09 мая в 17:05

Скільки платити няні

була тут вже купа питань про оплату няні, але ще я мушу спитати. дитині 2 роки, треба забрати з садочку (через дорогу), завести додому, можливо покормити або погуляти, додатково по дому нічого робити не треба. працювати 15 днів на місяць по 5 годин. є сусідка на примітці, жінка на пенсії. чи адекватна оплата 300 грн в день для нашого маленького міста, де середня зп 10000? думаю, пенсіонерка була б рада підробітку в 4500. більше платити не маю змоги, бо тоді виходитиму в нуль.
показать весь текст
6 3
Ло Шарик 09 мая в 17:16
Ответ дляСвисток ля-минор
Це професійна няня? Яка займається з дитиною?
В Киеве обычная няня на полную ставку, от 150 грн/час. Можно договориться за 120, если часов 10 в день. Если частичная занятость, тогда дороже за час. Если с медицинским/педагогическим образованием - еще дороже, если с программой развития и знание английского - еще дороже
4 2
Лепешечка 09 мая в 17:17
Автор нормально, я бы за такие деньги с удовольствием работала.
4 3
Божий одуванчик 09 мая в 17:17
Ответ дляСвисток ля-минор
Пенсіонерка/студентка?
Це мало, дуже пізно закінчується робота. Дитину щодня треба погодувати , помити і спати покласти. Як це - «можливо покормити»? Що у вас за графік дня з дитиною?
2 2
автор Свисток ля-минор 09 мая в 17:17
Ответ дляА поговорить?
дворічка вимотає нерві людині що вона буде всю зп на корвалол витрачати)

загалом оплата низька, але і догляд буде відповідний за таку суму. вона не буде займатися з дитиною розвиваючими заняттями чи чомусь вчити. просто дивитись шоб дитина не самознищилась поки прийде мама.
Власне, таке і шукаю, бо ж кажу, не буде сенсу працювати взагалі, бо з зп нічого не дишиться, якщо шукати професійну нянґ
Шмоточницаца 09 мая в 17:18
Ответ дляСвисток ля-минор
Це те, що я вмію і люблю
Дітей я так розумію ви не любите? 🤣
4 2 1
Ло Шарик 09 мая в 17:18
Ответ дляБожий одуванчик
Це мало, дуже пізно закінчується робота. Дитину щодня треба погодувати , помити і спати покласти. Як це - «можливо покормити»? Що у вас за графік дня з дитиною?
Пенсионерка не захочет - откажется. Ее же никто не заставляет соглашаться
Не рахую, а вважаю 09 мая в 17:19
Автор - ваша дворічка буде лягати спати в 23.00 і зранку вставати в садок?
1 1
Лепешечка 09 мая в 17:19
Ответ дляСвисток ля-минор
Власне, таке і шукаю, бо ж кажу, не буде сенсу працювати взагалі, бо з зп нічого не дишиться, якщо шукати професійну нянґ
Автор отлично , сейчас пенсия в людей смешная, и многие за минималку работают, на руки 6 тыщ получают за полный рабочий день, а здесь за 15 дней и то не 9 чамовых.
5 2 1 1
Хома з пастою 09 мая в 17:20
Ответ дляСвисток ля-минор
Лікарняні на мені,дитина спокійна, і шеф адекватний - можна домовитись піти раніше
Автор спробуйте поговорити з няня, за таку суму. Іще обов´язково заведіть собі зошит де щодня коли платите гроші няні, хай вона розписується що їх отримала. Повірте мене такий зошит досить виручав коли були питання щодо оплати.
А ще максимально приберіть з квартири гроші і документи. Щоб нічого лишнього не було в квартирі.
Розпишіть собі на бумажка як саме ви хочете щоб няня проводила час з дитиною. Обов´язково враховувати погоду (дощ, сніг) і вечерю дитини і враховувати що няня також може бути голодна.
А ще обговорити як саме ви будете спілкуватися з няня? Телефон? Записки? Вечеря наприклад в холодильнику в садочку його підігріти в мікрохвильовці і накрити стіл.
Обговорити чи можна включити мультфільми і які, показати няні як у вас включається телевізор чи планшет.
Іще обговорити де саме ви гуляєте з дитиною і куди краще не ходити дитині.
