05 мая в 00:01

Всі вже перевірили результати лотереї Грін карт? Які результати?

показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 448
Виграла, ура!!!
Не виграла(((
Не брала участь
Некомильфо 05 мая в 00:34
Ответ дляМайор Медуза
Але мову знали добре?
Ніякої мови не знали, один взагалі сусід трієчник був в школі, далекий від англійської, зараз на траці водій, заробляє дуже добре. Мені чогось здається що співбесіда там таки не на англійській, мої знайомі ніхто не володів щоб говорити.
Некомильфо 05 мая в 00:37
Ответ дляЩось не спиться
А куда приезжать? Например выиграл Грин карту, есть 20 т. в кармане, куда ехать?
Відкриваєте Гугл, форуми різні, групи в фейсбуці тематичні і починаєте вивчати куди вам їхати, де яка оренда, перспектива роботи, школи дітям і т.д.
Natal_ka91 05 мая в 00:37
Не беру участі наразі. Немає сенсу виїжджати якщо чоловіка не пустять
Майор Медуза 05 мая в 00:40
А ще цікаво, чи є вікові обмеження? Пенсіонери їм напевно не цікаві?
Котики-муркотики 05 мая в 00:40
Ответ дляпостою_послушаю
Мы начиная с 14-го года пробовали, как прихали в Канаду перестали.
А де ви в Канаді? Ми теж перестали, як переїхали сюди. Тут більш затишніше і безпечніше, більше подобається, ніж в США.
ГейТуда 05 мая в 00:41
Не обовʼязково мати родичів чи друзів для того щоб переїхати в США по грін карті. На співбесіді просто питають чи є хтось в США, але це не обовʼязково. Ми їхали минулого року без знайомих в штатах. Потрібно просто мати адресу куди прийде твоя грінка та ssn. Гарна англійська теж не обовʼязково. Коли ми проходили співбесіду, один з консулів розмовляв російською чи українською.
5 1
А шо сталося? 05 мая в 00:43
Ответ дляпостою_послушаю
Мы начиная с 14-го года пробовали, как прихали в Канаду перестали.
А мы с 2015 каждый год, в этом году уже 9-раз будет, еще не проверяли
Красота неземная 05 мая в 00:43
Ответ дляМайор Медуза
Я читала, що на співбесіді в посольстві треба знати, де там збираєшся жити і ким працювати. А якщо внікуди та ще й немає там родичів чи знайомих, які мають тебе там в перший час підтримати, то це однозначно - відмова. Але до цієї співбесіди ти з сім´єю повинен пройти медобстеження за 220 $ з кожного, ще й консульський збір сплатити - більше 300$ .
Якось задороге задоволення, щоб почути, що ти там нікому не потрібен.
Не знаю, чи правда. Немає там родичів і знайомих. Як і тих, хто виграв цю грінкарту
Брэээд
Красота неземная 05 мая в 00:44
Ответ дляМайор Медуза
Співбесіда в посольстві якою мовою? англійську на якому рівні знаєте?
Англ не обязательно
Красота неземная 05 мая в 00:45
Ответ дляМайор Медуза
А через поганий рівень знання мови на співбесіді ж можуть відмовити? Бо в мене чоловік в школі вивчав французську, а дочка німецьку. Вони взагалі не зрозуміють питання, що від них хочуть) це якщо я наприклад виграю цю грінкарту.
На рус или укр языках
МАМА НИКИТКИ-2 05 мая в 00:50
Ответ дляМайор Медуза
Я читала, що на співбесіді в посольстві треба знати, де там збираєшся жити і ким працювати. А якщо внікуди та ще й немає там родичів чи знайомих, які мають тебе там в перший час підтримати, то це однозначно - відмова. Але до цієї співбесіди ти з сім´єю повинен пройти медобстеження за 220 $ з кожного, ще й консульський збір сплатити - більше 300$ .
Якось задороге задоволення, щоб почути, що ти там нікому не потрібен.
Не знаю, чи правда. Немає там родичів і знайомих. Як і тих, хто виграв цю грінкарту
Це неправда. 2 міс назад вʼїхали сусіди кацапи з Казахстану. Мови -0, в дітей ( 3-є) також . Знайомих немає.
