06 мая в 13:48

«червоні лінії», коли НАТО втрутиться у війну в Україні

НАТО конфіденційно та неофіційно визначило принаймні дві «червоні лінії», у разі перетину яких можливе пряме втручання Альянсу у війну в Україні. Про це пише la Repubblica.

Видання наголосило, що наразі немає оперативних планів, які б передбачали відправку військ НАТО в Україну, а «червоні лінії», про які йтиметься, треба розглядати лише як можливі плани на випадок надзвичайних ситуацій, як-от залучення у війну в Україні третіх сторін. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

Перша «червона лінія» передбачає пряму чи опосередковану участь третьої сторони, наприклад, у разі можливого прориву на північному заході України. Видання зазначає, що «це створило б коридор між Україною і Білоруссю».

«Тоді Мінськ був би безпосередньо втягнутий у війну. Його війська та арсенал мали б вирішальне значення для Москви. І ця обставина могла б тільки активізувати оборону на користь України», – пише la Repubblica.
7 4 2
автор L-i-s-a-92af 06 мая в 13:48
Друга «червона лінія» стосується військової провокації проти Прибалтики чи Польщі або цілеспрямованого нападу на Молдову.

«Це не обов’язково вторгнення, яке може відбутися після наступу на Одесу, але й просто військовий удар для перевірки реакції Заходу», – йдеться у статті.
begovelik 06 мая в 13:49
Бла-бла-бла. Израилю сразу помогли во время ракетной атаки из Ирана
11 1
LudaSHS 06 мая в 13:52
А пуйло поугрожал т я о.
Они ему, он им. Все напыщились, показали мощ, и дальше по делам. Ну пока не гакнет. Или теракт какой то не случится.
lexus112 06 мая в 13:52
Ага. А ракета в воздушном пространстве Польши - это не красная линия для них 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
4 2
vinika 06 мая в 13:53
Никогда, они импотенты.
Хотели бы, то в первые дни размазали пуйлошу. А так тоько тубруються
Бояукраїночка 06 мая в 13:53
Ответ дляbegovelik
Бла-бла-бла. Израилю сразу помогли во время ракетной атаки из Ирана
то інше.у нас китай проблема.путька вже нічого не вирішує,у нього є хазяїн.нам не допомогають бо китай дасть ракети і живу силу з кореєю іраном.там абізян хватає.том у зараз ідут торги
5 2 1
Бояукраїночка 06 мая в 13:54
якби не китай-путька вже давно був би підвішений за простату на красній площі.
5 5 1
Peres Lal 06 мая в 13:54
Скоро в медицинских словарях ’эректильную дисфункцию’ переименуют на ’синдром НАТО’.
8 1 1
LudaSHS 06 мая в 13:55
Ответ дляbegovelik
Бла-бла-бла. Израилю сразу помогли во время ракетной атаки из Ирана
Потому что Израиль непрогнозируемый. Мог развернуть большу войну оттуда, и 3 мировая опля. А Сша боится 3 мировой, им проще помочь. А мы добрые, мы бдим линии.

Но Израилю тоже нагоняи идут, шантажируют.

