ізвольтє, але вони винні у таких жорстоких думках моїх
7 1
Хи хи, ну ну 01 мая в 11:36
Ответ дляБезникаЯ
Кінця війни? Чи кінця світу?
обіцяв війни
Цукрові вишні 01 мая в 11:37
Ответ длядамаБезСобачки
Вот и я об этом.
До войны не было никаких аномалий у нас.
А тут резко и метеориты, и северное сияние, и землетрясения 😂 прям чудеса.
Я не могла долго уснуть, плохо спала и проснулась с кашлем ужасным ни с того, ни с сего. Резко плохо стало с утра. Киев.
А я навпаки. Сьогодні встала легко о 5:30, такий настрій гарний і самопочуття.
Бандитка Сью 01 мая в 11:47
Ответ дляСкромняшка
Помните уже такое было. Тоже была вспышка, видели в Киеве, синее небо или фиолетовое было. Тоже сказали метеорит. Прям именно над Украиной, второй раз.
Чого тільки Україною?
Кацапи написали, що в білгородській обл пво збило супутник НАТО, сидять тішаться)
Цукрові вишні 01 мая в 11:52
Ответ длядамаБезСобачки
Интернет у всех нормальный?
Киевстар дуреет у меня, что домашний, что мобильный.
Останні три тижні вдома і на роботі лагає у всього колективу. Всі користуються різним
ЖующаЯКонфету 01 мая в 11:53
Ответ дляХи хи, ну ну
У мене вже криша їде і я періодично перечитую гадалок-мольфарів-хералів і прочу чушку, що пророкує кінець війни.
І буквально вчора зранку якусь статтю (помоєму навіть на сайті ТСН) прочитала - дядько з глухого села віщає що знає передвісники кінця. Мовляв буде якась сильна вспишка на небі. Я ще поражала чогось
І тут вчора ця вспишка і знову я зі своїм дебільним ’Ну може вже ж таки кінець?... ’
Головне, щоб не передвісники Кінця. Глобального. А то може дядько не до кінця розібрався.
Щось не спиться 01 мая в 12:22
Ответ длядамаБезСобачки
Да что вы все молитесь на оружие)
Никакое оружие не сможет остановить войну.
Они все на нашей территории испытывают все виды вооружения, ну, кроме, ядерного. Хотя, тоже не факт, тактическое может уже и было.
Смотрите, как интересно происходит - появляется у россии новая ракета - она всегда летит именно на Киев - демонстрация ее возможностей плюс в Киеве типа лучшее ПВО, заодно и проверяют возможности ее сбития)
Еще плюс утилизация старого хлама оружия со всего мира )
Как только появились в Киеве петриоты в прошлом году, весь май Киев долбили ракетами и шахедами и отчитывались об успехах - реклама ПВО прошла просто на ура.
И эти процессы, по принципу есть яд - находится противоядие, могут происходить вечно!
А о каких видах оружия мы еще не знаем? И дай бог не узнаем!
Когда я писала что Киев в мае начали долбить из за нового ПВО , проверяют мощность и работу в реальных условиях меня матрешкой назвали .
Дюймовочка 01 мая в 12:34
Ответ дляХи хи, ну ну
хай у мене і мислення кацапів - пофігу
але я буду НАСОЛОДЖУВАТИСЯ коли наприклад їхній самолєтік випадково втратить керування і їпане на дит садок і школу
і так, щоб куча трупів

Уж ізвольтє, але вони винні у таких жорстоких думках моїх
ну таке лікує лікар психотерапевт
СкрипяСердцем 01 мая в 12:47
Ответ дляДюймовочка
та не смішно якось, це ж треба бути з мислинням кацапів щоб радіти смертям
Мінуточку!!! А чому не радіти дохлим кацапам? Кожен дохлий= воно не прилізе нас вбивати , дохле кацапча - значить не прилізе моїх дітей вбивати . Одні плюси як не крути.
Сподіваюся на метеорит, який гепне на них всіх, як ще Бог може нас врятувати
В шоколаде 01 мая в 12:47
Ответ длядамаБезСобачки
Вот и я об этом.
До войны не было никаких аномалий у нас.
А тут резко и метеориты, и северное сияние, и землетрясения 😂 прям чудеса.
Я не могла долго уснуть, плохо спала и проснулась с кашлем ужасным ни с того, ни с сего. Резко плохо стало с утра. Киев.
Я думаю мы просто подопытные да и все, просто рты всем учёным закрыли
3 2
Хи хи, ну ну 01 мая в 13:54
Ответ дляДюймовочка
ну таке лікує лікар психотерапевт
та пофігу
аби тварі кончені здихали і не робили шкоди нам на нашій землі
дамаБезСобачки 01 мая в 14:51
Ответ дляЩось не спиться
Когда я писала что Киев в мае начали долбить из за нового ПВО , проверяют мощность и работу в реальных условиях меня матрешкой назвали .
Все здравомыслящие люди прекрасно понимают, что происходит.