06 мая в 20:25

Як навчитись ходити з розпущеним волоссям?

Дівчата, маю густе , трошки кучеряве волосся, довжина нижче лопаток, і завжди їх збираю в пучок, хвіст, косу. Хто мене якось побачить з розпущеним волоссям, каже, боже, яке в тебе волосся, а ти завжди як бабка ходиш. А воно мені завжди заважає коли розпущене. От як навчитись ходити зі своїм красивим волоссям не в гульці?
Пополняю_Карму 06 мая в 20:27
Ездите в ОТ??
3 1
Пополняю_Карму 06 мая в 20:27
Как же мы любим Рапунцелек в ОТ((
8 3 2
Пані з калабані 06 мая в 20:28
Отрезать, чтоб в хвост не собирались)
Всегда удивляли люди, собирающие длинные волосы в хвост, нафига растить ухаживать, если всё равно они потом в пучке?)
7 2 2
Млинець Мій 06 мая в 20:28
І я не вмію. Вого мене дратує, лізе в очі, жарко.
А трішки підзібрана по бокам не личить
40каградусная 06 мая в 20:28
Просто распустить и идти. Первый день будет не обычно, потом и забудете о проблеме
3 1
Мадам Тю-лю-лю 06 мая в 20:28
Не знаю, я так и не научилась. Только на свидания ходила.
Мне в быту и на работе ужасно мешают распущенные волосы. Хотя у меня абсолютно прямые и гладкие.
Мастер Пис 06 мая в 20:31
Зробіть стрижку,при якій ваше волосся буде гарно лягати і не буде заважати. І так, довге волосся також постійно підстригають, надаючи форму
Мама Карло 06 мая в 20:28
Ответ дляПополняю_Карму
Ездите в ОТ??
ШО таке ОТ?
40каградусная 06 мая в 20:29
Ответ дляМама Карло
ШО таке ОТ?
Обществен....дальше сами, это не сложно
2 1 1
Пополняю_Карму 06 мая в 20:29
Ответ дляМама Карло
ШО таке ОТ?
Общественный транспорт
Трамбайчики
Трайлебусы
Метро
4 2
Мама Карло 06 мая в 20:30
Ответ дляПополняю_Карму
Общественный транспорт
Трамбайчики
Трайлебусы
Метро
тю, написали бы нормально сразу
дамаАмстердама 06 мая в 20:30
Я мальвину делаю,только не резинкой, а маленьким крабиком
Пополняю_Карму 06 мая в 20:30
Ответ дляМама Карло
тю, написали бы нормально сразу
Багато писать
автор Я только за! 06 мая в 20:30
Ответ дляПополняю_Карму
Ездите в ОТ??
Нет
Меряю линейкой 06 мая в 20:30
Я наоборот могу ходить только с распущенными
Мама Карло 06 мая в 20:31
Ответ дляПополняю_Карму
Багато писать
А в посте 10 мало написали?
автор Я только за! 06 мая в 20:31
Ответ дляМастер Пис
Зробіть стрижку,при якій ваше волосся буде гарно лягати і не буде заважати. І так, довге волосся також постійно підстригають, надаючи форму
Стригла, і каре робила, і просто коротше робила, але все одно збирала його хоч якось в пучок
Пополняю_Карму 06 мая в 20:32
Ответ дляМама Карло
А в посте 10 мало написали?
Так расширенное пояснение
автор Я только за! 06 мая в 20:32
Ответ длядамаАмстердама
Я мальвину делаю,только не резинкой, а маленьким крабиком
І таке теж роблю
Булку Дай 06 мая в 20:32
Ответ дляМама Карло
тю, написали бы нормально сразу
це вшито в росмовну прошивку - робити абревіатури скрізь і зі всього.
Пополняю_Карму 06 мая в 20:33
Ответ дляЯ только за!
І таке теж роблю
Глубоководная селедка 06 мая в 20:37
хз мене теж кумарить, тим паче постійно вітер зараз, волосся літає куди хоче і в той же час жарко

тож збираю і пофік
автор Я только за! 06 мая в 20:40
Ответ дляПополняю_Карму
фото
Не, ну то вже занадто
автор Я только за! 06 мая в 20:41
Ответ дляГлубоководная селедка
хз мене теж кумарить, тим паче постійно вітер зараз, волосся літає куди хоче і в той же час жарко

тож збираю і пофік
Ну просто якби було 3 волосини, то наче і ок, бо з розпущеним 3 волосини такий собі вигляд мають. А маючи красиве волосся, дійсно шкода його в хвостику
Нагайна 06 мая в 20:42
Спробуйте обруч
Глубоководная селедка 06 мая в 20:43
Ответ дляЯ только за!
Ну просто якби було 3 волосини, то наче і ок, бо з розпущеним 3 волосини такий собі вигляд мають. А маючи красиве волосся, дійсно шкода його в хвостику
тоді реально просто розпустіть завтра на цілий день
якось я розпускала то через деякий час вже не звертала увагу))
Патріотка з дивану 06 мая в 20:43
Ответ дляПані з калабані
Отрезать, чтоб в хвост не собирались)
Всегда удивляли люди, собирающие длинные волосы в хвост, нафига растить ухаживать, если всё равно они потом в пучке?)
А надо всегда ходить с распущенными волосами?
2 1
ВсеПроВсехЗнаю 06 мая в 20:44
Я не люблю довге волосся, яке просто довге, ще й сухе, погано доглянуте. Після вітру ще його хрін розчешеш. У мене були довгі коси нижчі пояса, то з розпущеними не ходила, завжди був хвіст або коса.
Пані з калабані 06 мая в 20:45
Ответ дляПатріотка з дивану
А надо всегда ходить с распущенными волосами?
Откуда мне знать, как вам надо?
Пополняю_Карму 06 мая в 20:52
Ответ дляЯ только за!
Не, ну то вже занадто
А мне 52 года и это моя любимая прическа . И банты каждый раз стараюсь комбинировать с цветом одежды