Спочатку няня хай прийде до вас в гості і трохи погуляти під вашим нагляду, потім втрьох піти гуляти на вулиці. Розповісти няні з ким дружить ваша дитина і які іграшки можна брати на вулицю і де вони лежать.
Ну це із того що згадала про адаптацію до няні.
7 2 1
автор Свисток ля-минор 09 мая в 17:20
Ответ дляШмоточницаца
Ви така прикольна.
«Можливо покормити» «можливо погуляти»
За 5 годин не тільки треба буде нагодувати і погуляти, але і покупати, і спати вкласти.
Я так розумію, що на термін хвороб няня взагалі буде потрібна з рання і до вечора.
Де ви бачили пенсіонерку, яка готова працювати з малесенькою дитиною до 22 ночі за 3 копійки?
Погуляти в закритому дворі, якщо дозволяє погода, покормити, якщо не наївся в садку. Якщо няня не захоче напружуватись за 300 грн, то нехай, сіла на диван і дивиться, щоб дитина не вбила кота або не вбилась сама. Що вас дивує?
5 2
Нічна ненажера 09 мая в 17:20
Ответ дляСвисток ля-минор
Пенсіонерка/студентка?
Ні. Няні 39 років
Свята 09 мая в 17:20
Киев 100-200 грн за час. Чаще всего 130-150
1 1
Нічна ненажера 09 мая в 17:20
Ответ дляЛо Шарик
В Киеве обычная няня на полную ставку, от 150 грн/час. Можно договориться за 120, если часов 10 в день. Если частичная занятость, тогда дороже за час. Если с медицинским/педагогическим образованием - еще дороже, если с программой развития и знание английского - еще дороже
Ну так автор не в Києві!
Нічна ненажера 09 мая в 17:21
Ответ дляПотринділиця
Біла Церква не маленьке місто. А найбільше після Києва в області.
І?
Шмоточницаца 09 мая в 17:21
Ответ дляЛепешечка
Автор отлично , сейчас пенсия в людей смешная, и многие за минималку работают, на руки 6 тыщ получают за полный рабочий день, а здесь за 15 дней и то не 9 чамовых.
Мінімалка - 8тис.
І це точно не робота з маленькою дитиною вночі
Свята 09 мая в 17:22
Ответ дляСвисток ля-минор
Це професійна няня? Яка займається з дитиною?
студенты/пенсионеры 100-130, профессиональные няни 200
Шмоточницаца 09 мая в 17:22
Ответ дляНічна ненажера
Чому не в 5 разів вищий?
Моїй дитині майже 2. І я плачу 55 грн, невелике місто, тут такі ціни
Теж до 22 з двухрічною дитиною сидять
Лепешечка 09 мая в 17:23
Ответ дляШмоточницаца
Мінімалка - 8тис.
І це точно не робота з маленькою дитиною вночі
А налоги почти 2 тыщи, дорога и т.д, и это не ночь, вечер и всего 5 часов работы.
Потринділиця 09 мая в 17:23
Ответ дляХома з пастою
Автор спробуйте поговорити з няня, за таку суму. Іще обов´язково заведіть собі зошит де щодня коли платите гроші няні, хай вона розписується що їх отримала. Повірте мене такий зошит досить виручав коли були питання щодо оплати.
А ще максимально приберіть з квартири гроші і документи. Щоб нічого лишнього не було в квартирі.
Розпишіть собі на бумажка як саме ви хочете щоб няня проводила час з дитиною. Обов´язково враховувати погоду (дощ, сніг) і вечерю дитини і враховувати що няня також може бути голодна.
А ще обговорити як саме ви будете спілкуватися з няня? Телефон? Записки? Вечеря наприклад в холодильнику в садочку його підігріти в мікрохвильовці і накрити стіл.
Обговорити чи можна включити мультфільми і які, показати няні як у вас включається телевізор чи планшет.
Іще обговорити де саме ви гуляєте з дитиною і куди краще не ходити дитині.
Спочатку няня хай прийде до вас в гості і трохи погуляти під вашим нагляду, потім втрьох піти гуляти на вулиці. Розповісти няні з ким дружить ваша дитина і які іграшки можна брати на вулицю і де вони лежать.
Ну це із того що згадала про адаптацію до няні.
