08 мая в 11:45

чи їхали б на море з дитиною за таких умов?

зараз живемо з дитиною за кордоном і 60% зарплати іде на оренду.
залишається їжа і необхідні витрати просто впритик.
часом доводиться брати з заначки.
виховую сама, крім моєї зп доходів нема.
я дуже змучена, і дуже потрібен відпочинок. але не знаю, чи на морі відпочину на всі 100%, бо маю трохи страх їхати самій в чужу країну (так, я за кордоном, але тут є знайомих багато).

Склала таке порівняння + і -:
+ дочка ніколи не була на морі і буде задоволена,
+ мене не будуть аж так дьоргати на роботі і давати постійно серед дня задачі і купу запитань,
- поїздка буде за рахунок відкладених грошей,
- в мене трохи невизначеність по житті, бо я не маю рішення, що мені робити, якщо викличуть працювати вже в Україну, не знаю, чи я хочу цього. також в мене декретна посада (я відчуваю, що працюю добре, дають багато важливих задач, але це життя і може бути всяке).
- чужа країна і мені трохи страшно після різних історій (от сама в Туреччину з дочкою трохи боюсь їхати, тому може бути лише Європа),
- ми з дочкою алергіки і ще є сильний страх в чужій країні на всякі речі,
- дочка хвороблива і всякі інфекції в жарі також такоє, особливо коли ти сама з дитиною (тому як писала вище - лише Європа),
- дочка і я не переносимо жари (в мене починає боліти голова, в дочки в жару крутиться. ми взагалі в жаркі дні виходимо на вулицю аж ввечері, і спеку терпіти не можемо обоє).

