09 мая в 06:47

Ви знаєте багато жінок 40+, які зараз народжують?

показать весь текст
5 1
Сколько_мне_лет? 09 мая в 11:48
Ответ дляМеняАЖтрусит
Про ’чудово в 40’ пишуть люди, яким нема з чим порівнювати. ’Чудово’ це в 20-30. Далі вже ідуть ’нюанси’. Але якщо люди готові, то чому б і ні. В моєму оточенні таких немає. Восновному дівчата чуть до 30 і трохи за 30
Про ’чудово в 40’ пишут люди , которым есть с чем сравнивать. У многих в 40 или позже это второй , третий ребёнок. И они пркрасно могут сравнить с рождением первого ребёнка в 20-30. И да, это именно чудово.
ЛолитаНеРазлита 09 мая в 11:49
Ответ дляДелайКак_Я
Зараз- ні не знаю. А років 10 назад 39 річна одинока , еко ,двійню . Зараз виглядає, як бабка з внуками, хворіє. Діти, як бомжата.
Ну это ж не потому что в 39 лет родила. Таких полно которые в любов возрасте родил и забил на себя
Сколько_мне_лет? 09 мая в 11:51
Ответ дляКатруся 777
Ті, хто пишуть що в 40+ пізно народжувати - ще не дожили мабуть до цих 40-ка. Тому що в 20-30 звісно воно здається що в 40 то вже бабка. Але як доживете - побачите. Не особо воно відчувається що це вже не сильно молодь))) Основне як відчуває себе людина. Мені ще не 40, але скоро 39. Першу народила в 31, другу в 38. Так от з першою було набагато важче. І морально і фізично. Виношувала обох погано, але то від віку не залежить, я і в 25 так себе почувала, у всіх різні організми. Тому думаю в 25 теж би погано виношувала. А є знайома яка в 45 виглядає як дівчинка, активна, молодець. Народила первістка. І слава Богу! Якщо відчуваєте потребу, сили і змогу - народжуйте! І не важливо, скільки вам років.
Просто некоторые женщины чувствуют себя старухами в 30 , да и за здоровьем многие не следят . К 40 они уже разваливаются и уверены, что и у других также ). Поэтому для них рождение ребёнка в 40 это ужас ужас .
Сколько_мне_лет? 09 мая в 11:54
Ответ дляЛаскове телятко
странные выводы. Те кто рожает в 40+ те не нормальные? Мне кажется, что тот кто рассуждает как вы, те немного того
Вы всё правильно понимаете )
ЧукИГеки 09 мая в 11:55
Слава богу не знаю таких.
Тут многие наоборот думают, как дальше жить и чем всё кончится. А вы про ’роды’.
ДелайКак_Я 09 мая в 12:01
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ну это ж не потому что в 39 лет родила. Таких полно которые в любов возрасте родил и забил на себя
Не зовсім так. З віком здоров´я не прибавляється, а еко це дуже великий гормональний удар по організму. Зараз у неї онкологія. Стара хвора мама, з появою дітей , стала не помічницею, а обузою.
ЛолитаНеРазлита 09 мая в 12:06
Ответ дляДелайКак_Я
Не зовсім так. З віком здоров´я не прибавляється, а еко це дуже великий гормональний удар по організму. Зараз у неї онкологія. Стара хвора мама, з появою дітей , стала не помічницею, а обузою.
Сколько людей проходят эко и никаких онкологий у них нет, а в старости они есть у всех кто до них доживает. Редко когда такая здоровая наследственность, что ничего не вылазит. Знаете сколько моих подруг и знакомых которые никогда никакого эко не делали, заболели раком? Одна уже и умерла, только 30 исполнилось. Кстати, я 3 эко сделала с 30 по 31 год и родила двойню. Осмелюсь думать что я в свои 44 очень даже неплоха в сравнении с другими которые эко не делали.
Директриссимо 09 мая в 12:17
Я би не була такою категоричною, що в 20 легко, а в 40 важко. Це ще залежить від дитини і від того, чи є допомога, та й від генетики жінки також. Бо якщо дитина перші місяці не їсть-спить як ото в книжках пишуть, а вищить від колік чи висить на грудях постійно, а далі зуби лізуть, а там прикорми не їсть, давиться чи впісюється чи ше щось, то навіть 20-річну маму така дитина за роки декрету добряче вимотає. І звичайно, що пізніші діти і вагітності будуть важчими. А якщо це перша дитина в 40 чи перша дитина була спокійною, то й легко народжувати і виховувати.
