Потішаюся• 16 апреля 2024
Простота гірше крадіжки... Свекри знрву чудять
Вже декілька років планували купити квартиру. Весь час не встигаємо за цими цінами. Тепер вирішили трохи позичити і все ж взяти.
Тепер мої свекри дуже хвилюються, на кому ж буде ця квартира. Бо щоб я не оплачувала податок за розкіш то можна оформити її на свекруху ( тут мав би бути смайлик, який дуже голосно регоче). Мій свекор навіть був у податковій і він вже все порахував, що це мені в рік близько 2тис грн вийде....
Ту справа не в податку, не в купівлі, а в загалі в наглості))) Як таке можна чудити?)
Потішаюся
• 16 апреля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Думаю ваш чоловік в темі...
Ну звісно ж. Але мені боїться говорити.
Пополняю_Карму• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Ну звісно ж. Але мені боїться говорити.
Хитрожопі які.
ПешитеБесАшипок• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Ну звісно ж. Але мені боїться говорити.
Ви молодець, не ведіться. Скажіть, що ви за чесну сплату податків .
Потішаюся
• 16 апреля 2024
Ответ дляYull
Моя свекруха пропонувала купити на своє ім´я однокімнатну квартиру і щоб туди перейшли жити батьки невістки, а невістка із сином нехай живуть за це в двокімнатній квартирі її батьків. Як вам така многоходовочка? 😂
Ого. Оце схема))
ЛісАпетная• 16 апреля 2024
В таких ситуаціях у мене в голові звучить пісня «Мумий Троля»
«Завтра мы пойдём тратить все твои , все наши деньги»
Телячі ніжноСті• 16 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Удалено администрацией...
На ’голубом глазу’, как бы... Я надеюсь, не Вы автор перла ’рыба-оплёт’?
Пасти Ла• 16 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
До белого колена))))
Потішаюся
• 16 апреля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я так і відповіла)
МиссКаприз• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Я так і відповіла)
А у них нет своей недвижимости, что они решили вашу на себя оформить? Или у вас за плечами уже несколько квартир и домов, что вы 2 штуки грн будете оплачивать налога?
Брюлик в стразах• 16 апреля 2024
Знакомо)) мы строили дом, жили на съёме. Последние годы перед переездом очень сложно было. Переехали с ребенком в голые стены без штукатурки ,и бетонные полы. Свекры могли помочь, Но не стали. Зато когда все более менее доделали заявила свекруха- мы оборудуем себе второй этаж у вас и будем там жить.
Пасти Ла• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Я так і відповіла)
Це ж сидять з ранку до ночі, схеми придумають. Вважають, невістка така дурна, а ми такі розумні))) А що ваш чоловік каже, на такі дитячі казочки їхні?)
Потішаюся
• 16 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Удалено администрацией...
Пряма мова ’ Хоч і субсидії вже не буде, але нехай так. Головне, щоб ви не платили ці зайві гроші’.
Як мило))) Правда?
ЛісАпетная• 16 апреля 2024
Ответ дляMede
Нічого, буває. Нас свекруха колись з малою дитиною ну дуже хотіла поселити в сільському будинку (на той час без зручностей) за 18 км від міста, щоб поселитися в нашій квартирі. І це все для того, щоб старшому синові віддати свою квартиру, бо він, бачите, на зйомі
Боже, дай мені здорового глузду
у мене два хлопці майже дорослих
І у мене як в того містера Фікса
- есть ли у вас план , мистер Фикс?
- конечно, есть план
у мене два хлопці майже дорослих
І у мене як в того містера Фікса
- есть ли у вас план , мистер Фикс?
- конечно, есть план
Виниловая пластинка• 16 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
’на голубом глазу’ - выражение которое старше меня
Потішаюся
• 16 апреля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
а ’повісити’ квартиру на ваших батьків немає змоги?
Бачу, що договориться і я так і зроблю)
Пасти Ла• 16 апреля 2024
Ответ дляМиссКаприз
За синочку бояться, що коварна вражина невістка, вигоне синулю на вулицю.
Телячі ніжноСті• 16 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
А ’на голодном глазу’?)
Перемелица• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Як мило))) Правда?
Які вони кончені. Я б не змогла мовчати, як ви.
Потішаюся
• 16 апреля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Це якась 10та ваша квартира чи як? Яка розкіш?
Друга. Загальна площа більше 60 м2 оподатковується.
Сарафанное радио• 16 апреля 2024
Ну все зависит от того за чей счёт покупка. Если вы оба одинаково вкладываетесь, то это наглость, а если деньги мужа, то нормально.