06 мая в 01:34

Дуже хотілось би аби відписала тут автор цього коментаря

Де ви таке прочитали? Чи дійсно так? Може хтось розуміється ? Бо навколо у всіх так і є - одні проблеми
Як з цим бути? І коли цей етап «чистки» закінчиться ? Що робити? Від мене також чоловік пішов неочікувано. Якийсь бум на таке бачу тут по темах
показать весь текст
ЗавЛабСнаб 06 мая в 10:50
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То йдіть і почитайте, як жила та Німеччина після війни. Ви щось про розділ країни на 2 частини чули? Про санкціі і репарації, які вона майже до 2010 року виплачувала?
В 91 році Україна вийшла з під окупації і швиденько туди повернулась.
З 24. 02 знов намагається вибратись. Но такі як ви заганяють її назад.
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 11:08
Ответ дляЗавЛабСнаб
Удалено администрацией...
Я розумію, що ви не тільки з історією, Но і з логікою на Ви.
Репарації Німеччина союзу виплачувала. Україні, як окремої держави не існувало тоді. А по евреям та тим, хто був угнаний в Німеччину десь в 2010 році завершили щось виплачувати.
Дамочко, не треба так агресувати і показувати своє невігластво. Ця тема взагалі не про це. Досить флудити і спамити.
3 2
ЗавЛабСнаб 06 мая в 11:17
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я розумію, що ви не тільки з історією, Но і з логікою на Ви.
Репарації Німеччина союзу виплачувала. Україні, як окремої держави не існувало тоді. А по евреям та тим, хто був угнаний в Німеччину десь в 2010 році завершили щось виплачувати.
Дамочко, не треба так агресувати і показувати своє невігластво. Ця тема взагалі не про це. Досить флудити і спамити.
Удалено администрацией...
Кондуктор троллейбуса 06 мая в 11:38
Ответ дляКлевотница
Давайте так: будь ласка напишіть мені
От якби ви були мною (не дай Боже ) ворогу не побажаю бути за моєму місці
Як ви себе повели б далі і як жили і що робили б? Як з того лайна вилізти
Я пройшла через гірше. Забути і забити, не принижуватись, ви просто стелитесь, аж бридко. Майте повагу до себе, майте якусь гординю, об вас ноги витирають, а ви за ті ноги чипляєтесь і просите ще.
Щаслива Я 06 мая в 11:52
Ответ дляКлевотница
Я просто в шоці! Я чула що цей рік буде кармічний та непростий тільки за що мені таке ? Я хотіла повноцінну сімʼю, де в дитини буде мама і тато, а тато просто пішов собі в краще життя без нас. У нього все чудово. А карма мала вчепитись до бідної жінки з дитиною
Не бывает у предателей все чудесно. Это временная иллюзия. И это во всех сферах жизни, в любых. Эта как великая раша, маскву они сделали светилом показать величие, а остальная страна тупо болота с сараями. И все, куда они приходят, становится болотом с сараями.
Так и ваш муж, пару лет чудесности, а потом все ниже и хуже. А чудесно все будет у вас, если вы устоите, не опуститесь в болото ненависти, зависти, мести. Надо просто это пережить, пожалеть себя какое то время, не надрываться. Подождать, пока раны заживут. С топором в спине сложно и больно. Но все заживает. Заживет и эта рана. И пойдете дальше
3 2
СережкинаЯ 06 мая в 12:10
Ответ дляКлевотница
А можна кудись в телеграм бо тут знайомі є будь ласка або в приватні якось
Это же года, не числа. Напишите 1985, 1995, что тут секретного? Я для этого должна открыть личку?
автор Клевотница 06 мая в 12:11
Ответ дляСережкинаЯ
Это же года, не числа. Напишите 1985, 1995, что тут секретного? Я для этого должна открыть личку?
1996 вибачте
Я думала повну треба
ХаДиДиШь 06 мая в 12:17
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я в Англии,они тут знать не знают про кризисы, войны,нищету,спокойные и медлительные,аж бесит. Потому не верю ни в какое перерождение после мясорубки. Иначе,чем украинцы это заслужили? Мы не колонизаторы,не захватчики,войны не начинали, за что нам такая карма? Чушь все это.
За то, что не колонизаторы и не захватчики.
Закон дикой природы в современном мире никто не отменял: или ты или тебя.
СережкинаЯ 06 мая в 12:19
Ответ дляКлевотница
1996 вибачте
Я думала повну треба
А его?
автор Клевотница 06 мая в 12:24
Ответ дляСережкинаЯ
А его?
В документах 1998.
