09 мая в 08:11

Хочу запитати вашої думки..не спала на ніч..

Зустрічаюсь з чоловіком 1,5 роки,бачимся не часто,бо в нього робота,у мене,але дзвонимо і пишимо кожного дня.Учора він скидає фото актора з серіалу(серіал жіночий) і пише,що "говорять,я схожий на цього актора".Я питаю,"хто говорить?"він не відповідає,я поставила знак питання,а він мені пише,"тобі не пофіг хто?".Бере і блокує мене у месенджер і.Через хв 20 розблокував,але мовчить і я не пишу.От мені цікава ваша думка,це я таке безтактовне питання задала,що на нього так треба образитись?чи просто у нього інша жінка?Дякую за відповіді.
показать весь текст
22 7
автор Додекаэдр 09 мая в 08:50
Ответ дляМию чакри щоденно
він перший раз заблокував? може випадково?
Так перший,не знаю,як можно випадково заблокувати?це ж треба в якісь настройки зайти
автор Додекаэдр 09 мая в 08:53
Ответ дляКупи слона
Наверное писала, не переставая
Доречі,ні,після його повідомлення не писала,там і так видно,що заблоковано
Мать драконов 09 мая в 08:54
А может у Вас в отношениях регулярно проскальзывает ревность? Ну я просто на себя примеряю ситуацию, если бы я скинула так фото - я бы ждала ответа да похож/не похож, ну что то подобное. А вопрос ’кто говорит?’, если до этого уже не раз была ревность, подозрения и выяснения - меня бы выбесил. Я просто была в отношениях с таким человеком, которому что не скажешь: кто, с кем, зачем, он не реагировал на то, что я говорила, а только приписывал к безобидным вещам свои подозрения - это очень утомляет. Может и Вы такая же?
автор Додекаэдр 09 мая в 08:54
Ответ дляЯ тут с краю постою
Просто не відповідаєте йому більше. Якщо подзвонить, буде прямо добиватися, скажіть, що не відповідаєте на незнайомі номери. Думали, що якийсь незнайомий дядько дзвонить, актор!
Та,думаю,що не подзвонить,він дуже принциповий і гордий,я теж не дзвонитиму
Мию чакри щоденно 09 мая в 08:55
Ответ дляДодекаэдр
Так перший,не знаю,як можно випадково заблокувати?це ж треба в якісь настройки зайти
я стільки вже випадково наклацувала... я не знаю як воно блокується, але якщо в 1-2 діі, цілком можливо тицнути десь в кишені випадково.
ну і розблокував за 20 хв, бо помітив.
це як варіант. якщо він до цього в подібних блокуваннях не помічений, і після спікується як завжди - на мене це найвирогідніший варіант
автор Додекаэдр 09 мая в 08:56
Ответ дляКупи слона
Ну значит не бойтесь остаться одна и заканчивайте эти ’отношения’. Будущего у них точно нет , только время теряете
Та я і не боюсь,боляче..,хочу,щоб скоріш минулося
Ошеламиссимо 09 мая в 08:56
Мужик истеричка и манипулятор, я бы после такого послала его нах
автор Додекаэдр 09 мая в 08:58
Ответ дляМать драконов
А может у Вас в отношениях регулярно проскальзывает ревность? Ну я просто на себя примеряю ситуацию, если бы я скинула так фото - я бы ждала ответа да похож/не похож, ну что то подобное. А вопрос ’кто говорит?’, если до этого уже не раз была ревность, подозрения и выяснения - меня бы выбесил. Я просто была в отношениях с таким человеком, которому что не скажешь: кто, с кем, зачем, он не реагировал на то, что я говорила, а только приписывал к безобидным вещам свои подозрения - это очень утомляет. Может и Вы такая же?
Та ні,взагалі ніколи такого не було з мого боку.
Неробименінерви 09 мая в 08:58
Ответ дляДодекаэдр
Якось ніколи не прив´язувалась до знаків зодіаку ,не знала про Овнів
Я сама овен і знаю багато і жінок, і чоловіків.
Найчастіше чомусь серед чоловіків зустрічалися ті, хто народився між 14 і 19 квітня.
От вони - це повний капут.
автор Додекаэдр 09 мая в 08:59
Ответ дляМию чакри щоденно
я стільки вже випадково наклацувала... я не знаю як воно блокується, але якщо в 1-2 діі, цілком можливо тицнути десь в кишені випадково.
ну і розблокував за 20 хв, бо помітив.
це як варіант. якщо він до цього в подібних блокуваннях не помічений, і після спікується як завжди - на мене це найвирогідніший варіант
Ні,не помічений,але якщо випадково,то міг сказати,що я випадково..але ж не сказав.
Бегущаяпо 09 мая в 09:01
Секс є?
Ошеламиссимо 09 мая в 09:02
Ответ дляДодекаэдр
Ні,не помічений,але якщо випадково,то міг сказати,що я випадково..але ж не сказав.
Тут все гораздо проще, помимо вас он общается с другими женщинами, кто-то из них сказала ему что он похож, он тупой, поэтому решил переспросить у вас чтобы потешить свое эго. А вы сразу задали неудобный вопрос, вот он и сделал новую гадость, чтобы отвлечь внимание от предыдущей. Вы уже не думаете кто ему это сказал, вы думаете а что это было с блокировкой .
автор Додекаэдр 09 мая в 09:02
Ответ дляНеробименінерви
Я сама овен і знаю багато і жінок, і чоловіків.
Найчастіше чомусь серед чоловіків зустрічалися ті, хто народився між 14 і 19 квітня.
