02 мая в 06:28

Мама скаржиться на мене

Як побудувати відносини з мамою, щоб не робити боляче собі?
Невелика передісторія. Маму свою поважаю, завжди підтримувала. Були моменти, коли дуже допомагала і фінансово і морально. Уваги та доброти з моєї сторони завжди було вдосталь.
Проте вже давно почала помічати дивну річ. Зі мною вона дуже дружелюбна, один на один. В присутності інших в її риториці ніби я повний нуль. Скоріше послухає пораду чужої людини, ніж моєї. За спиною скаржиться на мене. Мова завжди йде тільки про неї, питання про мене не задає. Якщо щось не подобається - крайня я. Одного разу так і сказала: «Ти мені неприємна»
Я правильно розумію? Мама робить зусилля, спілкуючись зі мною?
Буду вдячна за конструктив.
Слава Українi 02 мая в 06:30
Правильно Ви зрозуміли.
Мама Вам в лоба сказала, що тут ще додати можна?
Дуже неприємно і боляче, але факт.
Я би звузила спілкування до мінімуму, бо насильно милий не будеш. Ну і ніякої допомоги і уваги, раз Ви неприємна, завжди крайня і не дуже то потрібно - нехай отримує те, що заслуговує.
12 1
А_я_ЛОЖУ! 02 мая в 06:30
Не звертайте уваги. Не доказуйте їй свою ’хорошість’
автор очки_ннадо 02 мая в 06:30
Ответ дляСлава Українi
Правильно Ви зрозуміли.
Мама Вам в лоба сказала, що тут ще додати можна?
Дуже неприємно і боляче, але факт.
Я би звузила спілкування до мінімуму, бо насильно милий не будеш. Ну і ніякої допомоги і уваги, раз Ви неприємна, завжди крайня і не дуже то потрібно - нехай отримує те, що заслуговує.
Дякую
автор очки_ннадо 02 мая в 06:30
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не звертайте уваги. Не доказуйте їй свою ’хорошість’
Зрозуміла, дякую
куркулиха 02 мая в 06:33
прекратить общение и больше не угождать
Сяду на шию, дорого! 02 мая в 06:38
У меня наоборот. Людям рассказывает какая я умница и красавица, как помагаю во всем, а наедине высказывает свое недовольство мной.
Бутербродница 02 мая в 06:51
Ответ дляСяду на шию, дорого!
У меня наоборот. Людям рассказывает какая я умница и красавица, как помагаю во всем, а наедине высказывает свое недовольство мной.
Те саме. Я завжди збираюся з думками як їду до мами і буду наодинці. Люблю її, впевнена, що і вона мене любить. Але починає все мені виказувати-про доньку, що вона така не така і як я повинна її контролювати і вимагати бути слухняною і робити так як я сказала; і за чоловіка, що він не пробитний і інертний і ще купу всілякого; ну і про мене. Як я повинна була зробити, чому не зробила, чому щось не сказала, чому не ділюся всім так, як раніше і тд. і майже завжди душить мене своїми слізьми, що вона не заслуговує такого ставлення, що недостатньо приділяю увагу або різко кажу ні, наприклад, що не поїду на дачу, бо не хочу або мені дорого або не вважаю за потрібне. Але ні-хоче, щоб я зробила так, як вона хоче, ще і гроші пропонує, бо для неї це важливо. Або сама поїде на дачу і сидить там і типу я тоді повинна до неї приїздить допомагати і піклуватися.
Хочу барабульки 02 мая в 06:54
Да, интересная особа. Значит, переходите на отношения ’ничего личного’. Только о погоде и соседских котиках. Советы пусть ей дают драгоценные знакомые, помогают они же. Будьте милы, но не более. И не идите первая на контакт, пусть сама выходит на общение.
Кашка-маняшка 02 мая в 07:06
Ответ дляБутербродница
Те саме. Я завжди збираюся з думками як їду до мами і буду наодинці. Люблю її, впевнена, що і вона мене любить. Але починає все мені виказувати-про доньку, що вона така не така і як я повинна її контролювати і вимагати бути слухняною і робити так як я сказала; і за чоловіка, що він не пробитний і інертний і ще купу всілякого; ну і про мене. Як я повинна була зробити, чому не зробила, чому щось не сказала, чому не ділюся всім так, як раніше і тд. і майже завжди душить мене своїми слізьми, що вона не заслуговує такого ставлення, що недостатньо приділяю увагу або різко кажу ні, наприклад, що не поїду на дачу, бо не хочу або мені дорого або не вважаю за потрібне. Але ні-хоче, щоб я зробила так, як вона хоче, ще і гроші пропонує, бо для неї це важливо. Або сама поїде на дачу і сидить там і типу я тоді повинна до неї приїздить допомагати і піклуватися.
