07 мая в 00:52

Как не бросать начатое?

Прагматик флегма 07 мая в 00:52
Что именно
Дайте подуться 07 мая в 00:54
Взращивать внутреннего ребенка
автор Червона калина 07 мая в 00:55
Ответ дляПрагматик флегма
Что именно
Например, изучение языка, тренировки, диету, чтение книги и т.д.
автор Червона калина 07 мая в 00:55
Ответ дляДайте подуться
Взращивать внутреннего ребенка
Это как?
Дайте подуться 07 мая в 00:56
Ответ дляЧервона калина
Это как?
Гуглите
Прагматик флегма 07 мая в 00:56
Ответ дляЧервона калина
Например, изучение языка, тренировки, диету, чтение книги и т.д.
Только дисциплина. Просто берете и делаете. Нет никакой мотивации
2 1 1
Tammy21 07 мая в 01:03
Продеагнустуватися у психіатра щоб виключити очевидні причини, на кшталт рдуг, гіпоманії і т.ін. Потім, якщо все ок, дек.сеансів у психотерапевта (самосаботаж, обезцінювання, перфекціонізм). Далі пошук системи планування.
Tammy21 07 мая в 01:04
Ответ дляПрагматик флегма
Только дисциплина. Просто берете и делаете. Нет никакой мотивации
Ага. Треба тільки змогти. Нічого складного)))
Сунуся в чужі справи 07 мая в 01:04
Йти маленькими кроками і якщо зірвався, то просто спокійно продовжувати ніби нічого не сталося
Прагматик флегма 07 мая в 01:04
Ответ дляTammy21
Ага. Треба тільки змогти. Нічого складного)))
Ну, для меня это легче, чем искать мотивацию
Tammy21 07 мая в 01:07
Ответ дляПрагматик флегма
Ну, для меня это легче, чем искать мотивацию
Тут я згодна, бо мотивація така мінлива та ненадійна річ, що на ній далеко не поїдеш. Писала більше про те, що іноді, деяким людям неможливо щось взяти та зробити. Причини можуть бути різні. І пояснити це повністю нормотиповій людині, у якій все ок з плануванням та виконанням, дуже складно.
Ноунэйм 07 мая в 02:06
Ответ дляЧервона калина
Например, изучение языка, тренировки, диету, чтение книги и т.д.
Нужно тренировать дисциплину. Многие говорят, нужна мотивация, но на одной мотивации далеко не поедешь
2 1
Лина Киев 07 мая в 03:48
Ответ дляЧервона калина
Например, изучение языка, тренировки, диету, чтение книги и т.д.
А оно вам вообще надо? Книгу выкиньте, если она не интересна... Не хватайтесь за всякую фигню, которая вроде бы надо бы, но на самом деле не надо. Живите в своё удовольствие. Делайте именно то, что хотите и обязательно с удовольствием!
Тантрический кекс 08 мая в 11:57
Вірити в систему, метод. Вбудувати в рутину - 2 раз на тиждень, або 2 години на день. Радіти проміжним результатам.
Мені здається, воля і дисципляна по дорозі прокачуються, як бонус.

Ну для мене так, краще працює рутина, ніж мотивація.
У самурая немає мети, є шлях.