04 мая в 17:21

Біженці не хочуть працювати, кажуть, їм і так чудово)

https://www.unian.ua/world/bilshist-ukrajinskih-bi... Більшість українських біженців у Німеччині сидять без роботи Багато українців зазначають, що виплати, які вони отримують від соціальної служби, ’дуже хороші’ і їх вистачає на життя.к пише Bild, зараз у ФРН зареєстровано 1,1 млн біженців з України, з них 716 000 працездатного віку від 15 до 65 років. При цьому з них лише 113 000 мають офіційну роботу із соцпакетом і ще 36 000 частково зайняті.

’Таким чином частка працюючих українців - 21% від працездатних і 13,5% від загальної кількості’, - підсумовує видання.

У коментарях Bild українські біженці називають різні причини свого безробіття. Деякі зазначають, що допомоги, які вони отримують від соціальної служби, ’дуже хороші’ і їх вистачає на життя.Так, один із біженців обурився, що Німецький центр зайнятості пропонує лише ’примітивну роботу з низькою зарплатою’.

’Скажу чесно: воно того не варте! У мене немає мотивації для цього. Бо якщо працювати в Amazon чи інших фірмах за 8-9 євро на годину, то доведеться самому платити за оренду, електрику та воду. Тоді залишається занадто мало порівняно з 563 євро допомоги, яку я отримую на руки’, - заявив він.

Українські жінки, які самі виховують дітей, зазвичай або чекають, доки дитина виросте достатньо, щоб віддати її в дитсадок, або намагаються знайти роботу на півставки.

Також багато хто вказує, що хоче спочатку вивчити німецьку мову.

