09 мая в 17:05

Скільки платити няні

була тут вже купа питань про оплату няні, але ще я мушу спитати. дитині 2 роки, треба забрати з садочку (через дорогу), завести додому, можливо покормити або погуляти, додатково по дому нічого робити не треба. працювати 15 днів на місяць по 5 годин. є сусідка на примітці, жінка на пенсії. чи адекватна оплата 300 грн в день для нашого маленького міста, де середня зп 10000? думаю, пенсіонерка була б рада підробітку в 4500. більше платити не маю змоги, бо тоді виходитиму в нуль.
6 3
Чучало яблуні 09 мая в 17:05
Нормально
7 3
Кокосиха 09 мая в 17:06
откуда 5 часов ?
садик до 13:00 ?
Зубная фея 09 мая в 17:06
5 годин за 300 грн?
Малая еще та 09 мая в 17:07
это очень мало
3 2
автор Свисток ля-минор 09 мая в 17:07
Ответ дляКокосиха
откуда 5 часов ?
садик до 13:00 ?
17-22
16 2
Наталя-e9ac 09 мая в 17:07
ви озвучуєте людині скільки можете платити в місяць, вона або погоджується, або торгується.
Нічна ненажера 09 мая в 17:07
Київська область, місто Біла церква, плачу 55 грн за годину.
Тому думаю норм
7 5 2
ХтоЯкщоНеЯ 09 мая в 17:08
Це мало 60 гривень на годину. Зазвичай в 2, а то і в 3 рази вище тарифи за ваш.
5 4
Панна Кота 09 мая в 17:08
На 5 часов нормально , на целый день мало очень
1 1
Бла бла бла 09 мая в 17:08
Ще жопу і соплі витирати, слухати істерики, вміти заспокоїти дитину.
Сама б пішли за ці гроші? Платіть стільки, скільки б хотіли отримати особисто за цю роботу, тільки чесно.
7 2
Бла бла бла 09 мая в 17:08
Ответ дляСвисток ля-минор
17-22
Ще й до ночі
10 1
Хома з пастою 09 мая в 17:09
А скільки сидіти з дитиною?
Щодня 5 годин?
Це якось занадто мало за 5 годин сидіння.
Іще окремо обговорити що якщо дитина хворіє то як ви будете з лікарняного чи сусідка буде сидіти ? Тоді скільки це буде коштувати?
Ви готові до витрат?
Ло Шарик 09 мая в 17:10
Вообще оплата очень маленькая, но вы предложите, может она согласится, если ей нужны деньги, а присмотр за вашим ребенком не будет ей в напряг. Если что, она просто откажется
Потринділиця 09 мая в 17:11
Ответ дляНічна ненажера
Київська область, місто Біла церква, плачу 55 грн за годину.
Тому думаю норм
Та да, в нас в міста нанею бути, це жах. В Києві меньше 120 за годину і не має. А ще краще закордон.
Кокосиха 09 мая в 17:11
Ответ дляСвисток ля-минор
17-22
а почему вы работаете до 22:00 ?
автор Свисток ля-минор 09 мая в 17:11
Ответ дляХома з пастою
А скільки сидіти з дитиною?
Щодня 5 годин?
Це якось занадто мало за 5 годин сидіння.
Іще окремо обговорити що якщо дитина хворіє то як ви будете з лікарняного чи сусідка буде сидіти ? Тоді скільки це буде коштувати?
Ви готові до витрат?
Лікарняні на мені,дитина спокійна, і шеф адекватний - можна домовитись піти раніше
Ло Шарик 09 мая в 17:11
Ответ дляНаталя-e9ac
ви озвучуєте людині скільки можете платити в місяць, вона або погоджується, або торгується.
Либо просто откажется. Не каждая пенсионерка желает подработку няней 2-х летки
Шмоточницаца 09 мая в 17:11
Ви така прикольна.
«Можливо покормити» «можливо погуляти»
За 5 годин не тільки треба буде нагодувати і погуляти, але і покупати, і спати вкласти.
Я так розумію, що на термін хвороб няня взагалі буде потрібна з рання і до вечора.
Де ви бачили пенсіонерку, яка готова працювати з малесенькою дитиною до 22 ночі за 3 копійки?
Кокосиха 09 мая в 17:11
Ответ дляСвисток ля-минор
17-22
я думаю, никто не согласится до 22:00 у вас сидеть
автор Свисток ля-минор 09 мая в 17:12
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Це мало 60 гривень на годину. Зазвичай в 2, а то і в 3 рази вище тарифи за ваш.
Це професійна няня? Яка займається з дитиною?
автор Свисток ля-минор 09 мая в 17:12
Ответ дляКокосиха
а почему вы работаете до 22:00 ?
Ресторанна сфера
4 1
Нічна ненажера 09 мая в 17:13
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Це мало 60 гривень на годину. Зазвичай в 2, а то і в 3 рази вище тарифи за ваш.
Чому не в 5 разів вищий?
Моїй дитині майже 2. І я плачу 55 грн, невелике місто, тут такі ціни
6 3
Кокосиха 09 мая в 17:14
Ответ дляСвисток ля-минор
Ресторанна сфера
а нормальную работу вы не можете найти?
Потринділиця 09 мая в 17:14
Ответ дляНічна ненажера
Чому не в 5 разів вищий?
Моїй дитині майже 2. І я плачу 55 грн, невелике місто, тут такі ціни
Біла Церква не маленьке місто. А найбільше після Києва в області.
А поговорить? 09 мая в 17:14
дворічка вимотає нерві людині що вона буде всю зп на корвалол витрачати)

загалом оплата низька, але і догляд буде відповідний за таку суму. вона не буде займатися з дитиною розвиваючими заняттями чи чомусь вчити. просто дивитись шоб дитина не самознищилась поки прийде мама.
6 1
Шмоточницаца 09 мая в 17:14
Ответ дляСвисток ля-минор
Лікарняні на мені,дитина спокійна, і шеф адекватний - можна домовитись піти раніше
Так на вас, чи на сусідці, а ви будете приходити не о 22, а о 21. І не з 17:00, а з 8 ранку
автор Свисток ля-минор 09 мая в 17:14
Ответ дляНічна ненажера
Чому не в 5 разів вищий?
Моїй дитині майже 2. І я плачу 55 грн, невелике місто, тут такі ціни
Пенсіонерка/студентка?
Весёлая морковка 09 мая в 17:15
а як це- можливо погодувати ? а можливо хай голодний ходе ?
автор Свисток ля-минор 09 мая в 17:16
Ответ дляКокосиха
а нормальную работу вы не можете найти?
Це те, що я вмію і люблю
1 1
Весёлая морковка 09 мая в 17:16
по теме- норм.