05 мая в 07:16

Муж подарил 15й айфон мне

3 неделю лежит не распакованым в ящике. Не интересно. Должно же?
показать весь текст
автор Вам телефонограмма 05 мая в 07:30
Ответ дляБратья Капли
Якусь таку тему вчора пам´ятаю, з пунктами. То він так вибачення просить? Чи ви на цю тему не розмовляли?
Ні, вчора я не писала. То він так бо так треба, так прийнято. Бо 30 років, щоб запамяталося.
Кондуктор трамвая 05 мая в 07:30
Ответ дляВам телефонограмма
Я сравниваю з годом назад. Просила клининг кухни, но он сказал что никто не хочет работать на Пасху ко дню рождения. Короче отмазки.
На др подарок - клининг кухни?
Но это же не заоблачная цена, оплатите сами. Это дешевле чем новый айфон.
8 3
Love_Love_Love_ 05 мая в 07:30
Ответ дляКнягиня пітьми
А что странного в том, чтобы очень радоваться классному новому телефону?
А де я написала слово : странно?
1 1
автор Вам телефонограмма 05 мая в 07:31
Ответ дляВеккy
А мне камыш подарил
Романтично
Братья Капли 05 мая в 07:31
Ответ дляВам телефонограмма
Ні, вчора я не писала. То він так бо так треба, так прийнято. Бо 30 років, щоб запамяталося.
То у вас річниця була?
Бабка-байкерша 05 мая в 07:31
Ответ дляВам телефонограмма
Не цікаво
Продайте
Бабка-байкерша 05 мая в 07:31
Ответ дляВам телефонограмма
І чоловіка з дитиною заберете?
Они тоже «не интересно»? 🤣
1 1
Творческий типаж 05 мая в 07:33
а чий чоловік подарував, може не знаєте, як вашому пояснити, звідки він взявся?
автор Вам телефонограмма 05 мая в 07:33
Ответ дляКондуктор трамвая
На др подарок - клининг кухни?
Но это же не заоблачная цена, оплатите сами. Это дешевле чем новый айфон.
Ми живемо разом, це мені треба думати куди діти дитину і чоловіка поки прибирають. Все зайве прибрати на кухні. Я вже замовляла на іншій квартирі двічі. Тут просила щоб він занявся. Але ж нє, простіше просто купити якусь попсу.
Бабка-байкерша 05 мая в 07:34
Ответ дляКондуктор трамвая
На др подарок - клининг кухни?
Но это же не заоблачная цена, оплатите сами. Это дешевле чем новый айфон.
И у мужа просить клининг) сама не могла этот вопрос решить)
автор Вам телефонограмма 05 мая в 07:34
Ответ дляБабка-байкерша
Они тоже «не интересно»? 🤣
Они тоже не интересно.
Бабка-байкерша 05 мая в 07:35
Ответ дляВам телефонограмма
Они тоже не интересно.
Так а хотели что, вместо айфона? Клининг мы поняли. Еще что-то?
Кондуктор трамвая 05 мая в 07:42
Ответ дляВам телефонограмма
Ми живемо разом, це мені треба думати куди діти дитину і чоловіка поки прибирають. Все зайве прибрати на кухні. Я вже замовляла на іншій квартирі двічі. Тут просила щоб він занявся. Але ж нє, простіше просто купити якусь попсу.
Комнат в квартире больше нет, чтоб с ребенком пересидеть, пока клиннинг? Что у вас на кухне «зайве»? Вынесли в др комнату и все. Или вам конкретно нужно что б этим занялся муж? Вопрос принципа?
автор Вам телефонограмма 05 мая в 07:48
Ответ дляБабка-байкерша
Так а хотели что, вместо айфона? Клининг мы поняли. Еще что-то?
Це все.
автор Вам телефонограмма 05 мая в 07:49
Ответ дляКондуктор трамвая
Комнат в квартире больше нет, чтоб с ребенком пересидеть, пока клиннинг? Что у вас на кухне «зайве»? Вынесли в др комнату и все. Или вам конкретно нужно что б этим занялся муж? Вопрос принципа?
