07 мая в 00:42

А де ви берете любов?

Я просто не як чоловіка і жінки а просто між родиною? Мені так сумно стало. Родина в мене невелика, проте майже всі стали ворогами і через дурницю - гроші. Кожен тільки думає про себе… якась така самотність( з батьком не спілкуюсь , по тій же причині… якось нема відчуття що є близькі люди, тісно спілкуюсь тільки з двома людьми… і їм точно так само сумно, як і мені, сьогодні накрило. Плачу. Важкість, від всього. Люди останнім часом почали себе дуже показувати взагалі з поганої сторони, і розумієш… що лишаєшся майже один…
9 1
автор Заліковий троль 07 мая в 00:42
А так хотілось би якоїсь теплоти, доброти, затишку, любові..
автор Заліковий троль 07 мая в 00:43
Особисто в мені дуже багато любові, проте ресурс вже стає вичерпний. Хочеться щоб мене любили..
КохайтесьЧорнобровi 07 мая в 00:45
У меня тоже немного родных. Дочка, тетя, мать и три брата. Но я не умею любить
Я натуралка 07 мая в 00:44
Моя самая любимая кошечка.Это 1000%любви
9 1
Секретница 07 мая в 00:44
А що таке Любов?
автор Заліковий троль 07 мая в 00:44
Ответ дляЯ натуралка
Моя самая любимая кошечка.Это 1000%любви
Котів не люблю)Нажаль
3 1 1
Секретница 07 мая в 00:45
Ответ дляЗаліковий троль
Котів не люблю)Нажаль
Заведіть пса
Інесса -5c9a 07 мая в 00:45
Ответ дляЗаліковий троль
Котів не люблю)Нажаль
Заведіть собаку, так, вас ніхто любити не буде!
11 2
Колупалочка 07 мая в 00:45
Главное не количество , а качество . Есть пару человек - берегите это.
автор Заліковий троль 07 мая в 00:45
Ответ дляСекретница
А що таке Любов?
Любов, то коли про тебе хочуть подбати, а не обдурити або використати в своїх цілях. Коли переживають за тебе, обіймуть іноді і просто підтримають, а коли треба заспокоїти, заступитися, а не бути ворогом.
Секретница 07 мая в 00:46
Ответ дляЗаліковий троль
Любов, то коли про тебе хочуть подбати, а не обдурити або використати в своїх цілях. Коли переживають за тебе, обіймуть іноді і просто підтримають, а коли треба заспокоїти, заступитися, а не бути ворогом.
Ну це чоловік повинен кохати
Tammy21 07 мая в 00:47
Ви через гроші з родиною посварилися, а до цього все чудово було? Як так?
Я натуралка 07 мая в 00:48
Ответ дляЗаліковий троль
Котів не люблю)Нажаль
Жаль, да((
автор Заліковий троль 07 мая в 00:48
Ответ дляTammy21
Ви через гроші з родиною посварилися, а до цього все чудово було? Як так?
Не було чудово все і до цього. Але просто є речі, які навіть не очікувала від людей. Детально описувати конкретно нашу ситуацію не зможу, тому що тут хтось з них є, я знаю.
Tammy21 07 мая в 00:50
Ответ дляЗаліковий троль
Не було чудово все і до цього. Але просто є речі, які навіть не очікувала від людей. Детально описувати конкретно нашу ситуацію не зможу, тому що тут хтось з них є, я знаю.
Я чого спитала. Гроші то таке, вони лише каталізатором виступити можуть. Мені здається, вам треба шукати близьких людей не по крові, а по духу.
автор Заліковий троль 07 мая в 00:50
Ответ дляTammy21
Я чого спитала. Гроші то таке, вони лише каталізатором виступити можуть. Мені здається, вам треба шукати близьких людей не по крові, а по духу.
Так, бо ті що по крові то вже все… А де ж людей по духу шукати?
Tammy21 07 мая в 00:53
Ответ дляЗаліковий троль
Так, бо ті що по крові то вже все… А де ж людей по духу шукати?
Не знаю, на жаль. Я своїх роками ’набирала’) При тому в дуже різних містах) Імхо, але відвертість, вразливість дуже в цьому помагають, хоча і прилетіти може сильно.
КохайтесьЧорнобровi 07 мая в 00:54
Ответ дляTammy21
Я чого спитала. Гроші то таке, вони лише каталізатором виступити можуть. Мені здається, вам треба шукати близьких людей не по крові, а по духу.
Деньги могут и не стать катализатором
МатьЧасть 07 мая в 00:55
Ответ дляСекретница
А що таке Любов?
я теж не знаю .
у мене ніколи не було батьків
автор Заліковий троль 07 мая в 00:57
Ответ дляМатьЧасть
я теж не знаю .
у мене ніколи не було батьків
Riesling 07 мая в 00:59
Ну якої у вас там багато любові з вашими ’сумно, плачу, накрило, хочеться підтримки’?

Ви навіть по тексту депресивний тягар.
Тому всі стороняться.
6 1
автор Заліковий троль 07 мая в 01:00
Ответ дляRiesling
Ну якої у вас там багато любові з вашими ’сумно, плачу, накрило, хочеться підтримки’?

Ви навіть по тексту депресивний тягар.
Тому всі стороняться.
Зараз, можливо, так, бо вже зовсім так стало важко.
КохайтесьЧорнобровi 07 мая в 01:00
Ответ дляМатьЧасть
я теж не знаю .
у мене ніколи не було батьків
Простите, а что с ними случилось?
Tammy21 07 мая в 01:00
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Деньги могут и не стать катализатором
Так)
МатьЧасть 07 мая в 01:00
Ответ дляЗаліковий троль
дякую.
вам теж бажаю щастя та добра
Жена сантехника 07 мая в 01:01
Ответ дляЗаліковий троль
Особисто в мені дуже багато любові, проте ресурс вже стає вичерпний. Хочеться щоб мене любили..
Для любви у нас у всех есть котик. Мы любим его, он любит нас.
Мир и любовь в семье.
Riesling 07 мая в 01:03
Ответ дляЗаліковий троль
Зараз, можливо, так, бо вже зовсім так стало важко.
Так навіщо писати, що у вас багато любові, якщо ви хочете її тягнути з інших?
Розберіться спочатку з собою.
2 1
КохайтесьЧорнобровi 07 мая в 01:09
Ответ дляІнесса -5c9a
Заведіть собаку, так, вас ніхто любити не буде!
Автору нужны люди. Зачем ей собака?
МатьЧасть 07 мая в 01:15
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Простите, а что с ними случилось?
я так и не смогла это выяснить ((
Нервогенератор 07 мая в 01:16
Родные вам не родные просто.
Так бывает.
Вычеркнуть и забыть.
Беречь тех, кто ваш человек, один, или двое- это оно. Пусть и не родной по крови