06 мая в 01:34

Дуже хотілось би аби відписала тут автор цього коментаря

Де ви таке прочитали? Чи дійсно так? Може хтось розуміється ? Бо навколо у всіх так і є - одні проблеми
Як з цим бути? І коли цей етап «чистки» закінчиться ? Що робити? Від мене також чоловік пішов неочікувано. Якийсь бум на таке бачу тут по темах
показать весь текст
Наизнанку 06 мая в 08:39
Прочитала коменти авторки. Таке враження, що жіночка зайвого хильнула)
AmazingLady 06 мая в 08:42
Ответ дляМрію про пончик
Жаль, что вас задело. Вообще жаль женщин, выбирающих таких мужчин и отцов своим детям, независимо от причин
Ничего меня не задело. Жаль женщин которые приписывают другим что то свое
Я така бойова 06 мая в 08:46
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Автор троль. Сама з собою розмови веде. Та трохи між аккаунтами заблукала.
На емоції розводить.
Скільки вас тут бачу, хоч би раз думаючі, або путнє, щось написали))) зрозуміли написане автором кожна, окрім вас.
4 2
Бентливуман 06 мая в 08:47
Ответ дляКлевотница
Я просто в шоці! Я чула що цей рік буде кармічний та непростий тільки за що мені таке ? Я хотіла повноцінну сімʼю, де в дитини буде мама і тато, а тато просто пішов собі в краще життя без нас. У нього все чудово. А карма мала вчепитись до бідної жінки з дитиною
Ребенка папе отдайте. Пусть кармический как минимумом один год у него будет
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 08:54
Ответ дляЯ така бойова
Скільки вас тут бачу, хоч би раз думаючі, або путнє, щось написали))) зрозуміли написане автором кожна, окрім вас.
Та я дивлюсь що ви виключно по темі і головне що путнє пишите.
Залишайтесь на зв’язку, ваша думка особливо цінна для мене.
СережкинаЯ 06 мая в 08:56
Ответ дляКлевотница
Чому отак кажуть ? От чому? Якщо я себе не люблю а люблю вас ви мене не будете любити? Чому?

А я як здуріла мрію щоб він повернувся хоча розумію не буде так ніколи !!! А мене аж просто
Від болі за себе і за дитину
Автор напишите ваши годы рождения
Весела пiсенька 06 мая в 09:16
Ответ дляСеменівни сусідка
Автор, раз вы сразу решили искать причины глубже, чем они кажутся, послушайте Луизу Хей или прочтите ’Трансерфинг реальности’
ні, тільки не цих, ні, вони у протилежну сторону від суті заводять
Ответ дляКлевотница
Я просто в шоці! Я чула що цей рік буде кармічний та непростий тільки за що мені таке ? Я хотіла повноцінну сімʼю, де в дитини буде мама і тато, а тато просто пішов собі в краще життя без нас. У нього все чудово. А карма мала вчепитись до бідної жінки з дитиною
В жодної людини не буде все життя все чудово. І в жодної все погано. Це життя, і його то його, а ваше це ваше. Зробіть висновки і живіть далі своє чудове життя, ні чоловіки ні діти не ваша власність, колись ми це всі маємо зрозуміти
Весела пiсенька 06 мая в 09:19
Ответ дляКлевотница
Втратила взагалі то 10 років)))
Важко сказати що для мого блага і важко змиритись бо люблю його. А він мене ні раз покинув і сказав що без шансу на його повернення. Але я себе мучу і думаю чого так сталося зі мною я не хотіла так, я ж його любила
дитину йому в зуби, самій аліменти платити, і нехай покращує своє життя
Ответ дляКлевотница
Розумієте я зараз розумію що та людина більше не повернеться до мене і зі мною не буде, але той біль я відчуваю аж до кісток свого скелету .