’Я розумію, що думка суспільства і політиків у Німеччині змінилася і мені пора йти працювати. Але для цього мені потрібно спочатку по-справжньому вивчити німецьку. Поєднувати мовні курси та роботу складно’, - зазначив ще один українець.Багато біженців ще і поздавали квартири вдома і працюють онлайн,сидячи на виплатах в Німеччині
автор Куда_бежать 04 мая в 17:22
Наш народ без халявки не може
Черпак_для_фантазий 04 мая в 17:24
Конечно, у меня знакомые, так и говорят. Сидят на социале, не работают, дом есть, еда есть. Их всё устраивает.
30 1
Злива інформації 04 мая в 17:24
Ответ дляКуда_бежать
Наш народ без халявки не може
Ну логично, чего им идти работать, если там на халяву пособие больше чем в Украине зп была
Не виправдовуюсь 04 мая в 17:24
І? Яка робота їм доступна? Є можливість не працювати на таких роботах то і добре. Я працюю в Італії, це важко дуже важко, тому тільки рада за тих хто може поки не працювати
Трахтибидох 04 мая в 17:25
Любому нормальному человеку лучше жить в свое удовольствие, чем пахать как пара Карло. Что в этом странного? Есть , конечно, люди - лошади, но их не так много.
Пы.сы. Не выезжала, но выехавших очень понимаю. И если соберусь ехать, то только на пособия.
Новорічна пальма 04 мая в 17:25
Маня, минималка в Германии 12.50. 9 евро в час Амазон не платит.
Показушница 04 мая в 17:26
так ведь беженцы сирийцы и арабы не работают
38 7
Зам. зав. Анонима 04 мая в 17:26
Ответ дляПоказушница
так ведь беженцы сирийцы и арабы не работают
с чего вы взяли что они не работают?
13 5 1
побольшомусекретику 04 мая в 17:27
Ответ дляТрахтибидох
Любому нормальному человеку лучше жить в свое удовольствие, чем пахать как пара Карло. Что в этом странного? Есть , конечно, люди - лошади, но их не так много.
Пы.сы. Не выезжала, но выехавших очень понимаю. И если соберусь ехать, то только на пособия.
Люди, которые не работают и живут в свое удовольствие - счастливее тех, кто пашет. Слава богу, что хоть иногда кто-то может так жить. Я рада за наших
42 1
Зам. зав. Анонима 04 мая в 17:28
сегодняшняя статья в билде прямой показатель отношения европейцев к украинцам, среди очень многих европейцев зреет большое недовольство украинцами
19 17 5
Seehund 04 мая в 17:28
Ответ дляКуда_бежать
Наш народ без халявки не може
Давайте 2 миллиона сразу вернёмся с халявки, а так не не просите за тарелку супа в Украине у олигархов работать.))
10 3
я Кукарача 04 мая в 17:29
Ответ дляКуда_бежать
Наш народ без халявки не може
Так це не назавжди, всіх чекає «шнеле арбайтен» або «нах хаус».
Як в тому кіно: побарствует маненько и притопает🤣
17 7 5
Тракторні війська 04 мая в 17:29
Ну...не все коту буде сметана...
7 3
Аноним_Русалка 04 мая в 17:30
Ответ дляНоворічна пальма
Маня, минималка в Германии 12.50. 9 евро в час Амазон не платит.
Это наверное с налогами. Без так и выходит 8-9
Новорічна пальма 04 мая в 17:30
Ответ дляЗам. зав. Анонима
сегодняшняя статья в билде прямой показатель отношения европейцев к украинцам, среди очень многих европейцев зреет большое недовольство украинцами
Ну да, против арабов с десятками дитачек на киндергельд не повозмущаешься, могут и прирезать.
30 3 1
Аноним_Русалка 04 мая в 17:30
Ответ дляЗам. зав. Анонима
с чего вы взяли что они не работают?
Жены их точно не работают. У очень небольшого количества жены работают
Матраскин Брат 04 мая в 17:32
Ответ дляКуда_бежать
Наш народ без халявки не може
Ну хоть прекратились темы где деЦкие и где суПсидия из соВбеЗа.
21 8 1
Пополняю_Карму 04 мая в 17:31
Ответ дляКуда_бежать
Наш народ без халявки не може
Теж так хочете?
Зам. зав. Анонима 04 мая в 17:31
Ответ дляНоворічна пальма
Ну да, против арабов с десятками дитачек на киндергельд не повозмущаешься, могут и прирезать.
украинцам предоставили защиту с правом на работу, и ожидали от них, что они пойдут работать,
У других беженцев такой привилегии нет.
15 10 6
Показушница 04 мая в 17:32
Ответ дляЗам. зав. Анонима
с чего вы взяли что они не работают?
с того
Зам. зав. Анонима 04 мая в 17:32
Ответ дляАноним_Русалка
Жены их точно не работают. У очень небольшого количества жены работают
и жены работают
11 2 1
Аноним_Русалка 04 мая в 17:33
Ответ дляЗам. зав. Анонима
и жены работают
У единиц. Арабки сидят с детьми.
15 1
Пополняю_Карму 04 мая в 17:33
Ответ дляЗам. зав. Анонима
сегодняшняя статья в билде прямой показатель отношения европейцев к украинцам, среди очень многих европейцев зреет большое недовольство украинцами
Тому в інтересах європейців якомога швидше закінчити війну і повернути українців додому.
29 7
Країна мрій 04 мая в 17:33
Ответ дляпобольшомусекретику
Люди, которые не работают и живут в свое удовольствие - счастливее тех, кто пашет. Слава богу, что хоть иногда кто-то может так жить. Я рада за наших
Спасибо добрый человек
Редиска Я 04 мая в 17:33
Удалено администрацией...
Новорічна пальма 04 мая в 17:33
Ответ дляЗам. зав. Анонима
украинцам предоставили защиту с правом на работу, и ожидали от них, что они пойдут работать,
У других беженцев такой привилегии нет.
У других были такие же возможности.
9 1
Зам. зав. Анонима 04 мая в 17:34
Ответ дляАноним_Русалка
У единиц. Арабки сидят с детьми.
если ребенок маленький, то сидят, как и украинки, но при этом в отпуска не ездят и домой каждый месяц тоже не катаются
12 1 1
Olenka_bum 04 мая в 17:35
Ответ дляКуда_бежать
Наш народ без халявки не може
А Ви без срачу. До того ця тема?
6 6 1
Редиска Я 04 мая в 17:35
Ответ дляКуда_бежать
Наш народ без халявки не може
Удалено администрацией...
Показушница 04 мая в 17:35
Ответ дляЗам. зав. Анонима
и жены работают
ой, не трындите.