Изменено 09 мая в 12:53

Як же я втомилась від цього Гв.. 1.8 р вночі не дає спати мені

Коли я є вдома дитина не хоче їсти нормальну їжу
Наприклад суп, дитина бачить мене і не хоче їсти суп просить груди
А коли нема мене то нормально їсть

Вночі прокидається разів 6 просить їсти,
Тримає груди в зубах і не відпускає

Вже 1.8 років
6 4 3
автор Ні за холодну воду 09 мая в 12:51
Якщо хтось сидить поруч їсть то вона може теж їсти
а якщо самого посадити за стіл то не їсть

Тобто якщо я сама з дитиною дома то він не буде нічого їсти
5 2
автор Ні за холодну воду 09 мая в 12:52
Буває каверзить
От гуляємо ми з ним на вулиці і йому в якийсь момент починає ставати сумно скучно. Він починає нити. І якщо наприклад вийде бабуся то він біжить до неї і в нього нормальний настрій і він з нею гуляє. Він неначе втомлюється від мене. Або в мене дуже багато в його житті. Допоможіть будь ласка порадою.
Ирина_Б_ 09 мая в 12:53
так бросайте
Спішу - перекидаюсь 09 мая в 12:53
Кидайте, 1,8 - нормально відгодували.
5 1
Вероятненько 09 мая в 12:53
Ответ дляНі за холодну воду
Якщо хтось сидить поруч їсть то вона може теж їсти
а якщо самого посадити за стіл то не їсть

