06 мая в 18:12

Чи дивитесь ви тарологів?

Що кажуть про війну?
Будуть перемовини мир?
Чи все пропало?…
Хотілось би вірити щоб мир настав ось ось цим літом …
Але але читаючи новини 🫤
5 5
Kidstaff Bot 06 мая в 18:13
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
5 2
Кошкина мать 06 мая в 18:15
Тарологи, гадалки, гади, відьми, та інша схожа штука - шарлатани. Вони говорили про перемогу ще минулої весни, а потім перевзулися, хіба ще їм хтось вірить
10 1
Ольга-f5e3 06 мая в 18:21
Шарлатаны
Ни у кого ничего не сбылось из предсказанного!
nata.ant 06 мая в 18:27
Про перемови тут писали ще рік тому, взагалі абсолютно нічого не збулося.Я думаю,хто насправді щось таке відчуває,в інстаграмі сторінку не веде
еліт 06 мая в 18:28
Спеціально не шукала їх але натрапила на одну говорить що вона якісь події вгадала, карти говорять ні 24 ні 25рік перемоги не бачить
_ЯгодаМалина_ 06 мая в 18:32
Ответ дляеліт
Спеціально не шукала їх але натрапила на одну говорить що вона якісь події вгадала, карти говорять ні 24 ні 25рік перемоги не бачить
Та про перемогу уже никто и не спрашивает....хоть бы сохранить то что есть сейчас...
5 3
nata.ant 06 мая в 18:33
А взагалі запам´яталося,тут ще за декілька років до війни в темі про дітей,жінка відписала ,що в неї донька бачить майбутнє,і от вона писала,що дитина бачить страшну війну і що багато людей помре,особливо на півдні України.А в неї запитали,що коли це буде, зараз? А донька її сказала,що ні,бо у своїх видіннях вона старша,і в неї є брат.
3 3
HappyM 06 мая в 18:34
Зараз дивлюсь лише Стогнушенко і заводчик Корги. У Стогнушенко є прогнози, які збулись. Чекаю на зміни ось-ось, але це ще не повна перемога, якось так
LudaSHS 06 мая в 18:34
Люди, не обманывайтесь. Ищите ресурсы в другом.
Никто не знает, что будет через недели, месяцы, никто не знает рецепт или как вам поступить, только вы сами.
6 1
БрЮнЕтОчКа77777 06 мая в 19:10
Ответ дляHappyM
Зараз дивлюсь лише Стогнушенко і заводчик Корги. У Стогнушенко є прогнози, які збулись. Чекаю на зміни ось-ось, але це ще не повна перемога, якось так
А что именно у Стогнушенко сбылось?
HappyM 06 мая в 19:11
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
А что именно у Стогнушенко сбылось?
про отставку Залужного она писала еще до НГ, сбылось. Это самое громкое, так как никто в это тогда не верил и много хейта было в ее адрес.
БрЮнЕтОчКа77777 06 мая в 19:12
Ответ дляHappyM
про отставку Залужного она писала еще до НГ, сбылось. Это самое громкое, так как никто в это тогда не верил и много хейта было в ее адрес.
спасибо. надо посмотреть ее последние выпуски.
Neznakomka-9072 06 мая в 19:18
Смотрела популярную гадалку, ясновидящую сделала прогноз, что на Пасху в торговый центр прилетит , но город не указала. Тишина . Потом наслушавшись ее, что война закончится в 30 году
Кава з перцем 06 мая в 20:09
Дивлюся іноді, сама можу теж. Чому так багато помилок у тарологинь- багато з них невірно інтерпритують, виходячи з своїх міркувань.
Ще причина- інформація з астралу часто у викривленому вигляді, бо астрал наповнений істотами низьких вибрацій- бісів, якщо по простому.
А ще часто інформація йде навіть без підключень до хронік Акаші, а зчитується з менталу того, хто робе розклад..
Що з приводу війни бачила особисто я- вона не закінчиться у цьому році. Буде шанс у наступному році, але їм потрібно скористатися. Само нічого не зробиться без вірних дій нашого істеблішменту
Але то тільки моє бачення, не претендую на достовірність.
ЕкатеринаС12 06 мая в 21:46
попала когда-то на одну в ютубе
иногда смотрю когда накрывает
и да её прогнозы по поводу прилетов сбываются процентов на 80
даже раз указала в видео конкретно область на карте где я живу.
и знаете, никогда не прилетало и именно в тот диапазон дат, прилетело буквально в 500 метрах от дома... как-то так
Читака 06 мая в 22:03
ні, засуджую