08 мая в 05:20

Я ненормальна чи мене робить дурною?

Живемо разом рік, він молодший за мене на 4,5 років. Він завжди говорив що хоче дівчину старшу за нього, бо з молодшими йому не цікаво. Але сам завжди дивиться на всіх дівчат, жінок, Може сказали при мені що гарна дівчина і т.п. Перший пів року він мене завжди говорив що я виглядаю молодшою, ніж на свій вік. Його друзі всі теж дивувалися що мені так багато років. Останні місяці ми часто сварилися, стосунки давно уже не такі, як на початку. Тиждень тому помирилися, думала все буде ок. І вчора я його просто так спитала на скільки років я виглядаю. Він відповів на 2-3 роки молодша, але виглядаю старше за нього. Я його запитала чому в нього змінилася думка, якщо він завжди говорив мені інше. Він почав кричати що я ненормальна, шукаю собі проблем між нами, і він не запамятовує те, що говорив мені рік назад, і в тому що я виглядаю старша за нього немає проблем.
І тут я думаю що точно майбутнього з ним не буде, у мене завжди будуть комплекси з цього приводу, і після народження дитини (наприклад) я буду виглядати старшою ніж зараз. Хіба він нормально себе поводив? Невже він не подумав що це недопустимо таке говорити дівчині, яку кохаєш і з якою хочем сім´ю?
показать весь текст
Без Баяна 08 мая в 06:42
Ответ дляВбигудях
Він мені сказав що я виглядаю старшою за нього. Хіба після таких слів жінка може почувати себе з ним комфортно? Ці слова назавжди залишаться в пам´яті
Це не слова, це правда життя, це факт, це природа...як хочете це назвіть але 35 - це 35... Цініть за правду, а то б і далі жили б ілюзії що вам 25 на вигляд
Без Баяна 08 мая в 06:43
Ответ дляГрибной_Дождик
Де ж перший,якщо про це розмови вже були
Походу забрехався автор
Жена миллионера 08 мая в 06:49
Ответ дляВбигудях
Прочитайте будь ласка уважно мій пост. Рік назад він мені говорив що виглядаю на 8 років молодше, а зараз сказав зовсім інше
Слушайте ,ну я до 35 лет тоже выглядела значительно моложе . Ребенка вела в 1 класс в 32 года ,никто не верил ,что мне столько
Но после 35 все поменялось
Сейчас мне 43 и я понимаю,что на 40+ и выгляжу
А у вас какой то комплекс
Парасюха 08 мая в 06:49
Ответ дляКавуся
Мені 32, то реально близько до клімаксу?
Причому тут ви?
Організм готується до клімаксу за 10 років. То тр, якщо в 45 він буде то за 10 років яєчники починають унасати і відповідно зморшки, колаген, гіалуронова кислота виробляються все менше і менше. Ми не бачимо цього, але процес запускається. Здається, що ще довго, а ні....
Сметчица 08 мая в 06:50
У меня муж моложе на 4 года. Вместе пять лет, никогда не спрашиваю такую ерунду.
Усміхайлик 08 мая в 06:51
Ответ дляВбигудях
35-4,5 скільки буде? Якщо би я знала на початку що він вважає що я виглядаю старше за нього, то я би з ним не була.
Больше бреда я не слышала.
Но меня бы однозначно не устроило, если бы муж открыто засматривался на других. Какого ответа Вы ждёте? Вы сами понимаете положение вещей.
Хочу на Балі 08 мая в 06:54
Ответ дляВбигудях
Прочитайте будь ласка уважно мій пост. Рік назад він мені говорив що виглядаю на 8 років молодше, а зараз сказав зовсім інше
Потому что вы ему ещё не приелись.
1 1
Хтомолодець? Я! 08 мая в 06:54
Автор, Вы ищите проблемы на ровном месте, не надо ему, а также себе напоминать о том что Вы старше него.
Завжди недо... 08 мая в 06:57
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
У вас сдвиг в голове на тему возраста,он вам вам правильно ответил. А другие ссоры по какой причине? Мне в 33-35 тоже 28 давали, а ближе к 40 картинка меняется и вы должны быть готовы что вечное под 30 не будет
Первоклашка Я 08 мая в 06:58
Є питання, які чоловікам не варто задавати. Ви мені здаєтесь не дуже розумною, судячи з вашої писанини.
