09 мая в 08:44

Ну привіт, нове життя

Я не знаю як це працює.
Здала аналіз на вітаміни, усе в нормі, тільки вітамін Д нижче.
Пропила 30 днів вітамін Д (2000), місяць пила мелатонін (не могла заснути до 2-3 годин ночі).
Вже два тижні не вживаю нічого.
П´ю каву два-три рази на день.
Вчора зауважила що о дев´ятій/десятій годині хочу спати (це вже тиждень може так).
Розлучилася з чоловіком.
Викинула хлам з квартири (виявляється в нас дуже простора і світла квартира), ще трошки поприбираю, як буде настрій.
Може згодом виділю грошенят і гардероб оновлю.
Зараз візьмуся за роботу, шукаю кращій варіант.
Якось і дихається легше і почуваюся не так наче мене трактор переїхав, і бажання жити з´явилося. Отак і живемо.
показать весь текст
49 13
Дідова баба 09 мая в 09:35
Автор, вам мають заплатити за таку гарну рекламу віт Д😂
А якщо серйозно, я вас вітаю! Ви-молодець!
2 1
Сколько_мне_лет? 09 мая в 09:36
це вас так вітамін Д торкнув?))
автор ЗдесяЯ 09 мая в 09:44
Ответ дляпарИла я парИла
Я на обліку в ендокрінолога стою - вузли в шитовидці, але аналізи - ттт - в межах норми.
В мене головним секретом зниження ваги виявилось - повільний темп ( я скидала 10 кг місяців 8) - в організму стресу тоді немає, і він не чинить спротив 😉
+ відсутність постійних дрібних перекусів (немає постійних викидів інсуліну в кров), ну і, звичайно, збалансоване харчування з мінімумом вкусняшок і швидких вуглеводів (Хоча, як хочется - дозволяю собі щось смачненьке-шкідливе). Оце. Й весь секрет
Вага коливається на рівні 78-83кг, туди - сюди, але чомусь оцей поріг- нижче 78 кг не можу перетнути, хоча у 2021 році добре схудла, з 92 кг до 72 кг, потім як сиділи у селі в 2022 році назад повернулися 7кг
Люблю пиво 09 мая в 09:46
отак підеш здавати аналізи, а потім як понеслось і раптом з чоловіком розлучишся
Букет троянд 09 мая в 09:55
Ответ дляСирожено_пирожено
Везет. А я скоро сдохну в этом быту. Так хочется одиночества, збежать из дома.
Да, задолбал - одно и тоже, готовка уборка, готовка уборка.
парИла я парИла 09 мая в 10:39
Ответ дляЗдесяЯ
Вага коливається на рівні 78-83кг, туди - сюди, але чомусь оцей поріг- нижче 78 кг не можу перетнути, хоча у 2021 році добре схудла, з 92 кг до 72 кг, потім як сиділи у селі в 2022 році назад повернулися 7кг
Да, сидіння в селі в 2022 мені також + 9 кг принесло, розумію.
Я за кілька місяців війни майже 10 кг наїла (з 67 до 76). Для мого зросту - 165 це трохи занадто.
Я себе люблю в будь-якій вазі (оскільки красуня є красуня 😉), але коли почали на спині складочки формуватись, і вище 3 поверху по сходах захекуватись почала - вирішила, що це нездорово вже.
У вас вже є досвід схуднення, думаю, порошку вам все вдасться:-)