Изменено 08 мая в 15:20

Прибиральниця не якісно прибирає (сдаю подобово будинок)

Дівчата допоможіть порадою
Здаю на вихідні(найбільший попит) люди орендують будинок. В мене забирають постіль, привозять чистеньку з хімчистки
Прибиральниці треба лише якісно прибрати і застелити ту постіль на 4 ліжка
Вже почала вона говорити що якщо у нас кількість людей збільшується то і доплачуйте їй
Якість прибирання - залишається на тому ж рівні - фуфло одним словом
Не якісно
Туалети не миє до скрипу, підвіконня не завжди, фасади кухні ніколи не миє, вікна не по витирає
Воду для миття підлоги може не поміняти…

Я постійно їжджу і доприбирую.. але я зараз в декреті, скоро народжувати. Я не зможу більше їздити і за неї дороблювати
Але я тримаюсь за неї бо зручно, вона поруч, вона і покаже будинок, і заселить
Але мені така якість прибирання не подобається
показать весь текст
Natal_ka91 08 мая в 15:40
Ответ дляСільський ансамбль
Дівчата напишіть будь ласка скільки виплатили прибиральниці?
Не знаю що смішного іншим, але як на мене, 1500 грн цілком адекватно за 3 год. Я вірно розумію, це ж в тиждень оплата? Дехто тиждень працює на мінімалці за такі гроші.
Інше питання, чи забезпечили ви її норм миючими? Скільки років прибиральниці, можливо, вже вік не той щоб досконало прибирати?
8 2
Любимка-анонимка 08 мая в 15:39
Ответ дляСільський ансамбль
Я мрію щоб мій дім виглядав як в готелі
Чому в готелях чисто? Де вони находять прибиральниць
Я работала в отеле. Там есть типа зав по горничным, она нас носом тыкала и увольняли когда плохо убирали
Луковая 08 мая в 15:40
Ответ дляСільський ансамбль
Я плачу їй 1500 грн 100 м кв
Вона прибирає 3 год
на мій погляд абсолютно нормальна оплата за половину робочого дня, а те що недуже добре прибирає то є такі люди які не вміють прибирати, а оплата нормальна, тим більш ви пишете що вона поруч живе. Треба просто іншу людину шукати і відразу список ваших вимог
10 2
автор Сільський ансамбль 08 мая в 15:43
Ответ дляЛуковая
на мій погляд абсолютно нормальна оплата за половину робочого дня, а те що недуже добре прибирає то є такі люди які не вміють прибирати, а оплата нормальна, тим більш ви пишете що вона поруч живе. Треба просто іншу людину шукати і відразу список ваших вимог
Чи можна ще цю навчити?
Марічка 08 мая в 15:44
Ответ дляСільський ансамбль
Дівчата напишіть будь ласка скільки виплатили прибиральниці?
Ну насколько знаю, соседки платят 1,5-2 тыс за уборку своих 32-45 кв.м. Не после гулянок, просто раз в неделю убрать квартиру. Окна, кажется, считаются отдельно, окно 500 грн.
Уборщица приходит одна и та же. Качество хвалят, она нарасхват. Может в день работать в 2-3 квартирах. Сколько времени тратит-не знаю.
Мне дорого, убираю сама.
Ганцю в кєдах 08 мая в 15:45
Ответ дляСільський ансамбль
Чи можна ще цю навчити?
Вы ей говорили по пунктам что нужно сделать?
Вы принимали по пунктам работу?
Что она вам отвечала на хамечания? на конкретныц вопрос что она вам отвечала?
Марфа Українівна 08 мая в 15:46
Авторе, коли ви наймали жінку ви проговорювали ваші вимоги до прибирання? Про кухонні шафки, підвіконня і все інше. Звідки знаєте, що воду не змінює? Ви казали їй, що прибираєте за нею?
Марічка 08 мая в 15:47
Ответ дляМарфа Українівна
Авторе, коли ви наймали жінку ви проговорювали ваші вимоги до прибирання? Про кухонні шафки, підвіконня і все інше. Звідки знаєте, що воду не змінює? Ви казали їй, що прибираєте за нею?
Может, по камерам следит?
Allein74999 08 мая в 15:52
Ответ дляСільський ансамбль
Деякі люди Їздять на перегляд, і їм не подобається запах будинку. Тому що там багато гуляють багато випивають пива і можливо пиво розливається на підлогу. І цей запах потрібно нормально вимивати
Те у вас там не пылючку елозить, а реально свинюшники за людьми выгребать. Там реально цена вопроса
Меряю от 0 08 мая в 15:56
Ответ дляСільський ансамбль
Скажіть будь ласка скільки мені потрібно платити на вашу думку
подивіться на сайтах середню ціну на генеральне прибирання будинків (бо після гулянки ніяке підтримуюче прибирання не врятує). вікна завжди рахують окремо. це аж ніяк не 1500 грн
Летюча помилка 08 мая в 15:57
Искать новую, конечно.
Корсет_на_шурупах 08 мая в 15:58