Да хоть говно на палочке, если спрашивают что подарить на др, и человек отвечает без издевок, как есть, то что сложного?
Раздражевская 05 мая в 07:53
Ответ дляКондуктор трамвая
На др подарок - клининг кухни?
Но это же не заоблачная цена, оплатите сами. Это дешевле чем новый айфон.
Вы же не видели их кухню! Может, дороже
6 2
Коленная ложечка 05 мая в 07:59
Ответ дляВам телефонограмма
Ні, просто 15. Не знаю колір який
Тогда мне тоже было бы не интересно
3 2
БЦАшка 05 мая в 08:03
Ответ дляВам телефонограмма
Не цікаво
Буває. Я теж не сприймаю телефон як подарунок, ну просто девайс..
БЦАшка 05 мая в 08:04
Ответ дляВам телефонограмма
Тю, я не знаю. Просила інше. Ще кольє можете забрати, але тільки з чоловіком, бо він не пойме такої щедрості.
А що хотіли?
ПешитеБесАшипок 05 мая в 08:05
Ответ дляВам телефонограмма
На день народження подарував. Класика. Я хотіла іншого. Та йому чхати. І на цей дн сказала я що нічого не хочу.
Чоловіка іншого?
автор Вам телефонограмма 05 мая в 08:05
Ответ дляБЦАшка
А що хотіли?
Гівно на паличці. Вище написала, то це фігня, і маю зробити так: продати айфон і купити те що хотіла. Це з порад вище.
ПешитеБесАшипок 05 мая в 08:06
Ответ дляВам телефонограмма
Так. Мене тригерять брюнетки. Він ходив на інтим масажі до таких. Розповідав
Так все ж таки телефон чорного кольору?
Доль Чекомбана 05 мая в 08:07
Ответ дляВам телефонограмма
Я сравниваю з годом назад. Просила клининг кухни, но он сказал что никто не хочет работать на Пасху ко дню рождения. Короче отмазки.
Ви випили?))
БЦАшка 05 мая в 08:08
Ответ дляВам телефонограмма
Гівно на паличці. Вище написала, то це фігня, і маю зробити так: продати айфон і купити те що хотіла. Це з порад вище.
Ні, я вас розумію, коли ігнорують прохання це не дзвіночок, це набат((( співчуваю, мені б той айфон теж триста років не вдався
4 2
Доль Чекомбана 05 мая в 08:08
Ответ дляВам телефонограмма
Ми живемо разом, це мені треба думати куди діти дитину і чоловіка поки прибирають. Все зайве прибрати на кухні. Я вже замовляла на іншій квартирі двічі. Тут просила щоб він занявся. Але ж нє, простіше просто купити якусь попсу.
Навіщо їх кулись дівати?))
Доль Чекомбана 05 мая в 08:09
Ответ дляВам телефонограмма
Они тоже не интересно.
Дитину готові віддати? Ви хто?(*
ПешитеБесАшипок 05 мая в 08:12
Ответ дляДоль Чекомбана
Дитину готові віддати? Ви хто?(*
Та мабуть пані вже розговілася. Чи ДН почала відзначати.
Не гоню 05 мая в 08:12
Ответ дляВам телефонограмма
На день народження подарував. Класика. Я хотіла іншого. Та йому чхати. І на цей дн сказала я що нічого не хочу.
Взагалі не розумію замовляння подарунків. Який кайфвід того, що ти замовила і знаєш, що отримаєш?
энциклопУдия 05 мая в 08:15
У вас мабудь мала дитина і ви задовбалась трохи. Видихніть.
2 1
ТашаНаташа 05 мая в 08:18
Проблема не в айфоне, а в том что ваш брак держится на соплях. Муж изменяет и откупается айфоном, вы в декрете без средств и права выбора.
Я бы задумалась о глобальных вещах - как жить дальше с ребенком, где и за какие средства