Важко пояснити чому так, але це так
Бодіпозітівна 06 мая в 12:24
Ответ дляКлевотница
Я вже думала собі що то рік карми бла бла , багато років тому я кинула хлопця , але він мене бив . І я кинула його, переживала так само але тут писали мені що то не може за то бути карми, він мене бив!
у вас столько проблем, ужас, в голове
автор Клевотница 06 мая в 12:25
Ответ дляБодіпозітівна
у вас столько проблем, ужас, в голове
Та це я в курсі. То логічно, нормальна людина так себе не вела б
Бодіпозітівна 06 мая в 12:26
Ответ дляКлевотница
Та це я в курсі. То логічно, нормальна людина так себе не вела б
вам нужно срочно брать себя в руки и идти к специалистам,если сами не можете.
Весела пiсенька 06 мая в 12:54
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я в Англии,они тут знать не знают про кризисы, войны,нищету,спокойные и медлительные,аж бесит. Потому не верю ни в какое перерождение после мясорубки. Иначе,чем украинцы это заслужили? Мы не колонизаторы,не захватчики,войны не начинали, за что нам такая карма? Чушь все это.
від нас багато приховують, тому так багато нерозуміння
я зіткнулася з цікавою версією, чому так відбувається:
наприклад: жиди - найрозумніша нація, але їхні здібності направлені на матеріальні здобутки і відповідно їхня роль у цій цивілізації - віддано служити системі=сатані=злу (якщо з рівня звичайної людини подивитися навкруги, то хіба не так, почитайте, хто науковці, інші відомі люди у своїй більшості)
слов´яни - їхня роль у цій цивілізації розповсюджувати духовність, відповідно мають таку силу (мда, скільки на наших землях різних святих у всі часи було, такого немає ніде в світі)
тому система постійно атакує слов´ян, щоб вони було в постійному виживанні, щоб не до духовності було - хіба не це постійно відбувається?
тому зараз черговий раз маємо загострення на своїй території, у той же час самі допускаємо до влади хворих на голову і самі страждаємо........
диву даюся, як людям подобається страждати
Не зви чайна 06 мая в 13:26
Ответ дляКлевотница
Розумієте я зараз розумію що та людина більше не повернеться до мене і зі мною не буде, але той біль я відчуваю аж до кісток свого скелету .
Не знаю чи себе любила і поважала напевно що відповідь буде ні! І я б так хотіла аби хтось сказав як повернути його! Речі всі зібрав і зʼїхав
А я просто хочу аби він повернувся хоча так не буде ніколи. Я пишу йому повідомлення, і сварюсь і благаю нічо не діє
І не писати теж не діє як головою об стіну а я сходжу з розуму
Вам до психолога. А може до психіатора. Самі ви не вигрібете з цього
СережкинаЯ 06 мая в 14:07
Ответ дляКлевотница
В документах 1998.
Важко пояснити чому так, але це так
Думала у вас Векторный брак. А оказалось духовный, почитайте Квашу
Кусачая Я 06 мая в 14:28
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я в Англии,они тут знать не знают про кризисы, войны,нищету,спокойные и медлительные,аж бесит. Потому не верю ни в какое перерождение после мясорубки. Иначе,чем украинцы это заслужили? Мы не колонизаторы,не захватчики,войны не начинали, за что нам такая карма? Чушь все это.
Да ладно? А столетняя война Англии , которая 116 лет длилась? Там тоже бывала жесть раньше )
Emm11117 06 мая в 16:41
Ответ дляЗавЛабСнаб
У Англії свої приколи. Кумовство є,доречі. То нам війна і смерті за шоколадки вчителям чи що?
Наше жлобство, безкультурність, розпилення армії на запчастини і породили те що зараз. Так,це зробили олігархи, але хіба більшість людей не такі самі жадібні і хитрі?
Emm11117 06 мая в 16:47
Ответ дляВесела пiсенька
від нас багато приховують, тому так багато нерозуміння
я зіткнулася з цікавою версією, чому так відбувається:
наприклад: жиди - найрозумніша нація, але їхні здібності направлені на матеріальні здобутки і відповідно їхня роль у цій цивілізації - віддано служити системі=сатані=злу (якщо з рівня звичайної людини подивитися навкруги, то хіба не так, почитайте, хто науковці, інші відомі люди у своїй більшості)
слов´яни - їхня роль у цій цивілізації розповсюджувати духовність, відповідно мають таку силу (мда, скільки на наших землях різних святих у всі часи було, такого немає ніде в світі)
тому система постійно атакує слов´ян, щоб вони було в постійному виживанні, щоб не до духовності було - хіба не це постійно відбувається?