6 3
Завжди недо... 08 мая в 06:59
Ответ дляВбигудях
Прочитайте будь ласка уважно мій пост. Рік назад він мені говорив що виглядаю на 8 років молодше, а зараз сказав зовсім інше
У вас год за два)
Завжди недо... 08 мая в 07:01
Ответ дляВбигудях
Добре. Тоді як мені дальше з ним бути? Це хіба реально?
Реально,примите реально вы старше и старее
5 3
Tammy21 08 мая в 07:02
Ви дуже неадекватно сприймаєте вік, якщо дивитися на те, що ви написали.
Фоточки нема 08 мая в 07:03
Ответ дляВбигудях
Хотів... Якби зараз хотів, то таке би не говорив.
Вы ему вынесли мозг своим возрастом. Скоро он сбежит от вас, но не потому что вы старше, а потому что вы реально редкая мозгоклюйка, как здесь правильно написали
Фоточки нема 08 мая в 07:05
Ответ дляВбигудях
Добре. Тоді як мені дальше з ним бути? Це хіба реально?
Освободите его от себя для нормальной девушки. Найдите деда старого и приставайте с вопросами какая вы молодая
Залізний занавіс 08 мая в 07:06
Ответ дляНе гоню
А чому ви йому хвостика приписали, а собі ні?🤣
Змиріться, він завжди буде молодший за вас
Бо вона молодшає 🙂 а він ні
Фоточки нема 08 мая в 07:06
Ответ дляВбигудях
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
Вы ж вчера впервые спросили! Заврались совсем
Фоточки нема 08 мая в 07:12
,
Залізний занавіс 08 мая в 07:09
Ответ дляВбигудях
Добре. Тоді як мені дальше з ним бути? Це хіба реально?
Знаете, когда есть любовь между людьми, то обычно такой херней не занимаются...
Думаю Вы еще достаточно молода, чтобы найти себе любимого. И парню дайте шанс жить.
1 1
Фоточки нема 08 мая в 07:09
Ответ дляХтомолодець? Я!
Автор, Вы ищите проблемы на ровном месте, не надо ему, а также себе напоминать о том что Вы старше него.
💯
Мамина корзиночка 08 мая в 07:10
Допустимо говорити правду, він її і сказав, а те, що ви вважаєте, що вам без паспорта алкоголь не продадуть, то ваші проблеми, не його, і не наші
4 1
Відкушу все що стирчить 08 мая в 07:10
Боже, в мене кума така сама як Ви, авторка. Теж завернута на ’ виглядаю молодше свого віку’. В це було так, допоки не стукнуло 40 і допоки вона не виїла цим мозок... Це реально дістає, навіть мене, подругу
40ка 08 мая в 07:12
Він теж за цей рік постарів на рік
Руда ліса 08 мая в 07:21
Ответ дляВбигудях
Мені 35. І я не постаріла за цей рік точно
Вы выбрали мудака, стареют все в любом случае и он тоже
9 1 1
Руда ліса 08 мая в 07:21
Ответ дляВбигудях
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
Сравнил реал
Бабка_в_кедах 08 мая в 07:22
Ответ дляЖивунаБагамах
Автор, вас це завжди буде тригерить... Тож подумайте, може зразу розійтись... Навіщо себе відчувати старою поряд з людиною досить молодшою? З віком різниця буде ще більш помітною.
Блін, ну 4 чи 5 років це зовсім невелика різниця!
Якщо жінка доглядає за собою, і не має зайвої ваги, то помітити цю різницю практично неможливо!
2 1
Фляшка на трьох 08 мая в 07:26
У меня были отношения в мои 36 с 25 летним парнем. В принципе всегда было видно разницу. Потом разошлись. И через 2 года он мне пишет, когда увидел фото в телеграме, чтоб сменила неудачную фотку, это ж не я на фото. А это я). Просто чем ближе к 40, тем явно видно возраст. Объяснила, что я постарела. Теперь я такая. Посмеялись с ним).
3 2
220В 08 мая в 07:25
Для меня 5 лет разницы это не много. Автор сама проблему придумывает
2 1
Молода і нерозважлива 08 мая в 07:30
Блін, я думала вам 21 ( такі питання в 16 задають, але тоді б йому було замало))). Ви задовбете його своїми реально дурними питаннями
Угадайс 08 мая в 07:31
Ответ дляВбигудях
Мені 35, йому 30,5
30.5