МАУП для «корочки» підійде?

Паралельно хочу продовжувати навчатись у приватному інституті психології.
Підкажіть, будь ласка, у який державний ВУЗ вступити, щоб вивезти все? Мені 39 років, потрібна державна вища освіта психолога.
Заздалегідь дякую за поради🙏
4 1
Тишком нишком 02 апреля в 00:04
Ні, МАУП ніколи і ніде не котувався. Всі сесії можна купити. Раніше і диплом можна було купити без проблем. Тільки всі роботодавці це знають і такі варіанти їх не цікавлять
7 1
птицаворона 02 апреля в 00:02
МАУП державний? У мене друзі закінчували психологію там - ніхто за професією не працює.
Я Головна 02 апреля в 00:18
Хоча б Драгоманова йдіть
ДолькиКабана 02 апреля в 00:21
Только для корочки.
Работаю после маупа по специальности. Никому не интересен мой вуз, всех устраивает опыт.
автор Люблю кетчуп 02 апреля в 00:26
Ответ дляДолькиКабана
Только для корочки.
Работаю после маупа по специальности. Никому не интересен мой вуз, всех устраивает опыт.
Благодарю) Мне для частной практики нужен диплом. Знания я получаю на других ресурсах. И буду продолжать обучение, а вот именно за в.о. нужно думать куда бы пойти, поэтому собираю информацию. Документы на нмт тоже уже сданы.
ОливьЕЖечка 02 апреля в 00:29
Ответ дляТишком нишком
Ні, МАУП ніколи і ніде не котувався. Всі сесії можна купити. Раніше і диплом можна було купити без проблем. Тільки всі роботодавці це знають і такі варіанти їх не цікавлять
Работодателей вообще вуз не волнует, если это не специализированное образование типа инженерного и тд. Вот вообще
1 1
Мошей ницца 02 апреля в 01:22
когда поступила в мауп, уже был опыт работы, мне нужны были только корочки.
Нормальный гос вуз.
Но у меня это второе высшее, т.е. 2 года и все.
Напланетянка 02 апреля в 01:26
Дмитро Карпачов, це ви ????
Десь так, але... 02 апреля в 08:35
А що вас спонукало на такі зміни в такому віці? І саме на психологію.
Меряю от 0 02 апреля в 10:08
в НУБіП гарна кафедра психології
і не важко вчитись
автор Люблю кетчуп 03 апреля в 13:22
Ответ дляМеряю от 0
в НУБіП гарна кафедра психології
і не важко вчитись
Дякую 🙏
Найщасливіша 01 мая в 10:53
Мій колега отримав мауп (правознавство), але не просто для корочки.
Через 10 років подався у прокурори. Там його диплом забракували, оскільки виявилося,що на час навчання мауп не мав права випускати ’спеціалістів’.

Так що дивіться на акредитацію та ліцензію навчального закладу.