Яка токсична людина, від коментаря вже починає нудити, не уявляю як з такою спілкуватися, хіба що на ліках
Бутербродница 02 мая в 07:41
Ответ дляКашка-маняшка
Яка токсична людина, від коментаря вже починає нудити, не уявляю як з такою спілкуватися, хіба що на ліках
Вона звикла, що я завжди з нею погоджувалася, повинна була радитися. Як моя донька каже, не навчилася відстоювати свої кордони. А тепер вже мамі багато років і важко починати казати ’ні’, вона ображається, плаче і не розуміє. Каже, що я дуже змінилася, і що це через чоловіка. А насправді я просто задумалась, коли я буду робити так, як хочу я, а не мама, бо мені вже добре за 40, а я все боюся сказати, що я так не вважаю, що робити чогось не буду, що не хочу радитися, а хочу навчитися приймати рішення самостійно. Але на Великдень до мами, бо вона образиться. Я ж не проти приїхати, але кожного разу мені ніхто вибору не надає, ніби я зобов´язана. Не привітаю з Днем матері-буде висказувати і казати, що інших мам привітали.
Коник-стрибунець 02 мая в 08:11
Мама она до определенного момента, попом это просто женщина.
А вы нездоровая личность, здоровые к мамам не лезут, они занимаются собой.
Сколько маме лет?
Я_уеду_жить_в_Лондон! 02 мая в 08:24
Ответ дляБутербродница
Те саме. Я завжди збираюся з думками як їду до мами і буду наодинці. Люблю її, впевнена, що і вона мене любить. Але починає все мені виказувати-про доньку, що вона така не така і як я повинна її контролювати і вимагати бути слухняною і робити так як я сказала; і за чоловіка, що він не пробитний і інертний і ще купу всілякого; ну і про мене. Як я повинна була зробити, чому не зробила, чому щось не сказала, чому не ділюся всім так, як раніше і тд. і майже завжди душить мене своїми слізьми, що вона не заслуговує такого ставлення, що недостатньо приділяю увагу або різко кажу ні, наприклад, що не поїду на дачу, бо не хочу або мені дорого або не вважаю за потрібне. Але ні-хоче, щоб я зробила так, як вона хоче, ще і гроші пропонує, бо для неї це важливо. Або сама поїде на дачу і сидить там і типу я тоді повинна до неї приїздить допомагати і піклуватися.
Вона думає, що своїми порадами допоможе, допомагає вам. Мені здається, це варіант гіперопеки.
Не зацілована 02 мая в 08:40
У мами є свої мотиви у спілкуванні з вами, але у вас нема необхідності їх розуміти. Ви можете їй бути вдячною і поважати, але необов´язково тепер її вважати в усьому правою. Ви самі розумієте, що мама до вас несправедлива. Не зважайте. Не хоче слухати ваші поради - її проблеми. Наговорює на вас за спиною - чутки слухає лише дурень, а розумний сам свою думку складає, тим більше коло вашого спілкування різне. Не очікуйте від мами багато
ЧупакабраЗеБест 02 мая в 10:35
Ответ дляочки_ннадо
Зрозуміла, дякую
очень вам сочувствую. я тоже долго была лохом. вот как вы: уважительное общение, обязательно переспросить чтобы ее мнение уважить, не садиться с гостями за стол пока мама по базару себе лазит. и да, при дургих людях она меня слегка попускала, а потом я узнала что все эти годы, с самого детства мать ходит и разности обо мне гадости.
ХОтя мне казалось что меня и обсирать не за что: на аборта ни триппера, золот медаль, сложный технич вуз, 2 иностр языка...
и все равно - я дура.
Свій варік 02 мая в 16:48
Прикрутить общение и финансовую кормушку ) пусть те, чьё мнение ей ценно и содержат )