08 мая в 11:45

чи їхали б на море з дитиною за таких умов?

зараз живемо з дитиною за кордоном і 60% зарплати іде на оренду.
залишається їжа і необхідні витрати просто впритик.
часом доводиться брати з заначки.
виховую сама, крім моєї зп доходів нема.
я дуже змучена, і дуже потрібен відпочинок. але не знаю, чи на морі відпочину на всі 100%, бо маю трохи страх їхати самій в чужу країну (так, я за кордоном, але тут є знайомих багато).

Склала таке порівняння + і -:
+ дочка ніколи не була на морі і буде задоволена,
+ мене не будуть аж так дьоргати на роботі і давати постійно серед дня задачі і купу запитань,
- поїздка буде за рахунок відкладених грошей,
- в мене трохи невизначеність по житті, бо я не маю рішення, що мені робити, якщо викличуть працювати вже в Україну, не знаю, чи я хочу цього. також в мене декретна посада (я відчуваю, що працюю добре, дають багато важливих задач, але це життя і може бути всяке).
- чужа країна і мені трохи страшно після різних історій (от сама в Туреччину з дочкою трохи боюсь їхати, тому може бути лише Європа),
- ми з дочкою алергіки і ще є сильний страх в чужій країні на всякі речі,
- дочка хвороблива і всякі інфекції в жарі також такоє, особливо коли ти сама з дитиною (тому як писала вище - лише Європа),
- дочка і я не переносимо жари (в мене починає боліти голова, в дочки в жару крутиться. ми взагалі в жаркі дні виходимо на вулицю аж ввечері, і спеку терпіти не можемо обоє).

