05 мая в 00:01

Всі вже перевірили результати лотереї Грін карт? Які результати?

показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 448
Виграла, ура!!!
Не виграла(((
Не брала участь
ПоЗиТиВнАя 05 мая в 05:18
Грала багато років, і знайомі теж, і ніхто не виграв. Більше грати не буду, а тим більше туди їхати у випадку виграшу. Ми наживалися фільмів і віримо що там як в казці
3 1
Все до блиску 05 мая в 06:23
Ответ дляМайор Медуза
А через поганий рівень знання мови на співбесіді ж можуть відмовити? Бо в мене чоловік в школі вивчав французську, а дочка німецьку. Вони взагалі не зрозуміють питання, що від них хочуть) це якщо я наприклад виграю цю грінкарту.
Навіщо вам її вигравати, якщо вам це питання нецікаве? От просто навіщо грати, не маючи розуміння навіщо вам той приз?
2 1
Альфред Шнитке 05 мая в 07:34
Выигрывали 3 года назад, они ее потом аннулировали
Майор Медуза 05 мая в 08:39
Ответ дляВсе до блиску
Навіщо вам її вигравати, якщо вам це питання нецікаве? От просто навіщо грати, не маючи розуміння навіщо вам той приз?
Ну щоб ви переймалися тим питанням. Навіщо ж іще?
Може, для того, для чого і ви зайшли в цю тему, навіть якщо немає ні що запитати, ні що відповісти по темі.
Найщасливіша 05 мая в 09:13
Ответ длясЛАдКОежКА
Я виграла, пробувала з 2006 року, разів 8-10 точно
Вітаю!
Ми 13 років подаємось - сьогодні ще не перевіряла.
Який номер кейсу?
сЛАдКОежКА 05 мая в 09:21
Ответ дляНайщасливіша
Вітаю!
Ми 13 років подаємось - сьогодні ще не перевіряла.
Який номер кейсу?
8***
ГейТуда 05 мая в 09:28
Ответ длясЛАдКОежКА
8***
Хороший номер. Скорее всего до НГ будет интервью.
Найщасливіша 05 мая в 16:23
Ответ длясЛАдКОежКА
8***
Хороший шанс потрапити на інтервʼю)
Бажаю, щоб все пройшло добре!