тому зараз черговий раз маємо загострення на своїй території, у той же час самі допускаємо до влади хворих на голову і самі страждаємо........
диву даюся, як людям подобається страждати
Звучить логічно, але якщо подивитись на слов´ян останні роки то духовність вся спорчена інстаграмом та ін. Гроші, гроші, гроші вже самі стали як жиди)
СережкинаЯ 06 мая в 17:20
Ответ дляEmm11117
Звучить логічно, але якщо подивитись на слов´ян останні роки то духовність вся спорчена інстаграмом та ін. Гроші, гроші, гроші вже самі стали як жиди)
Духовность славян сильно преувеличена самими славянамм
Мрію про пончик 06 мая в 17:58
Ответ дляAmazingLady
Ничего меня не задело. Жаль женщин которые приписывают другим что то свое
Это точно
Хочу в БАНю 06 мая в 18:06
Ответ дляКлевотница
Втратила взагалі то 10 років)))
Важко сказати що для мого блага і важко змиритись бо люблю його. А він мене ні раз покинув і сказав що без шансу на його повернення. Але я себе мучу і думаю чого так сталося зі мною я не хотіла так, я ж його любила
Я б Вас теж покинула. Ви виносите мозг тут , то в житті Ви взагалі ще та душна ковирялочка. У мене сестра така як Ви - до всього любить докопатися, доковирятися , довиясняти. Зараз з 4 чоловіком вроді все нормально, бо є мовний бар´єр. Коли на неї находить то вона не може до нього донести весь свій стан, бо не переводиться.
1 1
Весела пiсенька 06 мая в 18:23
Ответ дляEmm11117
Звучить логічно, але якщо подивитись на слов´ян останні роки то духовність вся спорчена інстаграмом та ін. Гроші, гроші, гроші вже самі стали як жиди)
так, сумно, дуже це все сумно, що ми практично розгубили свою суть
автор Клевотница 06 мая в 18:50
Ответ дляХочу в БАНю
Я б Вас теж покинула. Ви виносите мозг тут , то в житті Ви взагалі ще та душна ковирялочка. У мене сестра така як Ви - до всього любить докопатися, доковирятися , довиясняти. Зараз з 4 чоловіком вроді все нормально, бо є мовний бар´єр. Коли на неї находить то вона не може до нього донести весь свій стан, бо не переводиться.
4 чоловік?????
А як вона виносить мозги?
Та він вже не повернеться
Ніколи я вже це зрозуміла
Счастье_же_вот_оно 06 мая в 19:55
Ответ дляКлевотница
🤪🤪🤪🤪я дивилась ))) ну вони для мене вибачте дури яких ще пошукати треба
таких как вы ’непонятливых’ тоже не каждый день встретишь)))) идите на таро еще погадайте если про карму уяснили уже...
Вподобайден 06 мая в 20:50
автор, чоловік ваш помер чи пішов від вас?
Хочу в БАНю 06 мая в 21:14
Ответ дляКлевотница
4 чоловік?????
А як вона виносить мозги?
Та він вже не повернеться
Ніколи я вже це зрозуміла
Ну, Ви одному мужику мозок розковиряла, а вона троїм і четвертому питається ковиряти. Аби не мовний бар’єр , то і цей би не видержав.
автор Клевотница 06 мая в 21:16
Ответ дляВподобайден
автор, чоловік ваш помер чи пішов від вас?
Чому тут багато думає, що він помер?))) він пішов і сказав більше не повернусь і ні в яку як я його не просила повернутись він не згоден
автор Клевотница 06 мая в 21:17
Ответ дляХочу в БАНю
Ну, Ви одному мужику мозок розковиряла, а вона троїм і четвертому питається ковиряти. Аби не мовний бар’єр , то і цей би не видержав.
А діти були з попередніми?))
Невже є хтось, хто мене переплюнув ?))) 😂😂😂
Хочу в БАНю 06 мая в 21:22
Ответ дляКлевотница
А діти були з попередніми?))
Невже є хтось, хто мене переплюнув ?))) 😂😂😂
Ні. У неї хватило розуму не заводити дітей з тими хто не відповідає її вимогам. Вона взагалі роздивляється чоловіків як засіб для розвитку, фінансів, кар’єри, задоволення. У неї все попереду.
Я завжди дивувалася як вона проходиться по чоловіках , о вони ще себе вважають винними і підтримує з ними дружні стосунки. Талант. Це просто дар якийсь. Мої бивші так п’ятами кивали, що щезли назавжди, а сестра вміє зберігати дружні стосунки. Це теж талант. Я так не вмію.