Власник арендованого авто запропонував їм місто, в якому я живу. Бо їхали в нікуди. Сімʼя- треш. Справжні кацапи. Матраців не купили, зато татові терміново лексус куплено за 85 тис в кредит. І все, майже всі гроші закінчились.
Зато, як мені жіночка похвалилась, в них освіта краща ніж в штатах 🤣
СкиниУскачи! 05 мая в 01:01
Ответ дляЩось не спиться
А куда приезжать? Например выиграл Грин карту, есть 20 т. в кармане, куда ехать?
Я бы в Денвер поехала)
Щось не спиться 05 мая в 01:05
Ответ дляСкиниУскачи!
Я бы в Денвер поехала)
Почему Денвер?
СкиниУскачи! 05 мая в 01:11
Ответ дляЩось не спиться
Почему Денвер?
Я подписана на блогеров из денвера, нью-йорка, маями, Пенсильваниии и Калифорнии, Денвер мне больше всех понравился
1 1
ОдинРазНадетое 05 мая в 01:14
Ответ дляВолодарка мрій
В Інтернеті дуже багато інформації, все детально розписано. Треба подати заявку, наступна подача десь у жовтні-листопалі приблизно.
раз в житті подавала десь років 8 назад, не виграла. більше не подаю
Дама_с_коготками 05 мая в 01:15
Ответ дляпостою_послушаю
Мы начиная с 14-го года пробовали, как прихали в Канаду перестали.
А мои знакомые переехали в Канаду, обустроились, нашли местную работу и подались на ВНЖ…и выгнали гринкард. Решили все таки воспользоваться возможностью и переехать в США
Секретница 05 мая в 01:19
А что там делать, в штатах?
3 3 1
Дама_с_коготками 05 мая в 01:20
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це неправда. 2 міс назад вʼїхали сусіди кацапи з Казахстану. Мови -0, в дітей ( 3-є) також . Знайомих немає.
Власник арендованого авто запропонував їм місто, в якому я живу. Бо їхали в нікуди. Сімʼя- треш. Справжні кацапи. Матраців не купили, зато татові терміново лексус куплено за 85 тис в кредит. І все, майже всі гроші закінчились.
Зато, як мені жіночка похвалилась, в них освіта краща ніж в штатах 🤣
Удалено администрацией...
Майор Медуза 05 мая в 01:27
Ответ дляДама_с_коготками
Удалено администрацией...
Ще й кредит їм дали відразу по приїзді) Хай тримається Нікітка, з такими не пропаде)
Колишня муза 05 мая в 01:37
Ответ длясЛАдКОежКА
Я виграла, пробувала з 2006 року, разів 8-10 точно
Ого, реально?????
Класс
Колишня муза 05 мая в 01:39
Ответ дляМайор Медуза
Я читала, що на співбесіді в посольстві треба знати, де там збираєшся жити і ким працювати. А якщо внікуди та ще й немає там родичів чи знайомих, які мають тебе там в перший час підтримати, то це однозначно - відмова. Але до цієї співбесіди ти з сім´єю повинен пройти медобстеження за 220 $ з кожного, ще й консульський збір сплатити - більше 300$ .
Якось задороге задоволення, щоб почути, що ти там нікому не потрібен.
Не знаю, чи правда. Немає там родичів і знайомих. Як і тих, хто виграв цю грінкарту
Лет 7 назад выиграл сотрудник
Давно там семьей
МАМА НИКИТКИ-2 05 мая в 01:45
Ответ дляДама_с_коготками
Удалено администрацией...
Щось мені здається, що в мого Нікіти розуму більше, ніж в вас.
8 8 1
МАМА НИКИТКИ-2 05 мая в 01:51
Ответ дляМайор Медуза
Ще й кредит їм дали відразу по приїзді) Хай тримається Нікітка, з такими не пропаде)
Уявляєте, дали. Дають навіть без SSN. Чи вас так тригерить, що я про кацапів так нелестиво?
