06 мая в 15:07

В кого чоловіки працюють на таких підприємництвах, як Сільпо, Атб і тд. Зайдіть)

Цікавлять - ті хто працюють водіями на фурах. Отримували вони бронювання від підприємництва? Та як зараз після 18-го травня можливо отримати бронь? Хтось, щось знає?
Анонимус Я 06 мая в 15:18
Ви досі думаєте, що бронь рятує?? Ні, це лиш питання часу. Знаю про що говорю
Ну звичайно, рукалицо
17 6
Море Щастя 06 мая в 15:20
Ответ дляАнонимус Я
Ви досі думаєте, що бронь рятує?? Ні, це лиш питання часу. Знаю про що говорю
Ну звичайно, рукалицо
То писали б нормально, а не я знаю, але не скажу.
13 1
Анонимус Я 06 мая в 15:21
Ответ дляМоре Щастя
То писали б нормально, а не я знаю, але не скажу.
так а що казати? ну от знайомий, пішов продовжити бронь...а йому тут же повістку, приїхали на пункт швидкої, забрали декілька водіїв, а в них бронь, на хвилинку. Щоб працювати, викликають тих, хто на пенсії. Повно таких історій
3 1 1
Кучерявочка 06 мая в 15:22
Ответ дляАнонимус Я
Ви досі думаєте, що бронь рятує?? Ні, це лиш питання часу. Знаю про що говорю
Ну звичайно, рукалицо
а війна не питання часу? вона ніколи не закінчиться? раз ви все знаєте....
2 2
Анонимус Я 06 мая в 15:22
Ответ дляКучерявочка
а війна не питання часу? вона ніколи не закінчиться? раз ви все знаєте....
річ йде за бронь, а не коли закінчення
автор Запароленое одеяло 06 мая в 15:22
Ответ дляАнонимус Я
Ви досі думаєте, що бронь рятує?? Ні, це лиш питання часу. Знаю про що говорю
Ну звичайно, рукалицо
Ну це вам так думати хочеться, бо вам так спокійніше. Ви ж напевно хочете, щоб всіх забрали) Але ті, у яких є бронь. Їх за два роки не забрали чомусь)
6 1 1
Кучерявочка 06 мая в 15:23
Ответ дляАнонимус Я
так а що казати? ну от знайомий, пішов продовжити бронь...а йому тут же повістку, приїхали на пункт швидкої, забрали декілька водіїв, а в них бронь, на хвилинку. Щоб працювати, викликають тих, хто на пенсії. Повно таких історій
Продовження броні здійснюється наступним чином: лист від підприємства + наказ по галузі, а вже з цим до ТЦК на ВЛК. Ваш знайоммий так діяв?
Кривая спроса 06 мая в 15:23
Ответ дляКучерявочка
а війна не питання часу? вона ніколи не закінчиться? раз ви все знаєте....
Рано, или поздно закончится. Будет в Украине презиком Янык )
Анонимус Я 06 мая в 15:24
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ну це вам так думати хочеться, бо вам так спокійніше. Ви ж напевно хочете, щоб всіх забрали) Але ті, у яких є бронь. Їх за два роки не забрали чомусь)
ні, не хочу, просто здивувало ваше питання, бронь не дає ніякої гарантії. В мене також є знайомі, яких досі не забрали...Взагалі, ця система - це повний хаос
Слава Українi 06 мая в 15:24
Ответ дляАнонимус Я
Ви досі думаєте, що бронь рятує?? Ні, це лиш питання часу. Знаю про що говорю
Ну звичайно, рукалицо
Київ. Держпідприємництво, але не важлива інфраструктура - всі, хто отримав бронь, нікого не чіпають. Документи перевірили та відпустили .
Червона калина 06 мая в 15:24
Ответ дляКривая спроса
Рано, или поздно закончится. Будет в Украине презиком Янык )
він і так презик, причому в прямому значенні, навіть для раші
5 5 1
Анонимус Я 06 мая в 15:24
Ответ дляКучерявочка
Продовження броні здійснюється наступним чином: лист від підприємства + наказ по галузі, а вже з цим до ТЦК на ВЛК. Ваш знайоммий так діяв?
тонкощів не знаю, але наче прийшов до тцк продовжити, його забрали служити з купою хвороб
Попихтю та й годі 06 мая в 15:25
Ответ дляКучерявочка
а війна не питання часу? вона ніколи не закінчиться? раз ви все знаєте....
А ви думаєте закінчиться за нашої каденції? Не просто так нам ізраїль прикладом ставлять
1 1
Кучерявочка 06 мая в 15:25
Ответ дляАнонимус Я
тонкощів не знаю, але наче прийшов до тцк продовжити, його забрали служити з купою хвороб
тоді не треба писати, що ви обізнані в питаннях бронювання
5 2
Вбигудях 06 мая в 15:25
Ответ дляКучерявочка
Продовження броні здійснюється наступним чином: лист від підприємства + наказ по галузі, а вже з цим до ТЦК на ВЛК. Ваш знайоммий так діяв?
В мого чоловіка ще було погодження від ЗСУ, а потім наказ міністерства по галузі. Оновив вже данні, поїхав працювати на завод
Вбигудях 06 мая в 15:26
Ответ дляКривая спроса
Рано, или поздно закончится. Будет в Украине презиком Янык )
А чому так?