Тобто якщо я сама з дитиною дома то він не буде нічого їсти
Дитині 1.8 можна пояснити вже, що все мама не має їжі для тебе, киця забрала і т.д.
Майже в 2 роки 6 разів на ніч. Здудіти млжна . Груднічки менше їдять
автор Ні за холодну воду 09 мая в 12:53
Наприклад дивиться мультик і хоче тримати груди в роті
йому так дуже подобається
8 2
So_so 09 мая в 12:54
Вы снова с нами)
Вроде ж решили кормить до школы и потом, когда выпадет первый зуб, зубная фея принесет вилку.
17 2 1
Бідося 09 мая в 12:54
Вам хтось винний, що ви не при розумі?
Пищалка 09 мая в 12:54
Ответ дляВероятненько
Дитині 1.8 можна пояснити вже, що все мама не має їжі для тебе, киця забрала і т.д.
Майже в 2 роки 6 разів на ніч. Здудіти млжна . Груднічки менше їдять
Это вы так думаете
автор Ні за холодну воду 09 мая в 12:55
Ответ дляБідося
Вам хтось винний, що ви не при розумі?
Мені педіатр порадила не кидати годувати грудьми тому що він погано їв їжу. Це ж не я вирішила. В інші діти в 6 місяців була зацікавленість до їжі а мій повністю все випльовує. До року не можна було нічого сунути в рота
7 5 1
So_so 09 мая в 12:56
Ответ дляБідося
Вам хтось винний, що ви не при розумі?
Автор тут строчит регулярно. Допомооожітьььь.
автор Ні за холодну воду 09 мая в 12:56
Ответ дляВероятненько
Дитині 1.8 можна пояснити вже, що все мама не має їжі для тебе, киця забрала і т.д.
Майже в 2 роки 6 разів на ніч. Здудіти млжна . Груднічки менше їдять
Я йому пояснювала а він бере і цьомає груди і обіймає
Ирина_Б_ 09 мая в 12:56
Ответ дляНі за холодну воду
Наприклад дивиться мультик і хоче тримати груди в роті
йому так дуже подобається
это уже не еда, это зависимость, бросайте и вздохнете с облегчением
So_so 09 мая в 12:57
Ответ дляНі за холодну воду
Я йому пояснювала а він бере і цьомає груди і обіймає
Лапочка Чудный ребенок, 6 лет минимум, просто минимум.
8 4 1
Фрекен бок 09 мая в 12:57
Ответ дляНі за холодну воду
Мені педіатр порадила не кидати годувати грудьми тому що він погано їв їжу. Це ж не я вирішила. В інші діти в 6 місяців була зацікавленість до їжі а мій повністю все випльовує. До року не можна було нічого сунути в рота
Жодна дитина не помре з голоду перед тарілкою каші з м‘ясом. Ваш педіатр повний профан.
7 1
Бідося 09 мая в 12:57
Ответ дляНі за холодну воду
Мені педіатр порадила не кидати годувати грудьми тому що він погано їв їжу. Це ж не я вирішила. В інші діти в 6 місяців була зацікавленість до їжі а мій повністю все випльовує. До року не можна було нічого сунути в рота
А від року до 1.8 ви в сплячці були?
Судячи по тому, скільки їсть зараз, пора би було вже давно висновки якісь зробити.
І по третє, педіатрів є море, щоб одного слухати.
Винних тут не шукайте, окрім себе.
автор Ні за холодну воду 09 мая в 12:57
Ответ дляБідося
А від року до 1.8 ви в сплячці були?
Судячи по тому, скільки їсть зараз, пора би було вже давно висновки якісь зробити.
І по третє, педіатрів є море, щоб одного слухати.
Винних тут не шукайте, окрім себе.
Як мені його перестати годувати? Які є схеми щоб його не травмувати?
Фрекен бок 09 мая в 12:57
Ответ дляSo_so
Лапочка Чудный ребенок, 6 лет минимум, просто минимум.
Або до одруження, а потім перевести на невістчину цицьку )))
Щедрик 09 мая в 12:58
Ответ дляНі за холодну воду
Я йому пояснювала а він бере і цьомає груди і обіймає
У мене чоловік теж так робить А по темі, Вам би , автор, до спеціаліста.
В курсі діла 09 мая в 12:58
Так зачем кормить если вы не хотите и вам это не доставляет удовольствие вы садомазохистска ? Если мне это не доставляла удовольствие докормила до 11 месяцев и закончила
Бідося 09 мая в 12:58
Ответ дляНі за холодну воду
Як мені його перестати годувати? Які є схеми щоб його не травмувати?
я краще промовчу, бо слів для вираження немає.
4 1
So_so 09 мая в 12:58
Ответ дляФрекен бок
Або до одруження, а потім перевести на невістчину цицьку )))
Кстати, такой вариант там тоже звучал.
Автору важно, чтобы всё было очень плавно.
Вот плавный переход от её сиськи к невесткиной тоже предлагали.
2 1 1
Гарнюнька 09 мая в 12:59
Отлучите
Вероятненько 09 мая в 12:59
Ответ дляНі за холодну воду
Я йому пояснювала а він бере і цьомає груди і обіймає
Противненько якось читати навіть(
Руда ліса 09 мая в 13:00
В таком возрасте еда по ночам не нужна уже. Ну максимум на ночь, чтоб уснул. В вашем случае вероятно нужно сворачивать грудное вскармливание.
Вероятненько 09 мая в 13:00
Ответ дляНі за холодну воду
Наприклад дивиться мультик і хоче тримати груди в роті
йому так дуже подобається
Який ужас
Намазюкана нішою 09 мая в 13:00
Ответ дляНі за холодну воду
Наприклад дивиться мультик і хоче тримати груди в роті
йому так дуже подобається
Це вам подобається. Інакше б вже прекратили годування то. Дитина велика для нього
ПриснитсяЖЕ 09 мая в 13:00
Каждый человек сам кузнец своего несчастья. Надо было вводить прикорм постепенно убирая кормления, и в год убрать последнее ночное. Но это ж напрячься надо было.
Гарнюнька 09 мая в 13:00
Ответ дляНі за холодну воду
Мені педіатр порадила не кидати годувати грудьми тому що він погано їв їжу. Це ж не я вирішила. В інші діти в 6 місяців була зацікавленість до їжі а мій повністю все випльовує. До року не можна було нічого сунути в рота
Будет голодный будет есть, бросайте
Потужна махіна 09 мая в 13:00
Ответ дляНі за холодну воду
Як мені його перестати годувати? Які є схеми щоб його не травмувати?
Определились вы мама или мямля. Решили и сделали. Горчица, зелёнка, оставить на ночёвку с бабушкой. Он вами управляет, а вы потакает. Это уже не еда, а зависимость.через 16 лет за пивом будете бегать если сынуле захочется? Вы главная и вы решаете.