Мінусів дуже багато. Але життя одне, і не хочеться знов просидіти відпустку дома...
показать весь текст
65 4
ДА да да 08 мая в 19:42
Ответ дляГейСюда
Ізмаїл?
к Измаилу отличная дорога )))) Такой ужас был много лет назад и, к счастью, недолго
Люблю ХОЛОСТЯКА 08 мая в 19:53
Ответ дляИнфотуфелька
Жить в Европе и ехать на Чёрное море в Болгарию, совет топчик
А які ще варіанти, щоб недалеко, нестрашно, нежарко і недорого?
Инфотуфелька 08 мая в 19:58
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А які ще варіанти, щоб недалеко, нестрашно, нежарко і недорого?
Турция - Бодрум, Мармарис,Кушадасы
Luxurygirl 08 мая в 20:03
Ответ дляГейСюда
Дешеві ж розкупаються майже за рік, зараз на це літо шукати дешеві вже важко.
В Німеччині по ДойчландТікету можна цілий місяць кататися на всіх регіональних потягах за 49 євро, це недорого. Так, це не ICE і не Thalgo, але ICE настільки часто запізнюються, що ну ніякої різниці.
Да вы что, и сколько я буду ехать к примеру из мюнхена до Гамбурга или наоборот? Или из мюнхенк во франкфурт, международный хаб?
По билету региональному 😂
Зліпок ступні 08 мая в 20:08
Ответ дляМасяня Я
Там не море а затока
Порти
Брудно і холодно
Живемо в Гданьску , обожнюємо це місто ( тримісто ) але «море - затоку «любимо тільки через активні види спорту в спец костюмах бо вітряно і холодно
Я минулого року була саме в Гданьску, вода прохолодна, але люди купаються, ми теж купались у липні та, як не дивно, у вересні, було тепло. Ходили на пляж, де пірс Бжезно, там гарно, море, парк, чудове повітря, чисто
Непонятно 08 мая в 20:08
Їдьте на Балтійське море у Польщі. Або північніше. Там жари немає
Кошка Мурка 08 мая в 20:23
Ответ дляМасяня Я
Море яке не море - холодне та вітер
Хіба якщо ви кайтери
Мені сама вода як море нафіг не нада)) Я в морі не плаваю, ні в якім. А дітям моїм вода на холодна))
Карапулька 08 мая в 20:24
В том году с Германии на флисбусе поехала с двумя детьми 13 и 7 лет в Италию!сняли у украинки комнату!языков не знаю,главное интернет!Мы и в Чехию к друзьям ездили так!наловчились!
Уси Пуси 08 мая в 20:31
Ціни з Кракова на одну людину туди-назад. Обирайте напрямок.
Або ще можете автобусні тури розглянути з України, деякі їдуть через Краків, і можна підсісти.
Жінка з перцем 08 мая в 20:37
Ответ дляГейСюда
на сайті віззейр, де ж ще?:) Часом - але таки часом - літаємо раянами. не тому, що віззи кращі, а тому, що раяни не літають з аеропортів біля кордонів України, добиратися далеко.
З Кракова раян літає
Жінка з перцем 08 мая в 20:43
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ми були у Свєті Влас і у Сонячному Березі.
Немає на пляжах ніяких лотків.
Але якщо від пляжу піднятися до вулиці хвилин 5-10, то дійсно буде повно лотків з усим. І це дуже зручно. Шматком піци за 2-3 лева чудово наїдається підліток.
Якщо любите гуляти, то Свєті Влас не для Вас. Там ніде гуляти, тільки море. Ну і яхтклуб.
Автобусом недалеко можна проїхати до Несебру або пішки піднятись на місцеву невеличку гору (вона звичайнісінька, абсолютно, але ми просто гори любимо).
На солнечном берегу на пляже нет лотков, есть несколько кафе и достаточно широкая береговая линия, есть где разместиться
Заместитель Анонима 08 мая в 20:55
Берите билет в Индию
miss.olja 08 мая в 21:15
Вам- ні, не їхати
Завжди недо... 08 мая в 21:29
Ответ дляжижифреймут
А вы знаете что не вся Украина это Киев? Примерно 200 км нужно ехать так.
Ой, не трындите, ради бога. Такого пи...ца давно уже нет. Я регулярно езжу между Запорожьем, Днепром, Черкассами, Кропивницким, Полтавой и Киевом все нормально с дорогами. Плохих кусков мало.
2 1
жижифреймут 08 мая в 21:30
Ответ дляЗавжди недо...
Ой, не трындите, ради бога. Такого пи...ца давно уже нет. Я регулярно езжу между Запорожьем, Днепром, Черкассами, Кропивницким, Полтавой и Киевом все нормально с дорогами. Плохих кусков мало.
Это как раз кременчуг-кропивницкий и кременчуг-киев до половины такая дорога, кременчуг-власовка, успели до войны сделать только кременчуг-полтава,остальное как на фото.
Инфотуфелька 08 мая в 22:15
Ответ дляЖінка з перцем
На солнечном берегу на пляже нет лотков, есть несколько кафе и достаточно широкая береговая линия, есть где разместиться
Они не на пляже, а на набережной и их куча, вдоль почти всей набережной
Инфотуфелька 08 мая в 22:16
Ответ дляЗ вишневого садка
В червні в Болгарії море тепле .
Нет, не тёплое, когда как, бывает и холодное
автор Оцененная 08 мая в 22:33
Ответ дляМолчунья
Є готелі, де входить відвідування парків розваг
поділіться, будь ласка, це сторінка туристичної фірми в телеграм?
автор Оцененная 08 мая в 22:36
Ответ дляДА да да
автор, если вы не переносите жару (я тоже не переношу) - летите в Грецию, середина июня или начало сентября будет вполне нормально. Море классное, теплое, еда привычная.
куди саме порадите?
автор Оцененная 08 мая в 22:36
Ответ дляжижифреймут
А вы знаете что не вся Украина это Киев? Примерно 200 км нужно ехать так.
ооо де така дорога?
автор Оцененная 08 мая в 22:37
Ответ дляпалка-копалка
Автор, можете з´їздити в Закопане або Енерджиляндію з Кракова, є автобус чи машиною на вихідні трохи відпочити.
Якщо кошти обмежені, то можна прекрасно відпочити і без моря.
ми там були вже раз. може ще поїдемо, але це день
Шальная коклетка 08 мая в 22:46
Ответ дляОцененная
я брала відпустку місяць тому на 2 дні.
гуляли з дочкою.
з того всього потім ночами допрацьовувала, бо все навалилось, а дедлайни піджимали
А після відпустки буде так же,або всеж таки вас хтось на роботі на ецй час замінить. Бо якщо так же, то ви потім в 2 раза більше стомитися.
Молчунья 08 мая в 23:29
Ответ дляОцененная
поділіться, будь ласка, це сторінка туристичної фірми в телеграм?
Зараз все скажу 08 мая в 23:30
Ответ дляОцененная
в мене дуже сильна тривожність.
стидно тут писати, але я до паніки боюсь жуків, павуків і т.п.
до такої степені, що для мене вихід на вулицю - то як прогулянка по ’мінному полю’.
я оглядаю себе часто, не сяду на лавку і т.п.(((
нічого не можу з цим зробити
Лікуватись не пробували?
Одні думки 08 мая в 23:49
Автор, це не Ви працюєте в Польщі віддалено і міняли квартиру бо там були жуки і кіт?
Люблю ХОЛОСТЯКА 09 мая в 07:48
Ответ дляЖінка з перцем
На солнечном берегу на пляже нет лотков, есть несколько кафе и достаточно широкая береговая линия, есть где разместиться
Так, і пляжі пісчані.
ДА да да 09 мая в 08:02
Ответ дляОцененная
куди саме порадите?
Я была только на Крите и Тасосе - везде отлично, брат обожает Халкидики. Посоветовала бы вам Тасос - там шикарный климат для тех, кто не любит жару, море и сосны, но аэропорта там нет, я машиной езжу
Сиреневая цапля 09 мая в 09:29
Ответ дляГейСюда
Турки правда знають українську? Шок. Ми в Стамбулі переважно, тут англійська.
Російську знають
автор Оцененная 09 мая в 09:35
Ответ дляМолчунья
дякую дуже! це надійна фірма, Ви вже купували тури?
Масяня Я 09 мая в 16:39
Ответ дляЗліпок ступні
Я минулого року була саме в Гданьску, вода прохолодна, але люди купаються, ми теж купались у липні та, як не дивно, у вересні, було тепло. Ходили на пляж, де пірс Бжезно, там гарно, море, парк, чудове повітря, чисто
Так , гарно
Та і місто чудове - є що подивитися
Але море не до порівняння з теплими :)