США призупинили постачання зброї Ізраїлю, що викликало серйозне занепокоєння в ізраїльському уряді.
Бояукраїночка 06 мая в 13:55
подпіска є у гопніка з пітерської подворотні.диктаторські режими рухнуть якщо путька програє
4 2
begovelik 06 мая в 13:57
Ответ дляPeres Lal
Скоро в медицинских словарях ’эректильную дисфункцию’ переименуют на ’синдром НАТО’.
такое уже было с ’китайскими предупреждениями’
Бояукраїночка 06 мая в 13:57
Ответ дляPeres Lal
Скоро в медицинских словарях ’эректильную дисфункцию’ переименуют на ’синдром НАТО’.
не смешите.русня село берет по полгода.нато с них бы лепешку сделали.просто за путьку китай иран корея подписались.диктаторские режимы
6 3 1
Peres Lal 06 мая в 13:58
Ответ дляbegovelik
такое уже было с ’китайскими предупреждениями’
Да-да, Пелосси в Тайване, помню.
автор L-i-s-a-92af 06 мая в 13:58
Ответ дляlexus112
Ага. А ракета в воздушном пространстве Польши - это не красная линия для них 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
То случайно)
Peres Lal 06 мая в 14:04
Шмыгаль говорит, что Украина в шаге от приглашения ее в НАТО. Это ’шаг длиною в жизнь’ или он свой сон рассказывает? На недавнем саммите НАТО о перспективах вступления не рассказывали.
Бояукраїночка 06 мая в 14:15
Ответ дляPeres Lal
Шмыгаль говорит, что Украина в шаге от приглашения ее в НАТО. Это ’шаг длиною в жизнь’ или он свой сон рассказывает? На недавнем саммите НАТО о перспективах вступления не рассказывали.
украина будет в нато.все порешают
4 1 1
Манула 06 мая в 14:17
Ответ дляPeres Lal
Шмыгаль говорит, что Украина в шаге от приглашения ее в НАТО. Это ’шаг длиною в жизнь’ или он свой сон рассказывает? На недавнем саммите НАТО о перспективах вступления не рассказывали.
Кажіть, люблю слухать (с.) народна мудрість
Стрекоза любви 06 мая в 14:54
Можете сміятися, але вважаю, що нам особливо і не потрібні війська НАТО у вигляді піхоти. В Україні достатній мобілізаційний резерв, такі сили можна зібрати.
А от допомога НАТО у вигляді: «їх пілот + їх винищувачі + ППО» було б ну дуже доречно.
Теж цікавий аспект - наскільки довго протримається «військова економіка РФ», якщо Китай обере позицію Європи та США».
Сі зустрічається з Марконом, дуже цікаво буде спостерігати, чи з цього щось вийде для України.
3 1
Nataliiazp 06 мая в 15:14
Ответ дляСтрекоза любви
Можете сміятися, але вважаю, що нам особливо і не потрібні війська НАТО у вигляді піхоти. В Україні достатній мобілізаційний резерв, такі сили можна зібрати.
А от допомога НАТО у вигляді: «їх пілот + їх винищувачі + ППО» було б ну дуже доречно.
Теж цікавий аспект - наскільки довго протримається «військова економіка РФ», якщо Китай обере позицію Європи та США».
Сі зустрічається з Марконом, дуже цікаво буде спостерігати, чи з цього щось вийде для України.
У раши заводы постоянно работали и работают на военное обеспечение, наскільки вони протримаються?
Хочется конечно, чтоб у них всё закончилось, но это нереально ж, они всю жизнь работали на оборонку и продолжают.
Стрекоза любви 06 мая в 15:19
Ответ дляNataliiazp
У раши заводы постоянно работали и работают на военное обеспечение, наскільки вони протримаються?
Хочется конечно, чтоб у них всё закончилось, но это нереально ж, они всю жизнь работали на оборонку и продолжают.
В тому то й справа, що на цих заводах устаткування у вигляді станків та моторів було в основному європейське, японське, американське. Воно зношується, не вистачає кількості, потужностей. Є санкції. Звичайно, щось з цього вони можуть нелегально отримати…Але Китай зараз повністю постачає в росію станки і їх складові вже за китайським зразком. І таких товарів подвійного призначення з Китаю безліч.
1 1
Nataliiazp 06 мая в 15:29
Ответ дляСтрекоза любви
В тому то й справа, що на цих заводах устаткування у вигляді станків та моторів було в основному європейське, японське, американське. Воно зношується, не вистачає кількості, потужностей. Є санкції. Звичайно, щось з цього вони можуть нелегально отримати…Але Китай зараз повністю постачає в росію станки і їх складові вже за китайським зразком. І таких товарів подвійного призначення з Китаю безліч.
Хоть один завод в раше остановили? Нет. Ввозят окольными путями, через тот же Китай и не только. Уже ж сколько показывали в ракетах детали из Америки и не только.
Я могу ошибаться, но встреча Си с Макроном вряд ли что-то изменит. больше 2х лет войны Китай с рашкой сотрудничает, а тут встретится с Макроном и опа, всё изменится.
Стрекоза любви 06 мая в 15:42
Ответ дляNataliiazp
Хоть один завод в раше остановили? Нет. Ввозят окольными путями, через тот же Китай и не только. Уже ж сколько показывали в ракетах детали из Америки и не только.
Я могу ошибаться, но встреча Си с Макроном вряд ли что-то изменит. больше 2х лет войны Китай с рашкой сотрудничает, а тут встретится с Макроном и опа, всё изменится.
Економіка Китаю так само сильно повʼязана з США. До сьогодні до Китаю наразі ніяких санкцій не застосовували. Зараз тиснуть, шантажують.