Ага. Вимоги відповідають оплаті. Це все правильно, але не за такі кошти
Нічна ненажера 09 мая в 17:23
Ответ дляСвята
студенты/пенсионеры 100-130, профессиональные няни 200
В столиці так, автор не в столиці
Не рахую, а вважаю 09 мая в 17:23
Ответ дляСвисток ля-минор
Погуляти в закритому дворі, якщо дозволяє погода, покормити, якщо не наївся в садку. Якщо няня не захоче напружуватись за 300 грн, то нехай, сіла на диван і дивиться, щоб дитина не вбила кота або не вбилась сама. Що вас дивує?
можна так наїстись в садку, щоб чекати маму до 22.00? Ваша дитина так добре говорить, що скаже няні наїлась чи ні? Чи як няня це визначить?
Ло Шарик 09 мая в 17:23
Ответ дляНічна ненажера
Ну так автор не в Києві!
Автор спросила профессиональная ли няня за тариф в 2-3 раза выше ее, я и ответила исходя из своего города. В каком городе автор - не известно
Нічна ненажера 09 мая в 17:24
Ответ дляШмоточницаца
Теж до 22 з двухрічною дитиною сидять
Буває і до 22.
автор Свисток ля-минор 09 мая в 17:24
Ответ дляХома з пастою
Автор спробуйте поговорити з няня, за таку суму. Іще обов´язково заведіть собі зошит де щодня коли платите гроші няні, хай вона розписується що їх отримала. Повірте мене такий зошит досить виручав коли були питання щодо оплати.
А ще максимально приберіть з квартири гроші і документи. Щоб нічого лишнього не було в квартирі.
Розпишіть собі на бумажка як саме ви хочете щоб няня проводила час з дитиною. Обов´язково враховувати погоду (дощ, сніг) і вечерю дитини і враховувати що няня також може бути голодна.
А ще обговорити як саме ви будете спілкуватися з няня? Телефон? Записки? Вечеря наприклад в холодильнику в садочку його підігріти в мікрохвильовці і накрити стіл.
Обговорити чи можна включити мультфільми і які, показати няні як у вас включається телевізор чи планшет.
Іще обговорити де саме ви гуляєте з дитиною і куди краще не ходити дитині.
Спочатку няня хай прийде до вас в гості і трохи погуляти під вашим нагляду, потім втрьох піти гуляти на вулиці. Розповісти няні з ким дружить ваша дитина і які іграшки можна брати на вулицю і де вони лежать.
Ну це із того що згадала про адаптацію до няні.
Дякую за адекватну і розгорнуту відповідь ❤️
Шмоточницаца 09 мая в 17:27
Ответ дляЛепешечка
А налоги почти 2 тыщи, дорога и т.д, и это не ночь, вечер и всего 5 часов работы.
Автор буде сплачувати податки за няню?
І за дворічною дитиною так само треба дивитися, як і охоронцю на автопарковці? Через монітор, іноді відволікаючись від фільмів
Шмоточницаца 09 мая в 17:25
Ответ дляНічна ненажера
Буває і до 22.
«Буває» і «на постійній основі» - різні речі
Перша на селі 09 мая в 17:26
Ответ дляСвисток ля-минор
Погуляти в закритому дворі, якщо дозволяє погода, покормити, якщо не наївся в садку. Якщо няня не захоче напружуватись за 300 грн, то нехай, сіла на диван і дивиться, щоб дитина не вбила кота або не вбилась сама. Що вас дивує?
Так коли дитина прийде додому, то в будь якому разі захоче їсти, не буде ж голодною вас до ночі чекати, то і виходить, що кожного разу. Та й не за горами літо, а там кожного дня гарна погода , не буде ж дитина дома сидіти, поки всі діти на вулиці.
Ло Шарик 09 мая в 17:26
Ответ дляЛепешечка
А налоги почти 2 тыщи, дорога и т.д, и это не ночь, вечер и всего 5 часов работы.
И оплачиваемые больничные, оплачиваемые отпуска
И налоги 1,5 тыс
1 1
Красота неземная 09 мая в 17:26
Ответ дляСвисток ля-минор
17-22
Вирішуйте з сусідкою чи вона буде згодна на таку оплату.
Бо якщо вам напишуть, що це мало, будете платити більше?
Нічна ненажера 09 мая в 17:26
Ответ дляШмоточницаца
«Буває» і «на постійній основі» - різні речі
І що з того?
Людина працює 5 годин, а не 12