Не знаю чи себе любила і поважала напевно що відповідь буде ні! І я б так хотіла аби хтось сказав як повернути його! Речі всі зібрав і зʼїхав
А я просто хочу аби він повернувся хоча так не буде ніколи. Я пишу йому повідомлення, і сварюсь і благаю нічо не діє
І не писати теж не діє як головою об стіну а я сходжу з розуму
Нічого, такий період, кожен проживає як може, потім будете згадувати ,,от я гнала,,
А зараз тримайтесь, як можете. І шукайте книги, інформацію, і тих хто вас підтримає, психолог найперше.
Я пройшла все те, повірте, і ви пройдете
автор Клевотница 06 мая в 09:44
Ответ дляСережкинаЯ
Автор напишите ваши годы рождения
А можна кудись в телеграм бо тут знайомі є будь ласка або в приватні якось
автор Клевотница 06 мая в 09:45
Ответ дляДоброго вечора ми з України
Нічого, такий період, кожен проживає як може, потім будете згадувати ,,от я гнала,,
А зараз тримайтесь, як можете. І шукайте книги, інформацію, і тих хто вас підтримає, психолог найперше.
Я пройшла все те, повірте, і ви пройдете
У мене вночі вчора був якийсь стан такий знаєте наче дійсно як писали вище хильнула зайвого .
1 1
Ответ дляКлевотница
У мене вночі вчора був якийсь стан такий знаєте наче дійсно як писали вище хильнула зайвого .
Буває, треба пережити. Тримайтесь і робіть по трохи щось для себе, корисне і приємне. Сіла, подумала, і зробила. І знайдіть психолога, я вас прошу
Ответ дляКлевотница
У мене вночі вчора був якийсь стан такий знаєте наче дійсно як писали вище хильнула зайвого .
Накривати буде, то нормально
побольшомусекретику 06 мая в 09:53
Ответ дляКлевотница
А можна кудись в телеграм бо тут знайомі є будь ласка або в приватні якось
Людина запропонувала вам допомогу (ну таке, але вас зацікавило) і має висвітити свою особисту інформацію, щоб ви не світили свою?! Починаю розуміти вашого чоловіка
автор Клевотница 06 мая в 09:54
Ответ дляпобольшомусекретику
Людина запропонувала вам допомогу (ну таке, але вас зацікавило) і має висвітити свою особисту інформацію, щоб ви не світили свою?! Починаю розуміти вашого чоловіка
Я запитала про дані паспорта її чи що? Я запитала чи можна в телеграм
Мені і так вистачає насмішок від знайомих (
Тому я так і сказала
Сонечко 06 мая в 09:54
Ответ дляКлевотница
Я помітила, що життя несправедливе
І хочеш мати все то будь егоїст, люби себе і все будеш мати, а такі як я будуть з нічим
Правильно, себя нужно всегда любить больше, чем кого бы то ни было. Учитесь этому, и будет вам счастье. Мужчина, который сам ушёл, не достоин вашей любви и страданий за ним
автор Клевотница 06 мая в 09:56
Ответ дляСонечко
Правильно, себя нужно всегда любить больше, чем кого бы то ни было. Учитесь этому, и будет вам счастье. Мужчина, который сам ушёл, не достоин вашей любви и страданий за ним
Я це все усвідомлюю дуже добре. Просто якби я могла відключити емоції, а я не можу. Звичайно я рокзщмію що якби любив не кинув би назавжди, а він кинув і не повернеться
Йому добре, а я тут тільки вічна жертва
ЗавЛабСнаб 06 мая в 10:03
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Англия про войны не знает? Вы 2 мировую пропустили. «Блиц» -бомбардировка ВБ авиацией Германии в период 1940-1941. Почти 40 т жителей были убиты в результате бомбардировок. Большое количество домов в Лондоне было разрушено или повреждено. Более 300000 чел потеряла ВБ за время 2 мировой. Это, конечно, не сравнить с потерями на наших территориях, но они были.
И это все им за столетия рабства,грабежей и колонизации? Вообще несравнимые вещи. Ну,значит и рашке ничего не будет и в мясорубке только мы.
