05 мая в 16:35

Норм обід?

Ще + морозиво :))
показать весь текст
11 6 1
Українська Мрія 05 мая в 16:46
Ответ дляБабайко
А ви спеціаліст по переоцінці? 😂😂😂
Ви, мабуть, на сильному дефіциті калорій, бо не зрозуміло, чому ви думаєте, що ви когось бісите і розповідаєте про собак і кістки) Смачного )
Кіна не буде 05 мая в 16:47
Ответ дляБабайко
До чого тут ПП? 😂😂😂
К твоей тарелке, типа з замахом на пп.
Метелики на душі 05 мая в 16:51
Да, вкусно, жаль не могу жареные яйца есть.. И это, пасочки не хватает))
Эт вернячОк 05 мая в 16:52
Дівчата, вибачайте, що коли я їм, то забуваю фоткать вам свою їжу. Сьогодні теж забула. І ці теми завжди, як на зло, вже після того як я все з´їла
2 1
автор Бабайко 05 мая в 16:52
Ответ дляКіна не буде
К твоей тарелке, типа з замахом на пп.
Ніякого ПП, звичайний обід.
автор Бабайко 05 мая в 16:53
Ответ дляМетелики на душі
Да, вкусно, жаль не могу жареные яйца есть.. И это, пасочки не хватает))
Пасочки примелькалисЯ за сьогодні
Метелики на душі 05 мая в 16:55
Ответ дляБабайко
Пасочки примелькалисЯ за сьогодні
Та чего, не так много было) В общем, я за мороженное, и за пасочки) И за жареную картошку)
Амелі на мілені 05 мая в 16:58
Ответ дляБабайко
Побісити трохи вже знервованих тьоть 😂🤗😂
Тьоті вжарили м´яса, картоплі і вина і сидять щасливі і дооообрі з цигаркою😂 То ваша тема їм мимо).
Мені ваш обід мимо, мясо+овочі+ щось на десерт це мій варіант(можна фрукти). До м´яса соус якийсь. І каву як без неї. Всіх зі святом!
автор Бабайко 05 мая в 16:58
Ответ дляАмелі на мілені
Тьоті вжарили м´яса, картоплі і вина і сидять щасливі і дооообрі з цигаркою😂 То ваша тема їм мимо).
Мені ваш обід мимо, мясо+овочі+ щось на десерт це мій варіант(можна фрукти). До м´яса соус якийсь. І каву як без неї. Всіх зі святом!
Каву не пʼю років 12 :))
Взагалі :))
Даю справку 05 мая в 17:00
Я би додала вуглеводів складних замість сиру. Бо з тим, що у вас буду хотіти чимсь догнатися, а з ложкою каші ні. Але то я.
автор Бабайко 05 мая в 17:03
Ответ дляДаю справку
Я би додала вуглеводів складних замість сиру. Бо з тим, що у вас буду хотіти чимсь догнатися, а з ложкою каші ні. Але то я.
Каші їм тільки ввечері
Дева Мария 05 мая в 17:13
Ответ дляБабайко
Побісити трохи вже знервованих тьоть 😂🤗😂
Чим ? Яйцями ?
Доставучая 05 мая в 17:15
Ответ дляБабайко
Побісити трохи вже знервованих тьоть 😂🤗😂
Это ж надо- чтоб нечем было себя занять... Сколько ущербных людей!(((
ЛижТолько 05 мая в 17:20
дуже мало
автор Бабайко 05 мая в 17:40
Ответ дляДоставучая
Это ж надо- чтоб нечем было себя занять... Сколько ущербных людей!(((
Що ж ви вся така не ущербна тут робите 😂😂😂
Xena83 05 мая в 19:01
Для мене це більше завтрак, ніж обід. Не дуже люблю руколу, а ось сир, оливки - моя слабкість)
Доставучая 06 мая в 14:52
Ответ дляБабайко
Що ж ви вся така не ущербна тут робите 😂😂😂
Та захожу время от времени в надежде на уменьшение кол-ва идиотских тем, но- тщетно. Деградация всеобщая
автор Бабайко 06 мая в 15:16
Ответ дляДоставучая
Та захожу время от времени в надежде на уменьшение кол-ва идиотских тем, но- тщетно. Деградация всеобщая
Так, і ви в ній не останнє звЄно 😂😂😂