В свою чергу Китай хоче мати свій вплив і на ту ж Європу, тому поїхав налагоджувати стосунки. Це все геополітика і вона наразі зазнає певних змін. Дуже складно пророкувати чи щось зміниться після зустрічі Сі з Макроном!? Аналітики кажуть, що зрушенням може стати те, що Китай буде одним з учасників «Саміту Миру» в Швейцарії. Поки, наразі, вони відмовляються.
Nataliiazp 06 мая в 16:11
Ответ дляСтрекоза любви
Економіка Китаю так само сильно повʼязана з США. До сьогодні до Китаю наразі ніяких санкцій не застосовували. Зараз тиснуть, шантажують.
В свою чергу Китай хоче мати свій вплив і на ту ж Європу, тому поїхав налагоджувати стосунки. Це все геополітика і вона наразі зазнає певних змін. Дуже складно пророкувати чи щось зміниться після зустрічі Сі з Макроном!? Аналітики кажуть, що зрушенням може стати те, що Китай буде одним з учасників «Саміту Миру» в Швейцарії. Поки, наразі, вони відмовляються.
Ну будем надеяться. Хотя и мало верится.
еліт 06 мая в 18:17
Ответ дляPeres Lal
Шмыгаль говорит, что Украина в шаге от приглашения ее в НАТО. Это ’шаг длиною в жизнь’ или он свой сон рассказывает? На недавнем саммите НАТО о перспективах вступления не рассказывали.
Это он нас убаюкивает, но украинцев их враки и обещания уже не берет, все устали от войны вранья, воровства, безправ´я, честно говоря страх за молодое поколение, кроме идти воевать нет у них никаких прав
3 1
еліт 06 мая в 18:25
Ответ дляСтрекоза любви
Можете сміятися, але вважаю, що нам особливо і не потрібні війська НАТО у вигляді піхоти. В Україні достатній мобілізаційний резерв, такі сили можна зібрати.
А от допомога НАТО у вигляді: «їх пілот + їх винищувачі + ППО» було б ну дуже доречно.
Теж цікавий аспект - наскільки довго протримається «військова економіка РФ», якщо Китай обере позицію Європи та США».
Сі зустрічається з Марконом, дуже цікаво буде спостерігати, чи з цього щось вийде для України.
Про який резерв ви маєте , тих що зараз відловлюють так вони ж не хочуть воювати, яка польза від них на полі бою як сказав кошевий в перший же день убьють
3 1
еліт 06 мая в 18:23
Ответ дляNataliiazp
Хоть один завод в раше остановили? Нет. Ввозят окольными путями, через тот же Китай и не только. Уже ж сколько показывали в ракетах детали из Америки и не только.
Я могу ошибаться, но встреча Си с Макроном вряд ли что-то изменит. больше 2х лет войны Китай с рашкой сотрудничает, а тут встретится с Макроном и опа, всё изменится.
Тоже думаю эта встреча для Украины особо не даст, но по результату можно хоть увидеть отношение Китая по вопросу Украины
Peres Lal 06 мая в 18:27
Ответ дляNataliiazp
Хоть один завод в раше остановили? Нет. Ввозят окольными путями, через тот же Китай и не только. Уже ж сколько показывали в ракетах детали из Америки и не только.
Я могу ошибаться, но встреча Си с Макроном вряд ли что-то изменит. больше 2х лет войны Китай с рашкой сотрудничает, а тут встретится с Макроном и опа, всё изменится.
Новостные каналы подают встречу Си и Макрона как диалог о недопущении поставок Китаем летального вооружения в рф. Если это не ошибка перевода, то говорят уже не о поставках товаров двойного назначения, а именно о поставках летального вооружения. Я не помню, прилетало ли по нам что-то китайское (северокорейское и иранское прилетало). А то, что раша купит все нужные комплектующие для ракет через фирмы-посредники, ни у кого уже не вызывает сомнений. Американские навигационные чипы и французское видеооборудование в остатках сбитых ракет это уже обычное дело.
автор L-i-s-a-92af 06 мая в 19:10
Ответ дляPeres Lal
Шмыгаль говорит, что Украина в шаге от приглашения ее в НАТО. Это ’шаг длиною в жизнь’ или он свой сон рассказывает? На недавнем саммите НАТО о перспективах вступления не рассказывали.
На прошлой неделе украинские студенты общались с представителями блока.
Так вот спикер НАТО сказала,что наша стана УЖЕ соответствует всем критериям и они готовы предложить нам членство в Альянсе сразу после окончания боевых действий.
2 1
автор L-i-s-a-92af 06 мая в 19:11
Ответ дляСтрекоза любви
Можете сміятися, але вважаю, що нам особливо і не потрібні війська НАТО у вигляді піхоти. В Україні достатній мобілізаційний резерв, такі сили можна зібрати.
А от допомога НАТО у вигляді: «їх пілот + їх винищувачі + ППО» було б ну дуже доречно.
Теж цікавий аспект - наскільки довго протримається «військова економіка РФ», якщо Китай обере позицію Європи та США».
Сі зустрічається з Марконом, дуже цікаво буде спостерігати, чи з цього щось вийде для України.
Так зустріч Сі і Макрона дуже важлива для України,але її результати навряд будуть публічно озвучені.
автор L-i-s-a-92af 06 мая в 19:12
Ответ дляNataliiazp
У раши заводы постоянно работали и работают на военное обеспечение, наскільки вони протримаються?
Хочется конечно, чтоб у них всё закончилось, но это нереально ж, они всю жизнь работали на оборонку и продолжают.
Якщо не буде комплектуючих з Китаю і товарів подвійного призначення через Казахстан той же,то все посипеться дуже швидко.