LLL2005 09 мая в 13:04
соседке 43, сын погиб в 22 году в возрасте 23 -х лет, скоро рожать и на работе коллега 41 год беременна (первый ребнок)
3 1
Контрольница 09 мая в 13:05
Подруга родила перед войной за месяц в 41 (через 3 месяца 42 исполнилось).
Но это единственный случай в моем близком окружении.
Спасу мир 09 мая в 13:11
Так. Багато таких навколо.
Спасу мир 09 мая в 13:13
Ответ дляБабка-байкерша
Это как проходить на старой лачуге море со штормом 13 баллов
Погано, що ви стара лачуга((( Сучасна медицина робить дива, звертайтеся іноді може?
Бо мені 41 і я себе такою не відчуваю.
ПС народжувати не збираюся, якшошо
Попадалочка 09 мая в 13:15
Ну, не багато, але 2х знаю. Але я в принципі небагато людей знаю)
Мороженная курица 09 мая в 13:56
Ответ дляКоко На Страже
це ви просто не зустрічали молодь з такими дітьми, знайома народила у 22 роки сонячну дитинку, у другої аутизм сильний у дитини, народила в 27
Возможно. Но согласитесь, шанс стать родителем «особенного» ребенка повышается с возрастом….
Мне еще последнее время в инстаграм постоянно попадаются профили семей с особенными детьми…. Жили себе обычной жизнью, и вдруг рождается такой ребенок… Очень не по себе. Как будто предостережение. А может это просто от того, что я думаю об этом, то и обращаю внимание на такие профили.
Так или иначе, скорее всего на третьего уже не решусь именно из-за вот этих страхов.
А так я полна сил и энергии. Но…
1 1
МеняАЖтрусит 09 мая в 14:03
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Рання сирота це років до 10.
То жінка до 50 не дотягне?
Хтозна. Моя мама померла в 53.
Ксерокопия ночи 09 мая в 14:04
Ответ дляОскорбляю всячески
Мені є з чим. Народжувала у 25, 30 та 38, вагітності та пологи без ускладнень. Донькам я не пораджу народжувати після тридцяти, себе берегти і любити треба.
Правильно. Не встигли до 30, хай бездітними лишаються, бо треба мамкиним розумом жити.
1 1
Оскорбляю всячески 09 мая в 14:06
Ответ дляКсерокопия ночи
Правильно. Не встигли до 30, хай бездітними лишаються, бо треба мамкиним розумом жити.
Що поганого у бездітності? Краще ж жити розумом тьоток з Порадниці.
Ксерокопия ночи 09 мая в 14:07
Ответ дляОскорбляю всячески
Що поганого у бездітності? Краще ж жити розумом тьоток з Порадниці.
Нічого. Але! Якщо це власне рішення, а не ’мамка сказала, що після 30 пізно’. Дивно, що елементарні речі треба пояснювати
Оскорбляю всячески 09 мая в 14:12
Ответ дляМороженная курица
Возможно. Но согласитесь, шанс стать родителем «особенного» ребенка повышается с возрастом….
Мне еще последнее время в инстаграм постоянно попадаются профили семей с особенными детьми…. Жили себе обычной жизнью, и вдруг рождается такой ребенок… Очень не по себе. Как будто предостережение. А может это просто от того, что я думаю об этом, то и обращаю внимание на такие профили.
Так или иначе, скорее всего на третьего уже не решусь именно из-за вот этих страхов.
А так я полна сил и энергии. Но…
Ви абсолютно правильно думаєте. У мене один із дітей з психічною хворобою, яка проявилася у підлітковому віці. І зараз мені трохи за сорок, а йому майже двадцять, зараз і я здатна зрозуміти і підтримати його, а чи у шістдесят була б? Чи вистачило б мені часу на те, щоб адаптувати його для життя? Класно жити у країні рожевих поні і вираховувати суперовість життя тим, як виглядає мати і якою вона малює картинку свого життя для оточуючих, але як насправді все відбувається в житті родини, ніхто не знає, і якою ціною та благополучна картинка дається, теж.