От вони - це повний капут.
Так у нього 15
автор Додекаэдр 09 мая в 09:03
Ответ дляБегущаяпо
Секс є?
Був звісно,1,5 роки зустрічаємося
Купи слона 09 мая в 09:05
Ну автор, Вам уже все сказали, что мужик неадекват.
И вообще, женщина в отношениях должна чувствовать и знать, что она любима. Если этого нет, значит отношения бесперспективны.
Мию чакри щоденно 09 мая в 09:05
Ответ дляДодекаэдр
Ні,не помічений,але якщо випадково,то міг сказати,що я випадково..але ж не сказав.
ви головне подивіться що далі буде
Ошеламиссимо 09 мая в 09:07
Ответ дляКупи слона
Ну автор, Вам уже все сказали, что мужик неадекват.
И вообще, женщина в отношениях должна чувствовать и знать, что она любима. Если этого нет, значит отношения бесперспективны.
База, если ты в отношениях должна вечно думать а любит ли он меня, то зачем вообще нужны такие отношения?)
Голубая фишка 09 мая в 09:07
Ответ дляДодекаэдр
:))),ага,не хотіла розчаровувати людину
фото актора скинете?
Неробименінерви 09 мая в 09:16
Ответ дляДодекаэдр
Так у нього 15
Ну от, навряд чи він вперше показав своє ’я’.
автор Додекаэдр 09 мая в 09:22
Ответ дляГолубая фишка
фото актора скинете?
Та турецкий якийся серіал,він його видалив
Светка-пипетка 09 мая в 09:24
До чого тут Овен і, взагалі, знак зодіаку. Чарівне мислення характерно лише дуже обмеженим людям. Мій чоловік Овен, кращого сім´янина годі шукати, і коли залицявся, то я жила з телефоном, букетами і кожну вільну хвилину він був коло мене. Автор, за півтора роки, можна дитину народити і будинок побудувати. Ви на потрахушки з придурком витратили дуже багато часу, щоб і далі продовжувати гратися в підліткові ігри типу, а я, а він... Це не ваш чоловік, все. Крапка. І бігом жити своє життя для себе.
4 1
автор Додекаэдр 09 мая в 09:29
Ответ дляСветка-пипетка
До чого тут Овен і, взагалі, знак зодіаку. Чарівне мислення характерно лише дуже обмеженим людям. Мій чоловік Овен, кращого сім´янина годі шукати, і коли залицявся, то я жила з телефоном, букетами і кожну вільну хвилину він був коло мене. Автор, за півтора роки, можна дитину народити і будинок побудувати. Ви на потрахушки з придурком витратили дуже багато часу, щоб і далі продовжувати гратися в підліткові ігри типу, а я, а він... Це не ваш чоловік, все. Крапка. І бігом жити своє життя для себе.
Добре,дякую,зараз трохи оговтаюсь,не знаю чому мене вибирають,я вибирают такі чоловіків
Светка-пипетка 09 мая в 09:31
Ответ дляДодекаэдр
Добре,дякую,зараз трохи оговтаюсь,не знаю чому мене вибирають,я вибирают такі чоловіків
Бо ви так дозволяєте, самі себе опускаєте. Відсутність кордонів. І не треба цих страждань, чим більше сопель, тим самій противніше. Ідіть з зал попу покачайте - голові точно стане легше, і трохи агресії додасться
автор Додекаэдр 09 мая в 09:33
Ответ дляОшеламиссимо
Тут все гораздо проще, помимо вас он общается с другими женщинами, кто-то из них сказала ему что он похож, он тупой, поэтому решил переспросить у вас чтобы потешить свое эго. А вы сразу задали неудобный вопрос, вот он и сделал новую гадость, чтобы отвлечь внимание от предыдущей. Вы уже не думаете кто ему это сказал, вы думаете а что это было с блокировкой .
Так я відразу і зрозуміла,що це якась жінка сказала,бо серіал турецький.
автор Додекаэдр 09 мая в 09:34
Ответ дляСветка-пипетка
Бо ви так дозволяєте, самі себе опускаєте. Відсутність кордонів. І не треба цих страждань, чим більше сопель, тим самій противніше. Ідіть з зал попу покачайте - голові точно стане легше, і трохи агресії додасться
:)))в залі давно займаюсь
ЖаннаНеАгузарова 09 мая в 09:44
Ответ дляДодекаэдр
Ні,не освічувався,але,на мою думку,коли люди зустрічаються ,то у них стосунки і стосунки мають певні правила
Все вірно, а саме ваші стосунки які мали правила? Негласні, або гласні.
вре_Динка 09 мая в 10:00
Ответ дляДодекаэдр
Да,мені неприємно був його вчинок блокування і я розумію,що це ,мабуть,все,тут і пояснювати нічого не треба..
заблокуйте тепер ви його і не розблоковуйте, і нічого не пишіть
автор Додекаэдр 09 мая в 10:07
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Все вірно, а саме ваші стосунки які мали правила? Негласні, або гласні.
Гласні,знайомі з родинами одне одного,ще не жили разом,але мені здавалось,що це питання часу,коли вирішиться проблема з житлом..
Нафаня Маня 09 мая в 10:20
Ответ дляДодекаэдр
Ні,Овен
Тогда блокировка понятна,импульсивный
На работе может кто то сказал
автор Додекаэдр 09 мая в 11:23
Ответ дляНафаня Маня
Тогда блокировка понятна,импульсивный
На работе может кто то сказал
Можливо,але неприємно