08 мая в 05:20

Я ненормальна чи мене робить дурною?

Живемо разом рік, він молодший за мене на 4,5 років. Він завжди говорив що хоче дівчину старшу за нього, бо з молодшими йому не цікаво. Але сам завжди дивиться на всіх дівчат, жінок, Може сказали при мені що гарна дівчина і т.п. Перший пів року він мене завжди говорив що я виглядаю молодшою, ніж на свій вік. Його друзі всі теж дивувалися що мені так багато років. Останні місяці ми часто сварилися, стосунки давно уже не такі, як на початку. Тиждень тому помирилися, думала все буде ок. І вчора я його просто так спитала на скільки років я виглядаю. Він відповів на 2-3 роки молодша, але виглядаю старше за нього. Я його запитала чому в нього змінилася думка, якщо він завжди говорив мені інше. Він почав кричати що я ненормальна, шукаю собі проблем між нами, і він не запамятовує те, що говорив мені рік назад, і в тому що я виглядаю старша за нього немає проблем.
І тут я думаю що точно майбутнього з ним не буде, у мене завжди будуть комплекси з цього приводу, і після народження дитини (наприклад) я буду виглядати старшою ніж зараз. Хіба він нормально себе поводив? Невже він не подумав що це недопустимо таке говорити дівчині, яку кохаєш і з якою хочем сім´ю?
показать весь текст
Грибной_Дождик 08 мая в 06:03
Ответ дляВбигудях
Перший раз спитала
Де ж перший,якщо про це розмови вже були
9 3
мадамГрицацуева 08 мая в 06:04
Ответ дляВбигудях
Він мені сказав що я виглядаю старшою за нього. Хіба після таких слів жінка може почувати себе з ним комфортно? Ці слова назавжди залишаться в пам´яті
Навіщо поставили йому таке (дурнувате) питання? Воно видає ваші ж комплекси. Нікому не потрібні чужі комплекси, тим більше партнерки.
Ви пишете про дітей - після народження у вас з великою вірогідністю не стане ані здоров´я ні краси - і як ви житимите?
Грибной_Дождик 08 мая в 06:04
Ответ дляВбигудях
Так. У мене сьогодні день народження
Так вчора вам було 34
Грибной_Дождик 08 мая в 06:05
Ответ дляВбигудях
Він мені сказав що я виглядаю старшою за нього. Хіба після таких слів жінка може почувати себе з ним комфортно? Ці слова назавжди залишаться в пам´яті
Ні
Якщо жінка цим не переймається.
Не гоню 08 мая в 06:05
Ответ дляГрибной_Дождик
Так вчора вам було 34
Натякаєте, що треба було вчора запитувати? Був шанс на іншу відповідь?
Рання пташка 08 мая в 06:05
У меня муж на 5 лет младше
И если бы он сказал, что я выгляжу старше него то реакция была бы просто «ок»
Если это факт, то что с этим поделаешь? Разводиться из-за этого что ли 😂