Вбигудях 06 мая в 15:28
Ответ дляПопихтю та й годі
А ви думаєте закінчиться за нашої каденції? Не просто так нам ізраїль прикладом ставлять
Ми не ізраіль, там договорняки близькосхідні, плюс Америка і гарантом безпеки, в нас таких договорняків немає
Анонимус Я 06 мая в 15:28
Ответ дляКучерявочка
тоді не треба писати, що ви обізнані в питаннях бронювання
приїхало тцк на підприємство, сказали надати списки, навіть тих хто з бронью...забрали декілька людей, причому тут алгоритм продовження броні? Автор за інше питає
Морская свинка 06 мая в 15:29
А водії в магазинах це супер незамінні спеціалісти? Мають унікальні знання і вміння? Нехай змінюють тих, що втомились за 2 роки війни, а вони якось з розвозкою товару справляться
11 5
Попихтю та й годі 06 мая в 15:31
Ответ дляВбигудях
Ми не ізраіль, там договорняки близькосхідні, плюс Америка і гарантом безпеки, в нас таких договорняків немає
В тому то справа, що в нас і влада не така і рівень життя і забезпечення армії, і багато чого іншого. Але воювати по часу будем як в ізраїлі, тобто безкінечно. І по факту буде не як в ізраїлі, а як в афганістані. А потім ті хто був особисто чи через родичів причетні до війни - хвататимеся за крила літаків, коли штатам ці ігри набриднуть.
5 3
Пи Пи Пилюля 06 мая в 15:31
Ответ дляМорская свинка
А водії в магазинах це супер незамінні спеціалісти? Мають унікальні знання і вміння? Нехай змінюють тих, що втомились за 2 роки війни, а вони якось з розвозкою товару справляться
Миллион раз со всех утюгов говорилось, что не отпустят тех, кто сейчас воюет, до конца войны!
Что вы тягаете эту шарманку?!
Попихтю та й годі 06 мая в 15:33
Ответ дляМорская свинка
А водії в магазинах це супер незамінні спеціалісти? Мають унікальні знання і вміння? Нехай змінюють тих, що втомились за 2 роки війни, а вони якось з розвозкою товару справляться
Ви зараз серйозно думаєте, що тих хто побував в гарячих точках і має нервові розлади будуть брать на роботу?
10 1
Анонимус Я 06 мая в 15:35
Ответ дляПи Пи Пилюля
Миллион раз со всех утюгов говорилось, что не отпустят тех, кто сейчас воюет, до конца войны!
Что вы тягаете эту шарманку?!
не отпустят, но хотя бы отведут на ’отдых’ с боевых позиций. Те, кто воюет 2 года, очень этого ждут
4 4
Пи Пи Пилюля 06 мая в 15:35
Ответ дляПопихтю та й годі
Ви зараз серйозно думаєте, що тих хто побував в гарячих точках і має нервові розлади будуть брать на роботу?
И смогут ли они работать на зп 15-20 тыс после 100 тыс? Им этого будет недостаточно)
5 1
Морская свинка 06 мая в 15:36
Ответ дляПи Пи Пилюля
Миллион раз со всех утюгов говорилось, что не отпустят тех, кто сейчас воюет, до конца войны!
Что вы тягаете эту шарманку?!
Я не тягаю шарманку. Я хочу, щоб мій чоловік після 2+ років жив вдома і працював на звичайній роботі. Якщо війна буде ще 10 років, то одні воюють 12 років, +ще в АТО багато роками були, а супер професіонал водій АТБ заброньований і незамінний.
9 4
Напланетянка 06 мая в 15:36
Ответ дляМорская свинка
А водії в магазинах це супер незамінні спеціалісти? Мають унікальні знання і вміння? Нехай змінюють тих, що втомились за 2 роки війни, а вони якось з розвозкою товару справляться
Ви ж розумієте, що не відпустять тих, хто вже вміє воювати.
Сама купляю квіти 06 мая в 15:37
Ответ дляАнонимус Я
не отпустят, но хотя бы отведут на ’отдых’ с боевых позиций. Те, кто воюет 2 года, очень этого ждут
А работать кто будет? Вы пойдете грузчиком и водителем?
Сама купляю квіти 06 мая в 15:38
Ответ дляМорская свинка
Я не тягаю шарманку. Я хочу, щоб мій чоловік після 2+ років жив вдома і працював на звичайній роботі. Якщо війна буде ще 10 років, то одні воюють 12 років, +ще в АТО багато роками були, а супер професіонал водій АТБ заброньований і незамінний.
Ну так чего ваш не оформил бронь ещё 2 года назад?
Пи Пи Пилюля 06 мая в 15:38
Ответ дляМорская свинка
Я не тягаю шарманку. Я хочу, щоб мій чоловік після 2+ років жив вдома і працював на звичайній роботі. Якщо війна буде ще 10 років, то одні воюють 12 років, +ще в АТО багато роками були, а супер професіонал водій АТБ заброньований і незамінний.
Вопросы к зеленскому и ко. Это их политика и решение.
Морская свинка 06 мая в 15:38
Ответ дляПи Пи Пилюля
И смогут ли они работать на зп 15-20 тыс после 100 тыс? Им этого будет недостаточно)
Немає там в підсумку 100 тисяч і близько. Але й якщо й так, то краще 15 тис в тилу. Їм на лінії фронту що толку з тих 100 тисяч?