Оскорбляю всячески 09 мая в 14:14
Ответ дляКсерокопия ночи
Нічого. Але! Якщо це власне рішення, а не ’мамка сказала, що після 30 пізно’. Дивно, що елементарні речі треба пояснювати
О! Діти ж завжди і в усьому слухають батьків. Так? Чи моя порада, означає, що я доньок стерилізую в 30? Ви дійсно так думаєте?
Ксерокопия ночи 09 мая в 14:17
Ответ дляМаю рацію
А причём тут следить за своим здоровьем? Как бы женщина не следила за своим здоровьем, то её ребёнок все равно станет ранней сиротой.
Мою маму народили, коли її мамі було 39, тату 42. Але вона була четверта дитина, старшого її брата в армію якраз забирали. Залишилася сиротою після 40. Рання сирота?
Ксерокопия ночи 09 мая в 14:18
Ответ дляОскорбляю всячески
О! Діти ж завжди і в усьому слухають батьків. Так? Чи моя порада, означає, що я доньок стерилізую в 30? Ви дійсно так думаєте?
Сподіваюсь, що таку маму як ви, не послухають)
Оскорбляю всячески 09 мая в 14:21
Ответ дляКсерокопия ночи
Сподіваюсь, що таку маму як ви, не послухають)
Ви знаєте, мені моя мама радила ніколи заміж не виходити і дітей не мати. Що ми маємо в результаті? Два шлюби і четверо дітей. Так, діти завжди дослухаються порад батьків. Діти, вони такі.
Ксерокопия ночи 09 мая в 14:21
Ответ дляОскорбляю всячески
Ви абсолютно правильно думаєте. У мене один із дітей з психічною хворобою, яка проявилася у підлітковому віці. І зараз мені трохи за сорок, а йому майже двадцять, зараз і я здатна зрозуміти і підтримати його, а чи у шістдесят була б? Чи вистачило б мені часу на те, щоб адаптувати його для життя? Класно жити у країні рожевих поні і вираховувати суперовість життя тим, як виглядає мати і якою вона малює картинку свого життя для оточуючих, але як насправді все відбувається в житті родини, ніхто не знає, і якою ціною та благополучна картинка дається, теж.
А коли вам буде 60, а йому 40, він буде цілком пристосований до самостійного життя? Чи його будуть доглядати дочки, які до 30 не народять - то й не треба?
Оскорбляю всячески 09 мая в 14:23
Ответ дляКсерокопия ночи
А коли вам буде 60, а йому 40, він буде цілком пристосований до самостійного життя? Чи його будуть доглядати дочки, які до 30 не народять - то й не треба?
Ні, думаю, що він вже зможе абсолютно нормально жити. Знову ж таки, сподіваюся, що дітей робити не стане, бо жодній невістці я такого не побажаю.
Ксерокопия ночи 09 мая в 14:25
Ответ дляОскорбляю всячески
Ні, думаю, що він вже зможе абсолютно нормально жити. Знову ж таки, сподіваюся, що дітей робити не стане, бо жодній невістці я такого не побажаю.
Головне, щоб він був щасливий
КАПСЛОЧНИЦА 09 мая в 14:49
Ответ дляМеняАЖтрусит
Хтозна. Моя мама померла в 53.
а моя в 78 досі жива, уявляєте?
1 1 1
Тётя Хрюша 09 мая в 15:22
Ответ дляСегодня я не я
Не правда. От вище писали, що жінці 49, а мама померла за рік до війни. Мені було 39 як помер тато, а народилась я в нього в його 23. Так що все відносно. Все буває.
Мені було 22 , коли мій тато помер в 45 років.
Краля-Галя 09 мая в 15:49
Ответ дляСпасу мир
Погано, що ви стара лачуга((( Сучасна медицина робить дива, звертайтеся іноді може?
Бо мені 41 і я себе такою не відчуваю.
ПС народжувати не збираюся, якшошо
Не творить!
Із 10 жінок у віці 42 може завагітніти природнім шляхом 2
В 43 роки уже 1
Далі вже менше 1 і з кожним роком шанси все менше
Цикавенная 09 мая в 16:05
Моя подруга беременна 40 лет. Невестка недавно родила 42.