08 мая в 23:49

Сусіди виставляють смердючі пакети із сміттям у общий коридор, ви б лаялися?

Майже кожен день доводиться ходити повз ті пакети смердючі і десь два рази на тиждень вони їх виносять, яке ж свинство
Це в нас новострой
Ви б лаялися чи терпіли?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 454
Терпіла б або мені байдуже
Приймала б якісь міри
1 1
Ilona27@ 09 мая в 14:21
Ответ дляНенька наша
Проходя мимо, разрешите пакет пару раз.
Ой,Крутая идея😂супер
JannyMoney 09 мая в 14:23
это прямо моя больная тема У нас такие же свинтусы были в соседях.
Сначала просто просила. Говорила. Заходишь - неприятно. У нас еще такой тамбур на три квартиры. Там вентиляции нет. Все ароматы надежно остаются в тамбуре. Ну вот. Сначала просила. Да-да. И все равно оставляют. Потом даже выносила пару раз вместе со своим.

А потом уже надоело мне. У нас фейсбучный чат дома был. И я написала с фото, мол дорогие соседи, нормально ли это? Имен не называла конечно.

Быстро прибежала эта соседка. В истерике. Мол уберите свой вопрос.

Я говорю, ну вы мусор убирайте, тогда и темы не будет.

С тех пор никаких мусорных пакетов за дверью не было.
1 1
JannyMoney 09 мая в 14:29
Ответ дляФрекен бок
Я в общем чате подъезда написала, спросила откуда вы, засранцы, предупредила, что в следующий раз на голову этот пакет высыплю. Это был уже крик души, помогло, хотя я думала, что будет обратная реакция, ну и другие соседи подключились, кто то даже их обозвал кацапами.
Зачем эти анонимные записки, подлое разрезание пакетов, почему нельзя сделать замечание открыто?
потому что свиньям по... на замечания.
1 1
ЛюблюДевчонок 09 мая в 15:32
Ответ дляЭскиз бесконечности
я можу виставити в себе біля дверей перед виходом щоб точно не забути але якщо сміття без запаху, але в мене двері окремо від інших в кутку
Роблю так само, але з іншого боку дверей, тобто в квартирі.
Мальчижка 09 мая в 17:56
Ответ дляКумедний ґудзик
да, и вся вонь шла по стояку. мы написали: ’уважаемые соседи, просьба не курить в сан узлах, у нас дети задыхаются.’ и наклеили на первом этаже возле лифтов - перестали
У нас соседка-алкашка курила в туалете, вся вонь у нас была. Прекратилось, только, когда она померла
Эскиз бесконечности 09 мая в 18:43
Ответ дляМелочунь
О, ви то нам і потрібні.😁
А можете пояснити свої дії?
Виж можете не виставляти, а залишити перед входом але в середині своєї квартири - щоб не забути...
мій пес просто дуже любить шаритись у смітті і може розгризти пакет, поки я на секунду, відвернуся, і кіт плтім теж буде там же)) ось і весь секрет
Пополняю_Карму 09 мая в 18:44
А у нас взагалі. Приватний сектор. Септики в кожного. У сусідки виливається і до половини дороги заливає. Смердить. Не викачує бо дорого. І шо робить? Це вже декілька місяців триває.
Снегурочко 09 мая в 18:48
Ответ дляНе будь КакСвета
Писали про них туди, толку нуль. Їх, може і в чаті нема
Викликати поліцію та написати заяву, щоб сусіди були притягнуті до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене статтею 42 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення санітарно-гігієнічних і санітарно-протиепідемічних правил і норм) з накладенням штрафу.
Natal_ka91 09 мая в 19:21
Ответ дляНе будь КакСвета
так у коридорі буде пожежа
В нас таким ’добрі’ сусіди сміття знизу підрізали. І коли вони нарешті їх брали виносити, все висипалося навколо, і вони, матюкаючись, збирали руками огидне смердюче сміття. Декілька разів допомогли.
Коленная ложечка 09 мая в 20:07
Я виставляла пакет перед виходом зранку, щоб через пару годин його винести. І ось сьогодні, почитала цю тему, подумав, що багатьом це не етично бачити, і просто забула винести сміттєвий пакет взагалі:(((
Тому що дитина, вдіти/взути, купу всього взяти в руки, 9-й поверх світла немає і за той пакет в сміттєвому відрі не згадала поки не вийшли з дому.
Так що повернуся до старої схеми мабуть.