09 мая в 01:08

Ваші топ ситуацій, які вас травмували страшно

Я почну:
1.смерть близької людини - 3 роки зайняло відійти
2.втрата вагітності 14 тижнів (вже живіт було видно), втрата по моїй вині
3.болюче розходження з людиною яку любила .
4.голод + загроза залишитись жити на вулиці така реальна загроза
5.зрада коханого
А у вас ?
25 1
Королева краси 09 мая в 01:10
1 смерть моєї кішки
2 смерть пташки
3 бачила як забивали скот і різали свиней, курей
4 насилля фізичне з боку моєї матері
5 мене водили на похорони односельців, коли я була малою
та ще багато всього дурного
22 8 2
автор мимАпроходила 09 мая в 01:11
Ответ дляКоролева краси
1 смерть моєї кішки
2 смерть пташки
3 бачила як забивали скот і різали свиней, курей
4 насилля фізичне з боку моєї матері
5 мене водили на похорони односельців, коли я була малою
та ще багато всього дурного
О забула в мене теж фізичне насилля від батьків дуже і від партнерів
Барбітта 09 мая в 01:11
Изнасилование в детском возрасте.
Потеря дома.
49 1
автор мимАпроходила 09 мая в 01:11
Ответ дляБарбітта
Изнасилование в детском возрасте.
Потеря дома.
Боже мій
Королева краси 09 мая в 01:11
Ответ длямимАпроходила
О забула в мене теж фізичне насилля від батьків дуже і від партнерів
мене ще домагався коханець матері, педофіл
Лукава Кішка 09 мая в 01:12
Смерть бабусі
Зрада матері та сестри
Зубожиння 09 мая в 01:12
Война
Мяо мой мяо 09 мая в 01:15
Смерть мами коли мені було 18, втрата вагітності теж по моїй вині але строк був маленький, смерть собаки якій було лише 4 роки (яд якийсь нюхнула)і останнє це втрата двох друзів на війні
Джавеліна 09 мая в 01:13
Ответ дляКоролева краси
мене ще домагався коханець матері, педофіл
Ви матері розповіли тоді або пізніше?
ДинамоКит 09 мая в 01:13
Коли подруга мене кинула, коли зявився хлопець. Мені тоді було 16, мене це дуже ранило.
7 6 2 2
KROX@ 09 мая в 01:13
1 и самое травматичное, я наверно до сих пор с этим страхом живу.
лет 10 мне было и во время того как я гуляла, несколько раз в разные дни появлялся анонист и сами понимаете что делал рядом из-за кустов.
я тогда долго боялась из дома выходить (да и не знала я о таком).
2 война
2 смерть собаки
4 4
Для драки 09 мая в 01:13
1. родительское издевательство (били, унижали, оскорбляли и т.д.)
2. жесткий буллинг в школе
3. неразделенная первая любовь
4. смерть лучшей подруги, за ней смерть отца (все равно любила, каким бы он не был)
5. Война...
13 2
Лукава Кішка 09 мая в 01:13
дівчата, чому ви пишете про втрату вагітності по своїй вині? Це може статися з кожною.
Королева краси 09 мая в 01:14
Ответ дляДжавеліна
Ви матері розповіли тоді або пізніше?
Тоді розказала, але вона зробила вигляд, що не повірила і я якусь дурню їй кажу. А потім взагалі сприйняла мене за конкурентку, наче то я в неї таке щастя хочу відбити
Інесса -5c9a 09 мая в 01:14
Ой дівчата, мої історії як з фільму жахів, як ще кукуха не поїхала не знаю, хоча...😣
Джавеліна 09 мая в 01:18
Ответ дляКоролева краси
Тоді розказала, але вона зробила вигляд, що не повірила і я якусь дурню їй кажу. А потім взагалі сприйняла мене за конкурентку, наче то я в неї таке щастя хочу відбити
П...ць..сподіваюсь,ви не спілкуєтеся з нею
Королева краси 09 мая в 01:19
Ответ дляДжавеліна
П...ць..сподіваюсь,ви не спілкуєтеся з нею
Спілкуюся...
