05 мая в 09:32

Могут ли чистокровные украинцы быть с тёмными глазами?

Или это по факту считается что где-то есть предки с Кавказа и т.д. ? Украинцы русые со светлыми глазами или с тёмными глазами?
показать весь текст
57 3 2
Ананомчикус 05 мая в 10:15
Ответ дляНе прохожу мимо
Воно воно. Це нова путлєровська метода, про світлооких, світлошкірих. Кароокі тіпа жиди.
Такая методичка работает только у малограмотных
Темные цвета глаз и волос - доминирующие гены.
У папы зеленые, у мамы голубые, у меня зеленые
У мужа карие - у детей карие. У одной аж черные, у второй до 3-4х мес. голубые (вылитая прабабушка, только маленькая и пухленькая ), потом перелиняли в карие, но светлые...
Вилосипедниця 05 мая в 10:15
Ответ дляГолодаю
О, значит и я поляко-украинка) только как-то моих предков занесло в восточную Украину)
Куда именно?
Ананомчикус 05 мая в 10:17
Ответ дляДжонсонюк
Заметили. Как и заметили то, что некоторые советчицы считают, что сірники это сырники. И почему бы это?
Это сильно молодые наверно, спичек в глаза не видели - плиты электро, сигареты электро, на крайняк - зажигалки

Спички детям не игрушка... не застали
Голодаю 05 мая в 10:17
Ответ дляВилосипедниця
Куда именно?
В Луганскую область.
Ананомчикус 05 мая в 10:20
Ответ дляFashion_besties
Про украинцев, гены которых разбавила монгольская орда
Монголы всех тут оплодотворяли набегами или оставались жить веками?
Относительно монгольской орды у некоторых историков большие (обоснованные) сомнения в ее существовании
Вилосипедниця 05 мая в 10:21
Ответ дляГолодаю
В Луганскую область.
У моего деда был троюродный брат , жили они рядом.Так его в 56 году забрали на шахты в донецкую область.Тогда многих отлавливали и отправляли на шахты.Дед бежал от туда,не выдержал.Вот так люди имигрировали по стране.
Душка-свекрушка))) 05 мая в 10:21
Ответ дляНе прохожу мимо
Воно воно. Це нова путлєровська метода, про світлооких, світлошкірих. Кароокі тіпа жиди.
Та взагалі стара, вони давно любили знайти фото якогось блакитноокого блондина і розписати які красиві москалі словʼяни, хоча світлі очі і шкіра більш характерні для прибалтів, ніж словʼян
Вилосипедниця 05 мая в 10:22
Ответ дляАнаномчикус
Монголы всех тут оплодотворяли набегами или оставались жить веками?
Относительно монгольской орды у некоторых историков большие (обоснованные) сомнения в ее существовании
А кто тогда Киев разбил?Данью облагал?
Хтомолодець? Я! 05 мая в 10:22
Просто стало навіть цікаво..
Автор, а на який еталон мірятися? Хто той перший «Адам» України?
Ми українці! І справа не в чистокровності, а свідомому виборі.
Хоча можу вважати себе досить чистокровною, зважаючи на те, що Слобожанщина заселялася козаками.
Тобто вибір бути українцями мої предки зробили давно)
Хтомолодець? Я! 05 мая в 10:24
Ответ дляАнаномчикус
Монголы всех тут оплодотворяли набегами или оставались жить веками?
Относительно монгольской орды у некоторых историков большие (обоснованные) сомнения в ее существовании
Так. Монголи ставили місцевих гуляйтерів. Вони тут ніколи не затримувалися.
Вилосипедниця 05 мая в 10:24
У моего мужа предки из войска Ивана Грозного,поселились они на сумщине.Муж светлый с голубыми глазами.
Ананомчикус 05 мая в 10:25
Ответ дляВилосипедниця
У моего деда был троюродный брат , жили они рядом.Так его в 56 году забрали на шахты в донецкую область.Тогда многих отлавливали и отправляли на шахты.Дед бежал от туда,не выдержал.Вот так люди имигрировали по стране.
Что значит отлавливали, туда сами все ехали, что за сказки?!
И полно было сел, из которых жители работали на шахтах.
Ананомчикус 05 мая в 10:26
Ответ дляВилосипедниця
А кто тогда Киев разбил?Данью облагал?
История слишком не правдива, чтобы все воспринимать за чистую монету ;)
Скромняшка 05 мая в 10:28
Ответ дляНа привозе
’Карії очі, чорнії брови’ - ці слова із пісні про кого?
Да, но карие глаза и черные брови появились после татаро-монголов, они были 300 лет на территории украины
Голодаю 05 мая в 10:30
Ответ дляВилосипедниця
У моего деда был троюродный брат , жили они рядом.Так его в 56 году забрали на шахты в донецкую область.Тогда многих отлавливали и отправляли на шахты.Дед бежал от туда,не выдержал.Вот так люди имигрировали по стране.
Мои тут жили больше ста лет. В шахте никто никогда не работал.
Хтомолодець? Я! 05 мая в 10:31
Ответ дляСкромняшка
Да, но карие глаза и черные брови появились после татаро-монголов, они были 300 лет на территории украины
А куди поділися?
Пішли додому?
300 років данину платила Московія.
З Україною все було інакше. Вчіть історію.
1 1
Мая твая не панимать 05 мая в 10:31
Ответ дляротцвеники
А какими должны быть ’’чистокровные украинцы’’, автор?
ну чистая, как вы не понимаете без примеси красного, если не голубая, то жовто- блакытна! Шучу, девочки!) Всех с праздником!
Шальная коклетка 05 мая в 10:40
О чем все спорят в великий праздник? По Библии все пошли от Адама и Евы.
Не прохожу мимо 05 мая в 10:45
Ответ дляВилосипедниця
У моего мужа предки из войска Ивана Грозного,поселились они на сумщине.Муж светлый с голубыми глазами.
Це в якому коліні? Рахували кількість покоління, родове дерево має покажіть,аж цікаво, як Ви до періоду Івана Грозного докопалися
Не прохожу мимо 05 мая в 10:47
Ответ дляШальная коклетка
О чем все спорят в великий праздник? По Библии все пошли от Адама и Евы.
Вони кароокі були? Чи негроїдної раси?
Апрель Ивановна 05 мая в 10:49
Український вчений минулого століття Василь Дяченко у ході своїх досліджень дійшов таких висновків: у кольорі очей переважають мішані відтінки. Темних (карих без будь-якої домішки), зелених, або світлих тонів завжди менше, ніж мішаних. Світлоокі на більшій території України становлять 35—40%.

