05 мая в 17:29

Син прописаний в гуртожитку

Син прописаний в гуртожитку в якому не живе 5 років. Чи можуть його виписати ? Проживаємо в іншій області. Син працює в сфері ІТ. Чи можуть найти якісь важелі щоб забрати на війну. Вік 25років
Слухи-руки не распускаю 05 мая в 17:33
Просто повістка на вулиці, роботі. Повинен сам з,явитись до тцк
Бачу_майбутнє 05 мая в 17:34
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Просто повістка на вулиці, роботі. Повинен сам з,явитись до тцк
а все кто повынни побегут в тцк?вряд ли..
Невидимка Майя 05 мая в 17:35
Має бути якась причина для відстрочки. Має її?
автор хутряна володарка 05 мая в 17:35
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Просто повістка на вулиці, роботі. Повинен сам з,явитись до тцк
На роботі не можливо працює На американську компанію, на вулицю виходить рідко
Кошка Мурка 05 мая в 17:38
Ответ дляхутряна володарка
На роботі не можливо працює На американську компанію, на вулицю виходить рідко
Якщо б знати, що війна закінчиться в цьому році, то можливо було б і пересидіти.
Скоро_вчера 05 мая в 17:38
Якщо кімната в гуртожитку не викуплена - виписати можуть легко.
Забрати в армію - як всіх, ймовірність є
Альфред Шнитке 05 мая в 17:38
Ответ дляхутряна володарка
На роботі не можливо працює На американську компанію, на вулицю виходить рідко
Виходжу на вулицю - купа хлопців явно 25+, всюди. Тут як когось почитаю, то всі вдома сидять і повітрям не дихають)))
месяцкие 05 мая в 17:39
Призив з 25 років.
автор хутряна володарка 05 мая в 17:40
Ответ дляСкоро_вчера
Якщо кімната в гуртожитку не викуплена - виписати можуть легко.
Забрати в армію - як всіх, ймовірність є
Ні не викуплена
Кошка Мурка 05 мая в 17:48
Ответ дляАльфред Шнитке
Виходжу на вулицю - купа хлопців явно 25+, всюди. Тут як когось почитаю, то всі вдома сидять і повітрям не дихають)))
Бо ті хлопці вже не по одному разу були в військоматі та стоять на обліку. І їх ніхто нікуди не забирає.
Вони спокійно ходять по місту з документами.
Тому їх нікуди не ’пакують’.
’Пакують’ тих, хто бігає від військомату.
2 2 1
КрестьянинДиор 05 мая в 17:59
Во первых каждый с 18 до 60должен прийти стать на учёт. Хотите платить штраф?
Вам все равно придётся обращаться в держслужбы так или иначе сколько верёвочке не витая, приведёт в военкомат
Морковна 05 мая в 18:05
Дивно шо ще не выписали з гуртожитку. На яких підставах він там зареєстрований?
В Києві з гуртожитків виписують на раз два.
Кумедна 05 мая в 18:50
Ответ дляКошка Мурка
Бо ті хлопці вже не по одному разу були в військоматі та стоять на обліку. І їх ніхто нікуди не забирає.
Вони спокійно ходять по місту з документами.
Тому їх нікуди не ’пакують’.
’Пакують’ тих, хто бігає від військомату.
Шутница 😂😂
автор хутряна володарка 05 мая в 19:37
Ответ дляМорковна
Дивно шо ще не выписали з гуртожитку. На яких підставах він там зареєстрований?
В Києві з гуртожитків виписують на раз два.
Можливо і виписали але ми про це незнаємо
Головний кошак 05 мая в 21:28
Ответ дляхутряна володарка
На роботі не можливо працює На американську компанію, на вулицю виходить рідко
Магістратура, аспірантура, докторантура, викладач 0,75 ставки, інвалідність - це майже весь перелік законних методів. Все інше це справа випадку, але якщо зарплата дозволяє , можна спробувати, штрафами обійтися. Спостерігайте, як будуть події розвиватися. Але ж і життя, мати гроші і не виходити з дому