06 мая в 09:24

Сьогодні можна прибирати/прати?

Кошик для прання переповнений, ще й на завтра дощ буде. Якщо сьогодні не зроблю прання, то завтра чистого одягу дитині в садок не буде. І газон вже аж на бік лягає, треба косити
18 1
Просто красавица 06 мая в 09:25
Завжди можна.
19 3
hrystia 06 мая в 09:28
Прання я б включила, а газон не чіпала сьогодні.
12 6
Мая твая не панимать 06 мая в 09:29
Я и вчера пылесосила, а вечером стирку включала. Мне что из за праздника оставлять весь пол в крошках после ребенка, а вещи грязными, что нечего будет надеть?
15 3
ТочноБудет 06 мая в 09:30
Газон не косіть.
А пралку можна запустити якщо потрібно,але вже краще після обіду.Коли закінчилися служби в церкві
8 8
СирОжино пирОжино 06 мая в 09:30
нет, месяц не стирайте
6 4
Лика-прилипка 06 мая в 09:32
Ті ж проблеми. Прати буду зараз, а косити після 15.00-16.00. Коли, як вище писали, служби в церкві закінчаться
5 4
ОдинРазНадетое 06 мая в 09:32
Авторе, перете не ви руками, а пралка.
Ви лише закинете і розвісите - супер робота.
Дідова баба 06 мая в 09:34
Я вчора запускала пральну машину. Може воно й не правильно, але працювала машинка, а не я.
5 3
Всіх підсаджую 06 мая в 09:34
я і вчора прибирала і прала, в мене іншого вільного часу не було.
Маруська Му 06 мая в 09:35
Коли в церкві правити закінчили, все можна.
Матраскин Брат 06 мая в 09:35
І де ті всі набожні люди, які тиждень закидували форум яйцями і пасками?
8 2 1
Всіх підсаджую 06 мая в 09:35
всі такі набожні? і всіх заповідей дотримуються шо аж прати не можна?
7 3
Бутербродница 06 мая в 09:37
Не то, что сегодня. Вчера после обеда уже можно было, если придерживаться правил церкви.
4 1
забиякина 06 мая в 09:35
Работать не грех. Грех воровать, блуд грех, даже матюкаться грех большой.
Но не стирка
9 1
cosmaximus 06 мая в 09:36
Ой, какие глупости. Все можно делать. Я и полы мыла и пылесосила и даже шила в пятницу.
Но я очень светски отношусь к церкви.
Бутербродница 06 мая в 09:37
Каждый год эти тролльные темы.
Стираете не вы, а машинка. Это ее грех.
3 1
забиякина 06 мая в 09:37
Ответ дляВсіх підсаджую
всі такі набожні? і всіх заповідей дотримуються шо аж прати не можна?
В заповедях нет стирки.
В заповедях - поклоняйся только одному Богу создателю, не воруй, почитай отца и мать, не блуди, не изменяй, не завидуй.

Причем тут стирка?
Леди_Мэри 06 мая в 09:37
Еееее.... Я вчора прала, прибирала. Наводила порядок в шафі.
Так. свято. Зранку був святколвий сніданок. В обід ходили гуляти.
КАле ще моя набожна прабабка 1894 року народження, говорила, що лаятися не грішити (лаятися, красти, прилюбодіяти), бо ці гріхи не сповідуються.
А богоугодні справи робити можна.

Чи ви й тарілки вчара не мили і з столу не витирали, і не вмивалися? Яка ступінь вашої віри?
ИНЬэтовамниЯНЬ 06 мая в 09:39
А що станеться якщо постіраєте? Цього року і 7 січня всі прекрасно все прали,хоча того року це ще було гріх
5 2 1
ИНЬэтовамниЯНЬ 06 мая в 09:40
Ответ дляЛеди_Мэри
Еееее.... Я вчора прала, прибирала. Наводила порядок в шафі.
Так. свято. Зранку був святколвий сніданок. В обід ходили гуляти.
КАле ще моя набожна прабабка 1894 року народження, говорила, що лаятися не грішити (лаятися, красти, прилюбодіяти), бо ці гріхи не сповідуються.
А богоугодні справи робити можна.

Чи ви й тарілки вчара не мили і з столу не витирали, і не вмивалися? Яка ступінь вашої віри?
Я теж вчора прала,а чоловік на роботі вчора був. Короче грішники
Хочу на Балі 06 мая в 09:42
Ответ дляМая твая не панимать
Я и вчера пылесосила, а вечером стирку включала. Мне что из за праздника оставлять весь пол в крошках после ребенка, а вещи грязными, что нечего будет надеть?
Вы за день собираетесь полную стиралку вещей)
Хочу на Балі 06 мая в 09:42
Ответ длязабиякина
Работать не грех. Грех воровать, блуд грех, даже матюкаться грех большой.
Но не стирка
Это где написано?
Хочу на Балі 06 мая в 09:43
А потом почему война, мы ведь такие хорошие, ну почему(
14 3 1
Квітка Миру 06 мая в 09:43
А в паску вас только это интересует?

Пост вы же соблюдали?
Хочу на Балі 06 мая в 09:44
Автор сегодня я тоже стирку запустила, вчера праздник был, ничего не делали, сегодня уже можно, наверно
Всіх підсаджую 06 мая в 09:44
Ответ длязабиякина
В заповедях нет стирки.
В заповедях - поклоняйся только одному Богу создателю, не воруй, почитай отца и мать, не блуди, не изменяй, не завидуй.

Причем тут стирка?
і я до того ж. до чого тут прання))
а то прати в деяких бачте не можна поки служба не закінчиться, а обсирати на форумі аж бігом
8 1
Всіх підсаджую 06 мая в 09:45
Ответ дляХочу на Балі
А потом почему война, мы ведь такие хорошие, ну почему(
ага, через прання в великдень війна
Біле пальто 06 мая в 09:45
Ответ длязабиякина
В заповедях нет стирки.
В заповедях - поклоняйся только одному Богу создателю, не воруй, почитай отца и мать, не блуди, не изменяй, не завидуй.

Причем тут стирка?
А пам´ятай день святий святкувати ?
Репетиторша 06 мая в 09:46
Ответ дляДідова баба
Я вчора запускала пральну машину. Може воно й не правильно, але працювала машинка, а не я.
Пралка то вообще бесовское изобретение, боженька не одобряет. Надо руками в реке стирать
Тень льва 06 мая в 09:46
Я вам по секрету скажу, что стирать можно тогда, когда для этого есть нужные компоненты (машинка, вода, белье, порошок, электричество). День календаря или время суток значения не имеют.