Мінусів дуже багато. Але життя одне, і не хочеться знов просидіти відпустку дома...
65 4
Будьте так ласкаві 08 мая в 11:49
По-моему вы ищите причину почему НЕ ехать.
110 1
Пожарник 08 мая в 11:47
Не знаю про що тут думати, це просто море, сіли і поїхали . Я можу зранку вирішити і одразу ж поїхати
42 13
Оскорбляю всячески 08 мая в 11:48
у вас стільки вагань і ’але’, що з ними ви зіпсуєте будь яку відпустку.
В танке 08 мая в 11:48
Хай Бог милує, отак на відпочинок збиратися.
84 12 1
Крихітка на всі 08 мая в 11:48
Ніхто вас в Туреччині не вкраде, сотні тисяч щороку відпочивають там
автор Оцененная 08 мая в 11:49
Ответ дляПожарник
Не знаю про що тут думати, це просто море, сіли і поїхали . Я можу зранку вирішити і одразу ж поїхати
але чим)
автор Оцененная 08 мая в 11:49
Ответ дляБудьте так ласкаві
По-моему вы ищите причину почему НЕ ехать.
Ищу-брожу 08 мая в 11:49
Сидите дома. Вы себя так накрутите, что обязательно что то случиться. А в Турцию чего боитесь?
автор Оцененная 08 мая в 11:49
Ответ дляКрихітка на всі
Ніхто вас в Туреччині не вкраде, сотні тисяч щороку відпочивають там
це якийсь мій бзік мабуть
Кастрюлька 08 мая в 11:49
поедьте в конце сентября начале октября, не так жарко будет. А вообще у меня был случай, полетели всей семьей еще до войны в Египет, младшей был годик, и вот я там отравилась, что три дня я лежала с температурой и диарей в крвати, на 4 день ночью потеряла сознание, пошла в туалет и упала. После этого случая я боюсь ездить одна с детьми. Но другие как то ездят и все норм
Зараз на дієті 08 мая в 11:50
Автор, а где вы? Выбирайте страну с морем ближайшую. Это нам квест добраться до моря сейчас из Украины.
Крихітка на всі 08 мая в 11:50
Ответ дляОцененная
це якийсь мій бзік мабуть
Дам по сраці)))
Оберіть де клімат підійде дитині і вам, і шагом марш за путівкою!
автор Оцененная 08 мая в 11:50
Ответ дляОскорбляю всячески
у вас стільки вагань і ’але’, що з ними ви зіпсуєте будь яку відпустку.
я просто взагалі не планувала, бо вважаю, що брати з заначки не правильно, це мають бути відкладені гроші, але із зарплати поточної, а якщо жити в 0 - то і нікуди не їхати.
Але потім подумала, що дитина росте, життя одне - і таке
Пожарник 08 мая в 11:51
Ответ дляОцененная
але чим)
Будь-чим , в Європі нема проблем з транспортом
Нафаня Маня 08 мая в 11:51
Я б їхала. Я море побачила вперше в 19 років, теж у батьків були постійно причини не їхати. Своїх дітей вожу по морям з дворічного віку.
15 5
автор Оцененная 08 мая в 11:51
Ответ дляИщу-брожу
Сидите дома. Вы себя так накрутите, что обязательно что то случиться. А в Турцию чего боитесь?
чула пару історій викрадень всяких
+ їжа специфічна
+ вважаю менш безпечно
43 4
Крихітка на всі 08 мая в 11:51
Ответ дляОцененная
я просто взагалі не планувала, бо вважаю, що брати з заначки не правильно, це мають бути відкладені гроші, але із зарплати поточної, а якщо жити в 0 - то і нікуди не їхати.
Але потім подумала, що дитина росте, життя одне - і таке
Вам треба відпочити! Зробіть собі той тиждень перезавантаження, на пляжі з олл інклюзив, щоб просто розгрузитись
НашлаПерепискуМужа 08 мая в 11:52
Господи ,это просто море, с Вашими рассуждениями, вообще никуда лучше не ехать, извините , но вы дикая какая-то. А с Турцией что за прикол? Кому вы там нужны со своим ребенком? Я сотни раз сама с малым летала, со спокойной душой. А с вашими заморочками это не отдых будет, а нервы
26 2
Кастрюлька 08 мая в 11:52
Ответ дляОцененная
чула пару історій викрадень всяких
+ їжа специфічна
+ вважаю менш безпечно
та ну, никто вас из отеля не украдет и еда там норм
автор Оцененная 08 мая в 11:52
Ответ дляКастрюлька
поедьте в конце сентября начале октября, не так жарко будет. А вообще у меня был случай, полетели всей семьей еще до войны в Египет, младшей был годик, и вот я там отравилась, что три дня я лежала с температурой и диарей в крвати, на 4 день ночью потеряла сознание, пошла в туалет и упала. После этого случая я боюсь ездить одна с детьми. Но другие как то ездят и все норм
в мене також появилась паніка після того як мене разок відкачували..
тому якось психологічно легше в Європі. здається, що якщо що - дитину там не вкрадуть
Кошка Мурка 08 мая в 11:52
В якій Ви країні? Ми в Нідерландах, країна мала, то ж на море можна кожний уікенд їздити. Щось я Вас не дуже розумію. Бронь на букінгу не осилюєте чи що? Я вивозила своїх, олна дитина лежача, чого Ви боїтесь?
Крихітка на всі 08 мая в 11:53
Ответ дляОцененная
чула пару історій викрадень всяких
+ їжа специфічна
+ вважаю менш безпечно
Ви шо, в гірський аул поїдете? Там все так само, як в Затоці, тільки країна інша, грубо кажучи
автор Оцененная 08 мая в 11:53
Ответ дляЗараз на дієті
Автор, а где вы? Выбирайте страну с морем ближайшую. Это нам квест добраться до моря сейчас из Украины.
а в Кракові, тому тут лише авіа. машиною буде дуже важко
Крихітка на всі 08 мая в 11:53
Ответ дляКастрюлька
та ну, никто вас из отеля не украдет и еда там норм
А може шейх влюбиться ♥️
Ищу-брожу 08 мая в 11:53
Ответ дляОцененная
чула пару історій викрадень всяких
+ їжа специфічна
+ вважаю менш безпечно
Так Вы ж не в шарашкину контору едете, а в отель. Вот чесно, ни разу не слышала про выкрадення туристов из отеля в Турции. Можно хоть один пример?
Латвийские_Номера 08 мая в 11:53
А скільки років дитині? Я іздила сама з 4 років малого - нормально. Щоб не жара - може у вересні-жовтні ж поіхати (якщо не школа місцева, онлайн). Чи взяти краіну не жарку. Наприклад, Болгарія, Хорватія, кінець серпня.
автор Оцененная 08 мая в 11:54
Ответ дляКрихітка на всі
Дам по сраці)))
Оберіть де клімат підійде дитині і вам, і шагом марш за путівкою!
знов все складається на вересень, а там знов щось буде, щоб не поїхати)))
бо червень море холодне)
липень-серпень жара )))
і таке щоразу
11 2
Усміхайлик 08 мая в 11:54
Якщо ви спеку не переносити, то їдьте зараз на море або восени. Або оберіть відпочинок в горах з озером, без спеки. В якій ви країні? Виходячи з цього можна якийсь напрямок порадити
Молчунья 08 мая в 11:54
В Європі влітку така сама жара, як у Туреччині, якщо ви не на Північне чи Балтійське море збираєтесь. Боятись їхати в Туреччину - це смішно, відштовхує тільки наявність русні, з лікарями там точно не гірше, ніж в Європі, страхування потрібне будь-де. Якщо не переносите жару, їхати треба вже
Крихітка на всі 08 мая в 11:54
Ответ дляОцененная
знов все складається на вересень, а там знов щось буде, щоб не поїхати)))
бо червень море холодне)
липень-серпень жара )))
і таке щоразу
Чудовий час, бархатний сезон, фрукти, вино, смагляві турки♥️♥️♥️