Джавеліна 09 мая в 01:20
Ответ дляКоролева краси
Спілкуюся...
Навіщо?
ПростоБелка 09 мая в 01:20
1. Смерть близької людини.
2. Зрада близької людини.
3. Грубість батька по відношенню до мами. Відклалось травмою.
4.День коли зрозуміла, що з батьком спілкування більше не буде. Дуже боліло все всередині.
5. Травля у школі.
6. Початок війни.
5 1
Королева краси 09 мая в 01:20
Ответ дляДжавеліна
Навіщо?
Тому що я досі боюся цю людину
Мяо мой мяо 09 мая в 01:20
Ответ дляЛукава Кішка
дівчата, чому ви пишете про втрату вагітності по своїй вині? Це може статися з кожною.
В мене малий 5 років впав коли забирала з садочку і розбив коліно до крові, я несла його на руках додому, а на наступний день кровотеча і чистка ((
Джавеліна 09 мая в 01:23
Ответ дляКоролева краси
Тому що я досі боюся цю людину
Поки Ви не розірвете з нею всі зв´язки,то так і будете боятися
По перше-вискажіть,все що наболіло і заблокуйте назавжди її всюди
По друге-терміново запишиться до психолога,у вас нездорові стосунки насильник-жертва,Ви не станете щасливою поки не зробите це все
Без комплексів 09 мая в 01:24
Ответ дляМяо мой мяо
В мене малий 5 років впав коли забирала з садочку і розбив коліно до крові, я несла його на руках додому, а на наступний день кровотеча і чистка ((
Ви не винні ні в чому.
Співчуваю, що так вийшло. Це дуже боляче, але це не Ваша провина.
Елки_в_Палки 09 мая в 01:25
Мда...Теперь ясно, почему тут у половины в голове кисель. Травмированные наглухо. И я не стебаюсь, просто теперь понятна причина.
18 12 3
Бутерброд з ікрою 09 мая в 01:26
Война и осознание помощи , потерявших все даже не меня , и не моей Мамы, а Бабушки….. как так вечно в надежде отпахав и потеряли ВСЕ! И чужая страна помогает! Это шок и ее слова больше не верить в остстроим и построим и вот ваши Дети и Внуки😢
13 2
Дона Ко Ко 09 мая в 01:29
Я не могу расставить их в топ
Мяо мой мяо 09 мая в 01:33
Ответ дляБез комплексів
Ви не винні ні в чому.
Співчуваю, що так вийшло. Це дуже боляче, але це не Ваша провина.
Дякую.. вже багато років пройшло, і вже є другий синочок, але то болить( а ще як подумаю, що там могла би бути дівчинка.. розумію головою що треба відпустити, але серце крає досі та ситуація. Це ненормально, я визнаю, але іноді накатує.
4 3 2
ИМХОля 09 мая в 01:33
У меня только п.3 из ваших.
И война.
Лівий Локіть 09 мая в 01:36
У меня вся жизнь малехо адовая,я родилась никому не нужным ребенком,кроме матюков и обзывательств отца,истерик и притензий матери и ревности старшей сестры в семье ничего не видела.потом начался буллинг в школе,куда я ходить боялась,потом мужчина,который бросил меня при подозрении на смертельную болячку,свалив к другой,попустно выливая куча грязи и насмешек,теперь с болячкой борюсь((как то так.сложно что то хорошего вспомнить,а трешовая вся жизнь
25 1
Госпожа_тамагочи 09 мая в 01:36
Ответ дляЕлки_в_Палки
Мда...Теперь ясно, почему тут у половины в голове кисель. Травмированные наглухо. И я не стебаюсь, просто теперь понятна причина.
У любого человека есть травмы, абсолютно любого.