Можете порадити психолога з Mindly?

Кукусик 01 апреля в 18:18
Я тут
Ms. Анонимная 01 апреля в 18:23
В Mindly жахливі умов для психологів)
Дивувалась, чому гарні спеціалісти на таке погоджуються.
автор В моїй хаті моя правда 01 апреля в 18:57
Ответ дляКукусик
Я тут
Ви психолог?)
автор В моїй хаті моя правда 01 апреля в 18:59
Ответ дляMs. Анонимная
В Mindly жахливі умов для психологів)
Дивувалась, чому гарні спеціалісти на таке погоджуються.
Я от дивлюсь відео візитки запрпонованих мені спеціалістів і якось не відгукуються вони мені. Не знаю, якось складно мені з пошуком психолога/психотерапевта.
Нікому ніби не довіряю, і не хочеться витратити гроші на вітер також..
Ms. Анонимная 01 апреля в 19:57
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я от дивлюсь відео візитки запрпонованих мені спеціалістів і якось не відгукуються вони мені. Не знаю, якось складно мені з пошуком психолога/психотерапевта.
Нікому ніби не довіряю, і не хочеться витратити гроші на вітер також..
Розумію Вас, це дуже індивідуальний процес. Психологів багато на різний смак і гаманець, хто підійде особисто вам - це можете визначити тільки ви самі в роботі з конкретним спеціалістом. Тут навіть рекомендації не завжди спрацьовують.
Сприймайте пошуки психолога як частину психотерапевтичного процесу. Краще зрозумієте, хто вам треба, що для вас важливо і чому.
Я хоч і психолог і ніби в темі), але приблизно так, як ви шукала для себе супервізора) І не з першого разу його знайшла.

А Mindly - просто якісь адські умови ставить для спеціалістів, таке підійде хіба що для початківців, у яких немає своїх клієнтів. Ну і як на мене самі умиви не дуже етичні по відношенню до клієнтів.
Але можливо це тільки моє суб´єктивне судження на основі відгуків колег.
Кукусик 01 апреля в 20:29
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ви психолог?)
Якщо платите то психолог
Я только за! 03 апреля в 22:57
Можу порадити психолога з майдлі
Ангел-предохранитель 03 мая в 19:54
Ответ дляMs. Анонимная
Розумію Вас, це дуже індивідуальний процес. Психологів багато на різний смак і гаманець, хто підійде особисто вам - це можете визначити тільки ви самі в роботі з конкретним спеціалістом. Тут навіть рекомендації не завжди спрацьовують.
Сприймайте пошуки психолога як частину психотерапевтичного процесу. Краще зрозумієте, хто вам треба, що для вас важливо і чому.
Я хоч і психолог і ніби в темі), але приблизно так, як ви шукала для себе супервізора) І не з першого разу його знайшла.

А Mindly - просто якісь адські умови ставить для спеціалістів, таке підійде хіба що для початківців, у яких немає своїх клієнтів. Ну і як на мене самі умиви не дуже етичні по відношенню до клієнтів.
Але можливо це тільки моє суб´єктивне судження на основі відгуків колег.
А що конкретно там не етично з вашого боку до клієнтів? Ще не користувалася, але пригледіла кількох спеціалістів і хочу спробувати
Ms. Анонимная 03 мая в 20:12
Ответ дляАнгел-предохранитель
А що конкретно там не етично з вашого боку до клієнтів? Ще не користувалася, але пригледіла кількох спеціалістів і хочу спробувати
не можна називати клієнту своє прізвище і контакти, щоб клієнт не перейшов в приватну практику. Є різні таємні ’покупці’, це підриває самі основи роботи з клієнтом - безпеку і довіру. Це більше для перевірки роботи спеціаліста, але складно будувати терапевтичні стосунки з клієнтом, підозрюючи в кожному перевіряючого)

Спеціаліст більш-менш буде в плюсі, якщо клієнт буде в тривалій роботі, тому навіть якщо запит можна вирішити за декілька сеансів треба ’розкручувати на довгу роботу’, від цього залежить рейтинг сеціаліста.
В своїй приватній практиці, якщо я розумію, що не працюю з таким запитом, наприклад відкривається тема сексуального насилля чи підозрюю розлад особистості, я скеровую до колег, які в цьому компетентні. На платформі - це зниження рейтингу спеціаліста.

Ну і для мене тут важливий інший момент - навіщо гарному спеціалісту такі платформи? Адже ресурс спеціаліста дуже обмежений, і не треба 50-100 клієнтів. Я наприклад можу в день провести 5 консультацій, якщо це 6 - то вже на останньому важко тримати фокус уваги. У мене зараз немає часу для нових клієнтів, у моїх колег також є лист очікування. І при цьому я не рекламую себе ніде.
Але це геть не значить, що там погані спеціалісти. Це такі мої роздуми з боку спеціаліста.
Ангел-предохранитель 03 мая в 21:35
Ответ дляMs. Анонимная
не можна називати клієнту своє прізвище і контакти, щоб клієнт не перейшов в приватну практику. Є різні таємні ’покупці’, це підриває самі основи роботи з клієнтом - безпеку і довіру. Це більше для перевірки роботи спеціаліста, але складно будувати терапевтичні стосунки з клієнтом, підозрюючи в кожному перевіряючого)

Спеціаліст більш-менш буде в плюсі, якщо клієнт буде в тривалій роботі, тому навіть якщо запит можна вирішити за декілька сеансів треба ’розкручувати на довгу роботу’, від цього залежить рейтинг сеціаліста.
В своїй приватній практиці, якщо я розумію, що не працюю з таким запитом, наприклад відкривається тема сексуального насилля чи підозрюю розлад особистості, я скеровую до колег, які в цьому компетентні. На платформі - це зниження рейтингу спеціаліста.

Ну і для мене тут важливий інший момент - навіщо гарному спеціалісту такі платформи? Адже ресурс спеціаліста дуже обмежений, і не треба 50-100 клієнтів. Я наприклад можу в день провести 5 консультацій, якщо це 6 - то вже на останньому важко тримати фокус уваги. У мене зараз немає часу для нових клієнтів, у моїх колег також є лист очікування. І при цьому я не рекламую себе ніде.
Але це геть не значить, що там погані спеціалісти. Це такі мої роздуми з боку спеціаліста.
Дякую що поділились, навіть не помітила що там нема прізвища
Ms. Анонимная 03 мая в 21:40
Ответ дляАнгел-предохранитель
Дякую що поділились, навіть не помітила що там нема прізвища
Можливо зараз так вже якось інакше, і я можу помилятись, тому що це не мій власний досвід.

Ви як клієнт маєте право особисто побачити всі дипломи і сертифікати спеціаліста. Але ймовірно вам їх не покажуть не тому, що їх немає, а щоб ви не домовились поза платформою.