6 2
всемВсёИмного 05 мая в 01:57
Ответ дляМайор Медуза
Я читала, що на співбесіді в посольстві треба знати, де там збираєшся жити і ким працювати. А якщо внікуди та ще й немає там родичів чи знайомих, які мають тебе там в перший час підтримати, то це однозначно - відмова. Але до цієї співбесіди ти з сім´єю повинен пройти медобстеження за 220 $ з кожного, ще й консульський збір сплатити - більше 300$ .
Якось задороге задоволення, щоб почути, що ти там нікому не потрібен.
Не знаю, чи правда. Немає там родичів і знайомих. Як і тих, хто виграв цю грінкарту
Мой папа играл лет 20, выиграл в 59, дали добро и поехал. явно шансы трудоустройства у него были ниже многих, и язык на уровне советской школы. так что получить визу шанс приличный даже таким нерентабельным для Америки товарищам.
Я_в_декрете 05 мая в 02:09
Ответ длясЛАдКОежКА
Сама в шоці
А який номер? Бо виграти - це тільки початок. І моя Вам порада - шукайте чатики в телеграм - DV 2025. Там багато допомагають одне одному, пояснюють нюанси, розказують свої історії співбесід. Буде набагато простіше проходити весь процес.
Я_в_декрете 05 мая в 02:21
Ответ дляМайор Медуза
Я читала, що на співбесіді в посольстві треба знати, де там збираєшся жити і ким працювати. А якщо внікуди та ще й немає там родичів чи знайомих, які мають тебе там в перший час підтримати, то це однозначно - відмова. Але до цієї співбесіди ти з сім´єю повинен пройти медобстеження за 220 $ з кожного, ще й консульський збір сплатити - більше 300$ .
Якось задороге задоволення, щоб почути, що ти там нікому не потрібен.
Не знаю, чи правда. Немає там родичів і знайомих. Як і тих, хто виграв цю грінкарту
Звісно вони дивляться на гроші (добре, якщо є десь 5000 (чи 10 000 - точно вже не памʼятаю) на людину), на освіту, вони намагаються зрозуміти, чи може людина про себе подбати. Наприклад в Канаді на гроші не дивляться взагалі, а в Німеччині (куди перенесли співбесіди для українців) - дивляться. Але це очікувано. І я не памʼятаю, щоб відмова була саме по такому пункту. Зазвичай люди якщо вже цей процес починають - вони знають, що саме хочуть. І знаходять ті гроші, щоб показати на рахунку, або кажуть, що є майно, яке коштує стільки-то. А от в першу чергу відмовляють через судимість, брехню/помилки в анкеті, через освіту (якщо немає 11 класів - high school). Бо порядковий номер виграшу великий можуть взагалі не покликати.
Ms. Анонимная 05 мая в 02:34
Ответ дляМайор Медуза
Я читала, що на співбесіді в посольстві треба знати, де там збираєшся жити і ким працювати. А якщо внікуди та ще й немає там родичів чи знайомих, які мають тебе там в перший час підтримати, то це однозначно - відмова. Але до цієї співбесіди ти з сім´єю повинен пройти медобстеження за 220 $ з кожного, ще й консульський збір сплатити - більше 300$ .
Якось задороге задоволення, щоб почути, що ти там нікому не потрібен.
Не знаю, чи правда. Немає там родичів і знайомих. Як і тих, хто виграв цю грінкарту
Та капец, ещё и узнанпро свои болячеки(
Очень дорого
Красота неземная 05 мая в 02:41
Ответ дляЯ_в_декрете
А який номер? Бо виграти - це тільки початок. І моя Вам порада - шукайте чатики в телеграм - DV 2025. Там багато допомагають одне одному, пояснюють нюанси, розказують свої історії співбесід. Буде набагато простіше проходити весь процес.
У меня есть все чаты
Красота неземная 05 мая в 02:41
Кому надо напишите
В телеграмі там очень большая группа
Підмітайло 05 мая в 05:12
Ответ дляДама_с_коготками
А мои знакомые переехали в Канаду, обустроились, нашли местную работу и подались на ВНЖ…и выгнали гринкард. Решили все таки воспользоваться возможностью и переехать в США
Чего им в Канаде не сиделось