09 мая в 08:44

Ну привіт, нове життя

Я не знаю як це працює.
Здала аналіз на вітаміни, усе в нормі, тільки вітамін Д нижче.
Пропила 30 днів вітамін Д (2000), місяць пила мелатонін (не могла заснути до 2-3 годин ночі).
Вже два тижні не вживаю нічого.
П´ю каву два-три рази на день.
Вчора зауважила що о дев´ятій/десятій годині хочу спати (це вже тиждень може так).
Розлучилася з чоловіком.
Викинула хлам з квартири (виявляється в нас дуже простора і світла квартира), ще трошки поприбираю, як буде настрій.
Може згодом виділю грошенят і гардероб оновлю.
Зараз візьмуся за роботу, шукаю кращій варіант.
Якось і дихається легше і почуваюся не так наче мене трактор переїхав, і бажання жити з´явилося. Отак і живемо.
49 13
парИла я парИла 09 мая в 08:45
Супер, ви молодець!
Я такая - жду трамвая 09 мая в 08:45
Класний старт! Головне на позитиві!
Люблю пиво 09 мая в 08:46
так, то з чого починати? з чоловіком розлучатись чи вітамін д пити? 🤔
52 4
Natal_ka91 09 мая в 08:46
Не зрозуміла що вплинуло, але хочеться побажати удачі та такого ж позитивного настрою попереду
Natal_ka91 09 мая в 08:47
Ответ дляЛюблю пиво
так, то з чого починати? з чоловіком розлучатись чи вітамін д пити? 🤔
Одне іншому не заважає)
автор ЗдесяЯ 09 мая в 08:47
Ответ дляЛюблю пиво
так, то з чого починати? з чоловіком розлучатись чи вітамін д пити? 🤔
спочатку аналізи здайте, бо я раніше жменями пила вітаміни і толку було 0
Баба_Воля 09 мая в 08:47
то ви чоловіка вигнали того і легше дихається)
автор ЗдесяЯ 09 мая в 08:47
Ответ дляБаба_Воля
то ви чоловіка вигнали того і легше дихається)
ну можливо
Ненька наша 09 мая в 08:48
Супер! Прочитала Вас и прям радостно стало ) Рада за Вас!
автор ЗдесяЯ 09 мая в 08:48
Ще б скинути свою ’броню’ (20кг зайвих), було б ще й рухатися легше
Швендяю містами 09 мая в 08:48
А до этого не работали?
Сама не знаю 09 мая в 08:49
Меныюі теж треба наважитись сьогодні виставити резюме і почати щось шукати нове.
За вас рада, хай все буде добре у вас)
Ненька наша 09 мая в 08:49
Ответ дляЗдесяЯ
Ще б скинути свою ’броню’ (20кг зайвих), було б ще й рухатися легше
Уверена , с таким настроем у Вас все получится!
Чучело-Мяучело 09 мая в 08:54
Сили та натхнення іти далі! Радісно за вас, і надихаєте)
Обнимашкина 09 мая в 08:55
Це точно не завдяки вітаміну Д)))) Просто ви вирішили змінити своє життя і почали з аналізів) я вас вітаю)))
Сирожено_пирожено 09 мая в 08:55
Везет. А я скоро сдохну в этом быту. Так хочется одиночества, збежать из дома.
Леді Душка 09 мая в 08:56
Ответ дляЗдесяЯ
спочатку аналізи здайте, бо я раніше жменями пила вітаміни і толку було 0
Какие анализы вы сдавали?
Обнимашкина 09 мая в 08:57
Ответ дляЗдесяЯ
Ще б скинути свою ’броню’ (20кг зайвих), було б ще й рухатися легше
Оце дуже точне визначення: броня) маю таку саму броню, але щось мені підказує, що поки війна, мені не вдасться її скинути…
автор ЗдесяЯ 09 мая в 08:57
Ответ дляШвендяю містами
А до этого не работали?
Працюю, змінилися умови і така зарплата мене не влаштовує і відношення керівництва я таке терпіти більше не буду
парИла я парИла 09 мая в 08:59
Ответ дляЗдесяЯ
Ще б скинути свою ’броню’ (20кг зайвих), було б ще й рухатися легше
Автор, я змогла скинути 10 (зараз хочу ще 5-6) кг лише після того, як в голові порядок навела, вилізла з депресії, і налагодила сон.
А потім - і нова робота, і хобі, і бажання рухатись далі.
Так що - ви абсолютно правильну послідовність вибудували.
В стресі майже неможливо схуднути
всемВсёИмного 09 мая в 08:58
Просто весной всегда легче с головой. Депрессивные эпизоды возвращаются конец августа- сентябрь. А весной сам по себе может пройти .
4есотка 09 мая в 09:02
Отак пʼєш пʼєш ті вітаміни, а тоді бац і розлучена. Та ну його, краще вже авітаміноз.
автор ЗдесяЯ 09 мая в 09:02
Ответ дляЛеді Душка
Какие анализы вы сдавали?
в Ділі, здається 217 пакет
автор ЗдесяЯ 09 мая в 09:04
Ответ для4есотка
Отак пʼєш пʼєш ті вітаміни, а тоді бац і розлучена. Та ну його, краще вже авітаміноз.
кому як)
автор ЗдесяЯ 09 мая в 09:05
Ответ дляпарИла я парИла
Автор, я змогла скинути 10 (зараз хочу ще 5-6) кг лише після того, як в голові порядок навела, вилізла з депресії, і налагодила сон.
А потім - і нова робота, і хобі, і бажання рухатись далі.
Так що - ви абсолютно правильну послідовність вибудували.
В стресі майже неможливо схуднути
та я вже усе перепробувала, хочу на гормони ще здати аналізи, щоб до ендокринолога завітати, немає зараз вільних коштів, бачила класний комплекс, але майже п´ять тисяч
4есотка 09 мая в 09:06
Ответ дляЗдесяЯ
кому як)
А заміж чого виходили, якщо так добре самій?
автор ЗдесяЯ 09 мая в 09:07
Ответ для4есотка
А заміж чого виходили, якщо так добре самій?
було добре з чоловіком, поки він не захотів у чужу жінку свого прутня запхати, тепер і без нього непогано
Leonka Boo 09 мая в 09:15
Вітаю та бажаю щастя! Нове завжди краще!
4есотка 09 мая в 09:22
Ответ дляЗдесяЯ
було добре з чоловіком, поки він не захотів у чужу жінку свого прутня запхати, тепер і без нього непогано
Ви молодчинка, нехай у вас все складеться 🌸
парИла я парИла 09 мая в 09:34
Ответ дляЗдесяЯ
та я вже усе перепробувала, хочу на гормони ще здати аналізи, щоб до ендокринолога завітати, немає зараз вільних коштів, бачила класний комплекс, але майже п´ять тисяч
Я на обліку в ендокрінолога стою - вузли в шитовидці, але аналізи - ттт - в межах норми.
В мене головним секретом зниження ваги виявилось - повільний темп ( я скидала 10 кг місяців 8) - в організму стресу тоді немає, і він не чинить спротив 😉
+ відсутність постійних дрібних перекусів (немає постійних викидів інсуліну в кров), ну і, звичайно, збалансоване харчування з мінімумом вкусняшок і швидких вуглеводів (Хоча, як хочется - дозволяю собі щось смачненьке-шкідливе). Оце. Й весь секрет