08 мая в 05:20

Я ненормальна чи мене робить дурною?

Живемо разом рік, він молодший за мене на 4,5 років. Він завжди говорив що хоче дівчину старшу за нього, бо з молодшими йому не цікаво. Але сам завжди дивиться на всіх дівчат, жінок, Може сказали при мені що гарна дівчина і т.п. Перший пів року він мене завжди говорив що я виглядаю молодшою, ніж на свій вік. Його друзі всі теж дивувалися що мені так багато років. Останні місяці ми часто сварилися, стосунки давно уже не такі, як на початку. Тиждень тому помирилися, думала все буде ок. І вчора я його просто так спитала на скільки років я виглядаю. Він відповів на 2-3 роки молодша, але виглядаю старше за нього. Я його запитала чому в нього змінилася думка, якщо він завжди говорив мені інше. Він почав кричати що я ненормальна, шукаю собі проблем між нами, і він не запамятовує те, що говорив мені рік назад, і в тому що я виглядаю старша за нього немає проблем.
І тут я думаю що точно майбутнього з ним не буде, у мене завжди будуть комплекси з цього приводу, і після народження дитини (наприклад) я буду виглядати старшою ніж зараз. Хіба він нормально себе поводив? Невже він не подумав що це недопустимо таке говорити дівчині, яку кохаєш і з якою хочем сім´ю?
показать весь текст
Бринзолетта 08 мая в 05:37
Ответ дляВбигудях
35-4,5 скільки буде? Якщо би я знала на початку що він вважає що я виглядаю старше за нього, то я би з ним не була.
В 34-36 легко можно сойти за 27-29
В 40 на 32 никогда. Как бы многие себе не придумывали.
Вы понимаете к чему я ?
34 1
Не гоню 08 мая в 05:37
Ответ дляВбигудях
35-4,5 скільки буде? Якщо би я знала на початку що він вважає що я виглядаю старше за нього, то я би з ним не була.
Що скільки буде?
Ви собі пишете - 35
Йому 30,5
У вас немає місяців від дня народження? У вас сьогодні день народження?
22 2
Грибной_Дождик 08 мая в 05:38
Ответ дляВбигудях
Добре. Тоді як мені дальше з ним бути? Це хіба реально?
Ви не з тієї теми нижче про цукерки для одруженої?
Не ви писали, що любите молодших чоловіків?
5 1
Кавуся 08 мая в 05:39
Ответ дляНе гоню
Ну хоч ви бачите,що автор молодше за свій вік у паспорті 😂
Ну мозгами так точно молодше, да, і в даному випадку це геть не комплімент 😂😂😂
20 1
Кавуся 08 мая в 05:39
Ответ дляНе гоню
Що скільки буде?
Ви собі пишете - 35
Йому 30,5
У вас немає місяців від дня народження? У вас сьогодні день народження?
Відчуваю, що у автора 35,18 приблизно 😂
22 1
MacOS-ница 08 мая в 05:39
А других проблем в отношениях нет, кроме разборок с парнем на тему кто на сколько выглядит? Мы таким с подружкой занимаемся, особенно как накупим кремиков или на мезо сходим
11 3
Не гоню 08 мая в 05:39
Ответ дляКавуся
Ну мозгами так точно молодше, да, і в даному випадку це геть не комплімент 😂😂😂
Для автора головне цифри ❗
Все, що менше 35 , то класно
MacOS-ница 08 мая в 05:41
Ответ дляНе гоню
Для автора головне цифри ❗
Все, що менше 35 , то класно
Тогда надо в загса давать клятву-обязуюсь говорить жене до конца жизни, что ей не больше 30. И все. Можно не работать, гулять с кем хочешь, бить, пить, главное заветные слова произносить в них же счастье
15 1
автор Вбигудях 08 мая в 05:41
Ответ дляГрибной_Дождик
От вам і відповідь на питання чому сказав (збрехав) щодо вигляду.
Радійте - він хотів бути з вами
Хотів... Якби зараз хотів, то таке би не говорив.
20 1
НаливайКа 08 мая в 05:46
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
Може ви його вже задовбали цими питаннями? Навіщо ви взагалі піднімаєте цю тему і питаєте на скільки виглядаєте?
Не гоню 08 мая в 05:48
У мене чоловік на 2 місяці молодший. Оце подумала - це ж цілих 60 днів він відчуває себе парубком,а я для нього стара 🤪
Якраз наразі цей момент є. Піду я запитаю на скільки я виглядаю
AmazingLady 08 мая в 05:50
Он нормально себе поводив,вы нет
11 2
Без Баяна 08 мая в 05:50
Ответ дляВбигудях
Хотів... Якби зараз хотів, то таке би не говорив.