За кольором волосся (за шкалою Фішера) 50% українців темноволосі, 10% — світловолосі. Серед темних відтінків переважає помірковано темний і дуже рідкісний є синювато-чорний відтінок.

Колір шкіри в українського населення скрізь світлих відтінків. Смаглявість лише трапляється у деяких районах Дніпропетровщини, Буковини і Західної Волині.

На думку дослідника Святослава Лютого, спорідненість між націями слід розглядати в площині расовості. Вона характеризується метричними (за вимірами тіла) і морфологічними (за його будовою) ознаками. Пігментація шкіри ж є рецесивною рисою. Великі людські популяції поділяються на раси (європеоїдну, монголоїдну й негроїдну) й антропологічні типи. Майже всі народи є результатом расового, тобто біологічного змішування.

Українці й росіяни належать до різних антропологічних комплексів. За метричними та морфологічними ознаками до нас близькими є білоруси, поляки та прибалти; росіяни ж споріднені із народами фіно-тюркської мовної групи (мокшани, удмурти, марійці, комі, карели, фіни, ханти, мансі, вепси).

Антропологічні дослідження ХІХ-ХХ ст. свідчать, що українці мають більший розмір черепа й об’єм головного мозку, ніж росіяни.
Шальная коклетка 05 мая в 10:50
Ответ дляНе прохожу мимо
Вони кароокі були? Чи негроїдної раси?
Если в церковь сегодня пойдете, спросите у священника.
Не прохожу мимо 05 мая в 10:51
Ответ дляШальная коклетка
Если в церковь сегодня пойдете, спросите у священника.
Вже служба закінчилася, всі відпочувають
Шальная коклетка 05 мая в 10:52
Ответ дляНе прохожу мимо
Вже служба закінчилася, всі відпочувають
До 12 еще святят, можете успеть.
Нічний дожор 05 мая в 10:53
Ответ дляДжонсонюк
Арийцы теперь в России обосновались. Довольно прочно. Не заметили?
Та які вони арійці😂 Адольфушка в гробу перекрутився би, якби побачив населення столиці рф. Різнобарвне таке
Ганцю в кєдах 05 мая в 10:54
Є різниця між карими очима,світло-карими і такими карими,як вірменські. Вірменських очей в українців бути не може. А карі і світло карі аж бігом
Менее Более 05 мая в 10:54
на тему обсуждения у французов комедия вышла свеженькая, ’Неожиданные связи’
неДодекаэдр 05 мая в 10:55
Могут вообще-то, на наших землях жили разные народности.
Но я детства мечтаю о светлых глазах и волосах, но мне досталось противоположное (( благо можно покраситься в блонд и носить цветные линзы
Мая твая не панимать 05 мая в 10:59
Ответ дляНічний дожор
Та які вони арійці😂 Адольфушка в гробу перекрутився би, якби побачив населення столиці рф. Різнобарвне таке
не даром её величают МацкваБат))) хачей больше чем руZких
Ганцю в кєдах 05 мая в 11:00
Хз. Як їздила в село на Рівненщині,Полісся-бігають світлоголові діти,різних кольорів,очі великі світлі. На Хмельниччині в селі на ІванамкКупала-родинами з дітьми,ну діти блондини і русяві,очі блакитнуваті,майже у всіх. Батьки то різні,але діти майже поголовно світлі