Краля-Галя 06 мая в 10:04
Ответ дляКлевотница
Дівки , поможіть 😭 дайте якусь пораду що зробити
Сходіть до психолога, як самі не вивозите.
У мене в таких випадках - подружки і 3 бутилки Мартіні. На ранок життя бачу під іншим кутом.
автор Клевотница 06 мая в 10:04
Все дівчат. Я здаюсь. Я більше не маю сил, мені ще й сон такий снився де автобус роздавав машину стару мою .
Я знаю що мене ще буде ох як боліти і буде важко дуже мені без нього і накривати
Але я розумію що вже все, хоч я прибʼюсь не вернеться він до мене більше ніколи( мабуть там дійсно інша жінка. Або банально людина дійсно має право зі мною не хотіти бути( треба ставити крапку. Плакати ще буду точно
Страждати теж, але якось буде( хоч знаю буде важко, але вже його нема і не буде
Дякую всім кого я тут замучила вибачте
побольшомусекретику 06 мая в 10:08
Ответ дляКлевотница
Все дівчат. Я здаюсь. Я більше не маю сил, мені ще й сон такий снився де автобус роздавав машину стару мою .
Я знаю що мене ще буде ох як боліти і буде важко дуже мені без нього і накривати
Але я розумію що вже все, хоч я прибʼюсь не вернеться він до мене більше ніколи( мабуть там дійсно інша жінка. Або банально людина дійсно має право зі мною не хотіти бути( треба ставити крапку. Плакати ще буду точно
Страждати теж, але якось буде( хоч знаю буде важко, але вже його нема і не буде
Дякую всім кого я тут замучила вибачте
Це вам знак, що пора розчавити свою стару ´машину´. Навіть вищі сили вже не витримують вашого мазозізму
ЗавЛабСнаб 06 мая в 10:10
Ответ дляEmm11117
В Англії немає тупих поборів в школі і збирання для вчительки в конверт на дорогий подарунок, в Англії не беруть кредити на весілля, немає скрізь і усюди кумівства і хитрожопості, немає бажання міністру нарядити губату коханку у сто тисяч нових шуб за бюджетні кошти, то може ці на перший погляд неважливі речі і допомагають їм нормально жити? Нам як людям з азійською ментальністю щоб нормально жити треба знайти родовища нафти, але боюсь і це не допоможе..
У Англії свої приколи. Кумовство є,доречі. То нам війна і смерті за шоколадки вчителям чи що?
Стопясят раз обсуждала 06 мая в 10:17
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А до чого тут порівнянн 2 світової і теперішньої війни? Чи вам критичне мислення і логіка давно допобачення помахали? Десятки століть Україна намагається дружити і пристосовуватись до кацапів. Ніякі уроки її не вчать. Навіть криваве 20 ст не навчило. 30 років незалежності і останні 10 років війни все намагаємось підлаштуватися під кацапського сусіда. Навіть після останніх 2 років кривавої і повномасштабної війни в політичних темах більшість вподобайок набирають пости про нададагаваріваться.
То по чому знов танцює Україна?
Почему вы мне хамите? Я с вами общалась, не переходя на личности, сейчас я, конечно, уже сомневаюсь в ваших способностях мыслить и культурно излагать свои мысли. Вы сравнили нас с Германией, а у нас с ними разный путь и уроки тоже.
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 10:17
Ответ дляЗавЛабСнаб
И это все им за столетия рабства,грабежей и колонизации? Вообще несравнимые вещи. Ну,значит и рашке ничего не будет и в мясорубке только мы.
Вибачте, ви з історією на дуже велике ВИ? Почитайте про Німеччину.
Будь-яка країна після певного етапу робить висновки. Яки висновки зробила Україні після 1918? 33? 46-47? Куди поспішила після 91? Не в обійми до кацапів? Які висновки зробила після 2014-15?
Які висновки зробила половина дописувачок на цьому форму після 24.02 ? Нададагаваріваться? Стамбульськиймир? М Чи вокупаціінормальноживуть?
