06 мая в 14:58

Мене ніхто не привітав зі святом.

Я завжди вітала родичів/друзів зі святом перша. В месенжер писала словами привітання, картинки не люблю.
І ось в цьому році вирішила взагалі нікого не вітати першою. І в результаті месенжер на Великодень пустий. Хай подружки нічого не написали, то пофіг. Але брати теж не привітали і від цього сумно. Куми, хрещениця, всі проігнорили.
5 5 3
ir.zhuck 06 мая в 15:00
нажаль так буває.
ви неважливі для цих людей.
4 2
Заюшка_хозяюшка 06 мая в 15:00
Здрасте, а советчицы?
Угги_в_горошек 06 мая в 15:00
Давайте номер телефона, я вам подкидываю весь хлам, что мне прислали
10 2
ГороховаЯ 06 мая в 15:00
Христос Воскрес!
Добробуту, здоров´я, щастя, миру!
Угги_в_горошек 06 мая в 15:01
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Здрасте, а советчицы?
Иногда и правда, лучше без поздравлений
Куколка-мяуколка 06 мая в 15:01
Вітаю вас зі святами! Христос воскрес!❤️
Викасикрет 06 мая в 15:02
Меня ’подруга’ может не поздравить с др,зато с каким-нибцдь праздником о котором я не знаю - пожалуйста.
Забейте, многие поздравляют,но не искренне. Оно вам надо?
автор Швендяю містами 06 мая в 15:06
Ответ дляir.zhuck
нажаль так буває.
ви неважливі для цих людей.
Я знаю, що я неважлива.
Для одного брата була важлива, як на всі свята племінникам гроші висилала + до школи допомогала збирати, бо вони вічно без грошей. А як перестала, то навіть привітання не заробила.
Інший живе і іншому місті, спілкуємось дуже рідко.
Хрещениця з кумою теж вітати не забували, пока на картку хрещениці гроші висилала на Різдво та День народження. В цьому році хрещениця заміж вийшла, на весілля подарунок зробила, на ДР привітала тільки словами.
Вилами по Воде 06 мая в 15:04
Меня тоже. Я всегда всех первая поздравляла. Последних пару лет не кого. И не расстраиваюсь )
автор Швендяю містами 06 мая в 15:06
Ответ дляВикасикрет
Меня ’подруга’ может не поздравить с др,зато с каким-нибцдь праздником о котором я не знаю - пожалуйста.
Забейте, многие поздравляют,но не искренне. Оно вам надо?
Воно не потрібно, вирішила зробити експеримент і подивитись, хто мене привітає. В результаті - ніхто. Стало мені сумно, хоча я розумілі що скоріш за все так і буде.
автор Швендяю містами 06 мая в 15:06
Ответ дляКуколка-мяуколка
Вітаю вас зі святами! Христос воскрес!❤️
Дякую, воістину воскрес!
Викасикрет 06 мая в 15:07
Ответ дляШвендяю містами
Воно не потрібно, вирішила зробити експеримент і подивитись, хто мене привітає. В результаті - ніхто. Стало мені сумно, хоча я розумілі що скоріш за все так і буде.
Если не нужно ,то почему расстроились тогда?
автор Швендяю містами 06 мая в 15:08
Ответ дляВикасикрет
Если не нужно ,то почему расстроились тогда?
Тому що сумно розуміти, що поки ти дариш подарунки і допомагаєш грошима - то ти норм і дуже важлива людина. Як перестала допомагати і дарувати - то не потрібна.
Викасикрет 06 мая в 15:11
Ответ дляШвендяю містами
Тому що сумно розуміти, що поки ти дариш подарунки і допомагаєш грошима - то ти норм і дуже важлива людина. Як перестала допомагати і дарувати - то не потрібна.
Так было всегда, теперь вы знаете правду. Остаётся только сделать выводы и поменять свое отношение)))
автор Швендяю містами 06 мая в 15:11
Ответ дляВикасикрет
Так было всегда, теперь вы знаете правду. Остаётся только сделать выводы и поменять свое отношение)))
Дякую
Пишу вірші, дорого 06 мая в 15:17
к.Буланова 06 мая в 15:19
меня тоже)),но я не считаю это супер праздником. Хотя нет ,одна знакомая прислала картинкув вайбер- я лайкнула.
Вилосипедниця 06 мая в 15:21
А вы сами то, сколько людей поздравили первой?
автор Швендяю містами 06 мая в 15:23
Ответ дляВилосипедниця
А вы сами то, сколько людей поздравили первой?
Ви читали, що написано в старпості? Я багато років завжди всіх вітала першою. В цьому році першою не привітала нікого. В результаті месенжер пустий.
Володарка мрій 06 мая в 15:25
Ответ дляШвендяю містами
Ви читали, що написано в старпості? Я багато років завжди всіх вітала першою. В цьому році першою не привітала нікого. В результаті месенжер пустий.
Ну мужчины вообще не рассылают этих картинок, так что не удивлена что братья не присылали. Это не такой уж праздник…
Шальная коклетка 06 мая в 15:25
У мене брат загинув на війні, з роботи ніхто не прийшов на похорон, хоча був живий коридор і односельців було дуже багато. Вийшла на роботу, ніхто не виразив навіть співчуття. Ніхто. Я в шоці.
к.Буланова 06 мая в 15:28
Ответ дляШальная коклетка
У мене брат загинув на війні, з роботи ніхто не прийшов на похорон, хоча був живий коридор і односельців було дуже багато. Вийшла на роботу, ніхто не виразив навіть співчуття. Ніхто. Я в шоці.
Та, люди не знают шо сказать в таких случаях, поэтому и молчат. Чай не высшее общество у вас..
Я_и_моя_собака 06 мая в 15:30
Всі важливі дзвонять. Картиночки, не для мене
Шальная коклетка 06 мая в 15:45
Ответ дляк.Буланова
Та, люди не знают шо сказать в таких случаях, поэтому и молчат. Чай не высшее общество у вас..
Ну не высшее общество, но все с ВО, хотя при чем здесь это. Одно слово- сочувствую и все.
ir.zhuck 06 мая в 16:03
Ответ дляШальная коклетка
У мене брат загинув на війні, з роботи ніхто не прийшов на похорон, хоча був живий коридор і односельців було дуже багато. Вийшла на роботу, ніхто не виразив навіть співчуття. Ніхто. Я в шоці.
це не просто ’я в шоці’, а це неповага і до вас і до бійців, що нас захищають...
я б таке запам´ятала.
Веккy 06 мая в 16:04
А я раньше , как и вы всех всегда первая , а меня никто. И потом плюнула и никого не поздравляю , зато мне пишут и картинки шлют. Ну это уже и круг общения поменялся полностью. Может и у вас так будет потом
к.Буланова 06 мая в 16:10
Ответ дляШальная коклетка
Ну не высшее общество, но все с ВО, хотя при чем здесь это. Одно слово- сочувствую и все.
Не привыкли у нас люди вслух сообщать, сочувствуют молча. Может они как то вам помогли делами или поступками. Слова то ничто по сравнению с помощью..