Якби цю прибиральницю влаштовувала оплата, то вона прибирала би якісно, щоб не втратити роботу.
Вихід один: поговорити, або шукати іншу.
Летюча помилка 08 мая в 15:58
Ответ дляСільський ансамбль
Чи можна ще цю навчити?
Нет. Если человек считает, что она нормально убрала, вы её не переделаете.
МУСЯкомарова 08 мая в 16:00
Ответ дляСільський ансамбль
Чи можна ще цю навчити?
Нет
Грибной_Дождик 08 мая в 16:06
Ответ дляЛуковая
на мій погляд абсолютно нормальна оплата за половину робочого дня, а те що недуже добре прибирає то є такі люди які не вміють прибирати, а оплата нормальна, тим більш ви пишете що вона поруч живе. Треба просто іншу людину шукати і відразу список ваших вимог
Ви колись прибирали 100 квадратів по п´янці?
Попробуйте, тоді скажіть, що встигнете за 3 години .
Партизанка 08 мая в 16:14
Зара і страдіваріус платять100 гривен в час уборщицам) и еще ходит тетя провірять убрано ли) и есть желагющие работать
Natal_ka91 08 мая в 16:18
Ответ дляСільський ансамбль
Чи можна ще цю навчити?
Ви питали яка оплата її влаштує?
Грибной_Дождик 08 мая в 16:19
Ответ дляПартизанка
Зара і страдіваріус платять100 гривен в час уборщицам) и еще ходит тетя провірять убрано ли) и есть желагющие работать
А Ви бачили,яка там праця?
Пилосос і помити підлогу. Зранку порох.
Відмийте краще свинарник і риги після попойки, тоді поговоримо .
Гарнюнька 08 мая в 16:25
Ответ дляАноним НаВсеГда
за три часа 100 м. невозможно качественно убрать.
Почему ? Самое трудное тяжелое в уборке -это кухня , вы много готовите на выходных на природе ? Прям жарите , варите там ? Обычно что там убрать - собрать мусор , помыть столы , полы , санузлы , поменять постели
Ничего сложного в этом нет
Гарнюнька 08 мая в 16:27
Ответ дляШкварочка
В гостиницах заграницей уборщицам платят 12 евро в час.
8-10 часов смена.
А вы сколько?
Мы в Украине , если забыли
Гарнюнька 08 мая в 16:29
Ответ дляСільський ансамбль
Скажіть будь ласка скільки мені потрібно платити на вашу думку
Вы нормально платите, абсолютно , то просто человек такой , ей сколько не плати
Гарнюнька 08 мая в 16:31
Ответ для_Homyak_
Сподіваюсь прибиральниця вас скоро пошле за 1500 грн і +500 грн інколи.
Вы серьезно ? Девочки в магазинах стоя весь день , выслушивая покупателей , меньше 1000 грн получают , работая по 12 часов
Спуститесь на землю , люди
ТигрЛьвович 08 мая в 16:31
Если в доме курят и пьют, то эта смесь впистывается везде, в мебель, обои, текстиль. Это не вымыть.
Аноним НаВсеГда 08 мая в 16:33
Ответ дляГарнюнька
Почему ? Самое трудное тяжелое в уборке -это кухня , вы много готовите на выходных на природе ? Прям жарите , варите там ? Обычно что там убрать - собрать мусор , помыть столы , полы , санузлы , поменять постели
Ничего сложного в этом нет
Автор пишет что надо мыть кухонные фасады.
Попельшка 08 мая в 16:43
Ответ дляСільський ансамбль
Дівчата напишіть будь ласка скільки виплатили прибиральниці?
800 грн уборка 3х комнатной квартиры 80 метров, два санузла, Киев. Вы нормально платите. Работа возле дома за 1500 за полдня это очень хорошее предложение. Ваша уборщица просто не понимает что сейчас место у вас это клад
мистерЛяпсус 08 мая в 17:46
Ответ дляСільський ансамбль
Чи можна ще цю навчити?
Навряд
Коленная ложечка 08 мая в 17:57
Ответ дляМашМааш
Я бы сначала пробовала говорить с ней, что не нравится и что хочу, чтобы было сделано
Если не работает - прощаться. Вы на поиск новой потратите меньше времени и сил, чем доделывать всю уборку
и человек на показ дома и заселение.
Коленная ложечка 08 мая в 18:01
Ответ дляМовчу, але хочу
Ну в запахе пива не уборщица виновата.
Больше чем уверена что Вы мало платите. Потому что Вы описали что и окна хотите и то и сё, и показывать дом и заселять, а платите наверное 300 гривен за все.
Поверьте, когда человек вмотивирован - он работает хорошо.
Когда требований выше крыши, а зарплата вроде ’пыль на комоде вытерла’ - то так люди и работают.
посмотрите коммы автора.
Коленная ложечка 08 мая в 18:02
Ответ дляСільський ансамбль
Я плачу їй 1500 грн 100 м кв
Вона прибирає 3 год
За перегляд не доплачую
В тиждень буває 2 перегляду
в месяц или за одну уборку после гостей?
ЕллИКА 08 мая в 18:50
Возьмите другую на работу