5 1
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 10:21
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Почему вы мне хамите? Я с вами общалась, не переходя на личности, сейчас я, конечно, уже сомневаюсь в ваших способностях мыслить и культурно излагать свои мысли. Вы сравнили нас с Германией, а у нас с ними разный путь и уроки тоже.
🤦🏻‍♀️ ще раз. До чого тут війна? Німеччина пройшла свій шлях і зробила висновки. Україна століттями наступає на граблі «адіннарод» Но висновків не робить, навіть через 2 роки кривавої війни і сидячі в бомбосховищах ратують за стамбульськиймир
Статус Ква 06 мая в 10:29
Ответ дляКлевотница
Я це все усвідомлюю дуже добре. Просто якби я могла відключити емоції, а я не можу. Звичайно я рокзщмію що якби любив не кинув би назавжди, а він кинув і не повернеться
Йому добре, а я тут тільки вічна жертва
ну вот пример.. я разошлась с мужем, сначала тоже было плохо, ребенку 2 года всего, денег нет, работы нет.. у него женщина, а я одна с ребенком и никуда даже не выйти. Обида, гормоны.. в общем жуть. Ну ниче, месяцок и попустило. Познакомилась с одним, потом с другим и развлекала себя. Потом спустя 4 года снова сошлись с мужем, попробовать и почти сразу я поняла что мне с ним плохо, умоляла уйти и еле разошлась. Без мужчины жизнь есть и часто даже лучше
ЗавЛабСнаб 06 мая в 10:31
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вибачте, ви з історією на дуже велике ВИ? Почитайте про Німеччину.
Будь-яка країна після певного етапу робить висновки. Яки висновки зробила Україні після 1918? 33? 46-47? Куди поспішила після 91? Не в обійми до кацапів? Які висновки зробила після 2014-15?
Які висновки зробила половина дописувачок на цьому форму після 24.02 ? Нададагаваріваться? Стамбульськиймир? М Чи вокупаціінормальноживуть?
Так а де мясорубка для Німеччини або Англії за все що вони зробили? Де? Нема. Тема про це, а не про якісь там висновки. Чи для цих країн було досить сказати своє сорі ми так більше не будемо і це все? Які Україна може зробити висновки якщо вона весь час в окупації скільки існує. Ваша ботярська демагогія вже тут всіх дістала.
3 1
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 10:41
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так а де мясорубка для Німеччини або Англії за все що вони зробили? Де? Нема. Тема про це, а не про якісь там висновки. Чи для цих країн було досить сказати своє сорі ми так більше не будемо і це все? Які Україна може зробити висновки якщо вона весь час в окупації скільки існує. Ваша ботярська демагогія вже тут всіх дістала.
То йдіть і почитайте, як жила та Німеччина після війни. Ви щось про розділ країни на 2 частини чули? Про санкціі і репарації, які вона майже до 2010 року виплачувала?
В 91 році Україна вийшла з під окупації і швиденько туди повернулась.
З 24. 02 знов намагається вибратись. Но такі як ви заганяють її назад.
2 2 1
Кредитная 06 мая в 10:44
Ответ дляКлевотница
Я просто в шоці! Я чула що цей рік буде кармічний та непростий тільки за що мені таке ? Я хотіла повноцінну сімʼю, де в дитини буде мама і тато, а тато просто пішов собі в краще життя без нас. У нього все чудово. А карма мала вчепитись до бідної жінки з дитиною
18 лет назад я все это проходила, тоже хотела семью полноценную, счастливую, а муж бррсил с грудничком и растворился, больше о нем не слышала. Но мало того, это было не самое сложное, самая настоящая мясорубка случилась через пять лет после этого, во тогда думала с ума сойду. Подробностей вспоминать не хочу, но было очень трудно. Прошло, пережила, стала сильнее на много, разборчивее в людях, больше ценю себя и умею расставлять приоритеты. Но те ужасы вспоминать не хочу, прошло уже 10 лет , мясорубка длилась около трех лет