Не ищите себе проблем
Грибной_Дождик 08 мая в 06:05
Ответ дляНе гоню
Ну щоб сказати навпаки, то йому потрібно визнати,що він виглядає навіть не на 35, а страше.
Уявляєте? Хлопчику 30 років😂,а ви вкладаєте йому в голову, що йому мінімум сьогодні 35 років і 6 годин.
Він не хоче!
100%
мадамГрицацуева 08 мая в 06:07
«…дівчині, яку кохаєш і з якою хочем сім´ю?» - а це по-вашому факт? 🤔
Грибной_Дождик 08 мая в 06:08
Ответ дляНе гоню
У цій справі важливі і секунди.
Рахуйте. Не йдіть не підготовленою.
Це я вам,як вчителька кажу.
Треба ще й свекруху розбудити, спитати о котрій чоловік народився, а то він не знає.
І свекрусі тему для роздумів підкинути. А то вона старша за свекра на 5 років.
Їй 75, свекру 70. Точно, чому я до цього раніше не додумалась. Цікаво вона питала свекра на скільки виглядає за 50 років шлюбу?
Не гоню 08 мая в 06:11
Ответ дляГрибной_Дождик
Треба ще й свекруху розбудити, спитати о котрій чоловік народився, а то він не знає.
І свекрусі тему для роздумів підкинути. А то вона старша за свекра на 5 років.
Їй 75, свекру 70. Точно, чому я до цього раніше не додумалась. Цікаво вона питала свекра на скільки виглядає за 50 років шлюбу?
Ого, у вас роботи не початий край.
Успіхів. Про свекруху взагалі ідея супер!
Ви чоловіку просто так на слово не вірте.
Може навмисно приховувати.
Робіть запит до пологового будинку
Не рахую, а вважаю 08 мая в 06:13
Ответ дляВбигудях
Мені 35. І я не постаріла за цей рік точно
неужто помолодели?
Грибной_Дождик 08 мая в 06:14
Ответ дляНе гоню
Ого, у вас роботи не початий край.
Успіхів. Про свекруху взагалі ідея супер!
Ви чоловіку просто так на слово не вірте.
Може навмисно приховувати.
Робіть запит до пологового будинку
У мене перший день відпустки. Думала буде скучно. Бо до потяга цілий день. А тепер маю справу!
Ще тітка старша за чоловіка на 6 років. Теж можна спитати, їм 50+ мають досвід мабуть. Може ще когось згадаю.
Розвідка Маші 08 мая в 06:14
Ну поведение у вас вообще как у подростка)))) больше 15 не дать
Не гоню 08 мая в 06:14
Евріка ❗❗❗
Автор, я знайшла вихід із ситуації.
Йдіть і змініть дату народження на 29 лютого ( рік підберіть там уже). І все, всі ваші проблеми зникнуть і на все життя.
10 1
Не рахую, а вважаю 08 мая в 06:16
Ответ дляНе гоню
А чому ви йому хвостика приписали, а собі ні?🤣
Змиріться, він завжди буде молодший за вас
бо авторка вечно молодая, и никогда не постареет
в отличие от него.
Не гоню 08 мая в 06:16
Ответ дляРозвідка Маші
Ну поведение у вас вообще как у подростка)))) больше 15 не дать
Ні. Підлітки хочуть бути старшими і дорослішими. У автора інший синдром
неДоПриличий 08 мая в 06:18
Ненормальна
Парасюха 08 мая в 06:23
Ответ дляВбигудях
Прочитайте будь ласка уважно мій пост. Рік назад він мені говорив що виглядаю на 8 років молодше, а зараз сказав зовсім інше
Яка різниця що він сказав? Ваш організм старіє всеодно, вам лишилось зовсім трошки до клімакса. Організм не обманеш і дзеркало тут непричім, незворотні процеси відбуваються навіть як ви їх не помічаєте
Зліпок ступні 08 мая в 06:29
Ви хотіли почути, що ви з одним роком стаєте молодшою? Факт є факт.
А взагалі стосунки у вас вже вигоріли
Зліпок ступні 08 мая в 06:26
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
Тікайте, а то ви щось постаріли з ним
Кавуся 08 мая в 06:27
Ответ дляВбигудях
Він мені сказав що я виглядаю старшою за нього. Хіба після таких слів жінка може почувати себе з ним комфортно? Ці слова назавжди залишаться в пам´яті
Автор, часто чоловіки близько 30 виглядають досить моложаво в принципі, особливо якщо сам по собі стрункий і займається собою.
Тому Ви мали шанс навіть будучи одногодками виглядати старше за нього.
А так не бачу проблеми.
Ви виглядаєте на свій вік, він - на свій, тому Ви виглядаєте старше нього. Логічно 🤷🏻‍♀️
Я только за! 08 мая в 06:28
То він вас довів до старіння? Відпустіть його,купіть вібратор й заведіть дідка. Дайте хлопцю шанс на гарну жінку
So_so 08 мая в 06:30
Ненормальна
оксюморон 08 мая в 06:32
Ответ дляБринзолетта
В 34-36 легко можно сойти за 27-29
В 40 на 32 никогда. Как бы многие себе не придумывали.
Вы понимаете к чему я ?
Вы так думайте
Кавуся 08 мая в 06:34
Ответ дляПарасюха
Яка різниця що він сказав? Ваш організм старіє всеодно, вам лишилось зовсім трошки до клімакса. Організм не обманеш і дзеркало тут непричім, незворотні процеси відбуваються навіть як ви їх не помічаєте
Мені 32, то реально близько до клімаксу?
Из Кукуева я 08 мая в 06:36
Ответ дляВбигудях
Мені 35. І я не постаріла за цей рік точно
Я за первый месяц войны постарела лет на 10. За 30 дней! Добавила десятку! Я полностью поседела, у меня появились новые морщины, посыпались зубы, а у меня никогда в жизни не было проблем с зубами, полезли волосы. Я почти ничего не ела, поэтому похудела, но это получилось резко, соответственно, кожа обвисла. А Вы говорите, что не постарели. Вы живёте в постоянных переживаниях, пожираете и себя изнутри, и человека, который рядом с Вами. Вы стареете в утроенном темпе 🤷🏻‍♀️
11 3
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 08 мая в 06:35
Ви старша за нього на 5 років і цього не змінити,так буде завжди.
6 2
AmazingLady 08 мая в 06:36
Ответ дляБринзолетта
В 34-36 легко можно сойти за 27-29
В 40 на 32 никогда. Как бы многие себе не придумывали.
Вы понимаете к чему я ?
Нет. В 34 никаких легко на 27
5 1 1
AmazingLady 08 мая в 06:40
Я представляю как по дебильному это выглядит когда автор выбивает признания своей псевдомолодости от партнёра на пять лет моложе
ЖивунаБагамах 08 мая в 06:40
Автор, вас це завжди буде тригерить... Тож подумайте, може зразу розійтись... Навіщо себе відчувати старою поряд з людиною досить молодшою? З віком різниця буде ще більш помітною.