Відповідь на ваше питання, перша частина самого питання😂😂😂Дайте людині найти собі дівчину без бзиків, навіщо йому ваша ’вічна молодість’
НаливайКа 08 мая в 05:50
Ответ дляНе гоню
У мене чоловік на 2 місяці молодший. Оце подумала - це ж цілих 60 днів він відчуває себе парубком,а я для нього стара 🤪
Якраз наразі цей момент є. Піду я запитаю на скільки я виглядаю
Так, запитайте! І обовʼязково питайте кожен день про це 😂😂😂😂
Без Баяна 08 мая в 05:51
Ответ дляНе гоню
У мене чоловік на 2 місяці молодший. Оце подумала - це ж цілих 60 днів він відчуває себе парубком,а я для нього стара 🤪
Якраз наразі цей момент є. Піду я запитаю на скільки я виглядаю
Мо не треба 😂😂😂😂
Без Баяна 08 мая в 05:52
Ответ дляНе гоню
У мене чоловік на 2 місяці молодший. Оце подумала - це ж цілих 60 днів він відчуває себе парубком,а я для нього стара 🤪
Якраз наразі цей момент є. Піду я запитаю на скільки я виглядаю
В мене чоловік молодший на 3 роки, (разом 15 років, мені 38, йому 35) ніколи не питала такого...наче є дзеркало і очі маю😂
8 6
Не гоню 08 мая в 05:53
Ответ дляБез Баяна
Мо не треба 😂😂😂😂
Я працюю у школі ( довго). У мене стресостійкість вищий левел 🥰
Я готова до будь-якого варіанту.
автор Вбигудях 08 мая в 05:54
Ответ дляНаливайКа
Може ви його вже задовбали цими питаннями? Навіщо ви взагалі піднімаєте цю тему і питаєте на скільки виглядаєте?
Перший раз спитала
Без Баяна 08 мая в 05:54
Ответ дляНе гоню
Я працюю у школі ( довго). У мене стресостійкість вищий левел 🥰
Я готова до будь-якого варіанту.
То може в чоловіка стресостійкість не дуже 😂😂😂
Незламна 08 мая в 05:55
Ответ дляВбигудях
Добре. Тоді як мені дальше з ним бути? Це хіба реально?
Тільки після роботи зі спеціалістом. Серйозно.
мадамГрицацуева 08 мая в 05:56
Ответ дляВбигудях
Мені 35. І я не постаріла за цей рік точно
Всі завжди виглядають на СВІЙ вік. Ви так виглядаєте на ваші 35.
Не гоню 08 мая в 05:56
Ответ дляБез Баяна
То може в чоловіка стресостійкість не дуже 😂😂😂
У нього імунітет. Роки життя з вчителькою - навчили вчасно приймати правильні рішення - НЕ чіпай, Мовчи або Тікай.
автор Вбигудях 08 мая в 05:57
Ответ дляНе гоню
Що скільки буде?
Ви собі пишете - 35
Йому 30,5
У вас немає місяців від дня народження? У вас сьогодні день народження?
Так. У мене сьогодні день народження
2 1
Не гоню 08 мая в 05:58
Ответ дляВбигудях
Так. У мене сьогодні день народження
Опаньки!.
То ми вас вітаємо🥳
Ось чому ви про вік задумалися.
16 4 1
автор Вбигудях 08 мая в 05:58
Він мені сказав що я виглядаю старшою за нього. Хіба після таких слів жінка може почувати себе з ним комфортно? Ці слова назавжди залишаться в пам´яті
автор Вбигудях 08 мая в 05:59
Ответ дляНе гоню
Опаньки!.
То ми вас вітаємо🥳
Ось чому ви про вік задумалися.
Дякую. Якось вже немає святкового настрою
Грибной_Дождик 08 мая в 05:59
Ответ дляВбигудях
Хотів... Якби зараз хотів, то таке би не говорив.
Блін, він вам сказав, що виглядаєте на 2-3 роки молодше! Молодше! Не старше!
За це ви його стратити готові
Жесть
Не гоню 08 мая в 06:01
Ответ дляВбигудях
Він мені сказав що я виглядаю старшою за нього. Хіба після таких слів жінка може почувати себе з ним комфортно? Ці слова назавжди залишаться в пам´яті
Ну щоб сказати навпаки, то йому потрібно визнати,що він виглядає навіть не на 35, а страше.
Уявляєте? Хлопчику 30 років😂,а ви вкладаєте йому в голову, що йому мінімум сьогодні 35 років і 6 годин.
Він не хоче!
Грибной_Дождик 08 мая в 06:01
Ответ дляНе гоню
У мене чоловік на 2 місяці молодший. Оце подумала - це ж цілих 60 днів він відчуває себе парубком,а я для нього стара 🤪
Якраз наразі цей момент є. Піду я запитаю на скільки я виглядаю
Точно
І я розбужу. А то вибухи, а він спить. Хай думає над питанням різниці в віці. Я на рік старша. Вірніше ні, на 8 місяців! Чи ще дні порахувати, хм
Не гоню 08 мая в 06:03
Ответ дляГрибной_Дождик
Точно
І я розбужу. А то вибухи, а він спить. Хай думає над питанням різниці в віці. Я на рік старша. Вірніше ні, на 8 місяців! Чи ще дні порахувати, хм
У цій справі важливі і секунди.
Рахуйте. Не йдіть не підготовленою.
Це я вам,як вчителька кажу.