Изменено 09 мая в 19:10

Размер пособия Германия

Какой размер пособия, если будут проживать в совместной квартире отец 70 лет на социале н сын 35 лет (зарегистрируется в джоб центр как безработный). Какой размер пособия будет начисляться?
Донька подруги 09 мая в 19:15
Пособие и сын 35 лет)
Сейчас вам напишут...
Сонечко 09 мая в 19:16
По 500 евро
Пані з калабані 09 мая в 19:17
Кожному виплата як сімʼї мінус татова українська пенсія
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 09 мая в 19:17
А куда поселят одинокую девушку приехавшую в Германию?
Б´ю байдики 09 мая в 19:18
Попробуйте ещё киндергельд на сына оформить, мож прокатит🤦🏼‍♀️
Пані з калабані 09 мая в 19:18
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А куда поселят одинокую девушку приехавшую в Германию?
Спочатку в табір. А потім вона сама яку квартиру знайде під оренду , туди і поселиться
В танке 09 мая в 19:18
568 кожному
Сонечко 09 мая в 19:20
Ответ дляВ танке
568 кожному
Нет , вместе живущим меньше платят , совместно хозяйство .
Пані з калабані 09 мая в 19:25
506 євро на кожного мінус пенсія тата
Пані з калабані 09 мая в 19:26
Ответ дляВ танке
568 кожному
Ні, це одинокому (563). Вони сімʼя , тому по 506
В танке 09 мая в 19:29
Ответ дляПані з калабані
Ні, це одинокому (563). Вони сімʼя , тому по 506
Сім´я, якщо зареєстровані разом, а не окремо.
Пані з калабані 09 мая в 19:30
Ответ дляВ танке
Сім´я, якщо зареєстровані разом, а не окремо.
Так вони ж разом будуть, я так зрозуміла. Напевно , син супроводжує тата похилого віку.
Планшетница 09 мая в 19:30
Може вигідніше сину працювати 35 років все ж таки
В танке 09 мая в 19:31
Ответ дляПані з калабані
Так вони ж разом будуть, я так зрозуміла. Напевно , син супроводжує тата похилого віку.
Автор інформацію не надає, тож не знаємо
Пані з калабані 09 мая в 19:31
Ответ дляПланшетница
Може вигідніше сину працювати 35 років все ж таки
Зразу навряд чи вийде, хіба що мову добре знає
AnnaOst 09 мая в 19:32
Я живу з мамою, яка пенсіонерка в в соціаламті, а не в Джобцентрі. То нас рахують як два окремі домогосподарства. Тобто ми отримуємо такі ж виплати як ті, хто проживає сам. За квартиру Соціаламт платить за маму 1/3
Пані з калабані 09 мая в 19:33
Ответ дляAnnaOst
Я живу з мамою, яка пенсіонерка в в соціаламті, а не в Джобцентрі. То нас рахують як два окремі домогосподарства. Тобто ми отримуємо такі ж виплати як ті, хто проживає сам. За квартиру Соціаламт платить за маму 1/3
Якщо ви оформлені на різні BG номери, то так. А ви разом приїхали ?
AnnaOst 09 мая в 19:34
Ответ дляПані з калабані
Якщо ви оформлені на різні BG номери, то так. А ви разом приїхали ?
Ні, мама до мене поселилася через три місяці
Пані з калабані 09 мая в 19:34
Ответ дляAnnaOst
Ні, мама до мене поселилася через три місяці
Ну в цьому в вся причина. Ви оформилися сама спочатку
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 09 мая в 19:35
Ответ дляПані з калабані
Спочатку в табір. А потім вона сама яку квартиру знайде під оренду , туди і поселиться
Поподробнее о таборе можно? Это может быть детский сад, детский дом, или что это за место?
AnnaOst 09 мая в 19:35
Ответ дляПані з калабані
Ну в цьому в вся причина. Ви оформилися сама спочатку
Так син 35 років буде оформлюватися в Джобцентрі, а батько 70 років в соціаламті
Планшетница 09 мая в 19:35
Ответ дляПані з калабані
Зразу навряд чи вийде, хіба що мову добре знає
В мене пів села чоловіків працює на заводах мови не знають і так ще до війни було, невже ніяк влаштуватися? зрозуміло що робота буде нелегка, але моїм наприклад бабусі і дідусі в Данії не вистачає виплат
Пані з калабані 09 мая в 19:39
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Поподробнее о таборе можно? Это может быть детский сад, детский дом, или что это за место?
Спочатку на кілька днів, а може і на день, це розподільчий табір тієї землі, яка приймає біженців ( не всі землі приймають, ситуація постійно змінюється). Звідти везуть вже в табір проживання. Це може бути що завгодно - гуртожиток, готель, спеціально збудовані будиночки, монастир, обладнаний під цю справу спортзал…, наперед узнати, куди повезуть - неможливо. Ситуація міняється щодня
Пані з калабані 09 мая в 19:38
Ответ дляAnnaOst
Так син 35 років буде оформлюватися в Джобцентрі, а батько 70 років в соціаламті
Це немає значення. Вони оформлюються або як сімʼя, або окремо
Пані з калабані 09 мая в 19:41
Ответ дляПланшетница
В мене пів села чоловіків працює на заводах мови не знають і так ще до війни було, невже ніяк влаштуватися? зрозуміло що робота буде нелегка, але моїм наприклад бабусі і дідусі в Данії не вистачає виплат
Це залежить від міста/села, не скрізь є такі заводи. Ну і можливість вивчити мову на курсах і адаптуватися надають, то чому відмовлятися?
Электричка 10 мая в 00:21
Пусть регистрируются как 2 отдельных домохозяйства. И составляют два договора аренды - каждый на полквартиры. Будут получать по 563 евро.
Тогда, если сын пойдёт работать, отец сохранит право на пособие.
автор Сундучок с каникулами 10 мая в 02:28
Ответ дляЭлектричка
Пусть регистрируются как 2 отдельных домохозяйства. И составляют два договора аренды - каждый на полквартиры. Будут получать по 563 евро.
Тогда, если сын пойдёт работать, отец сохранит право на пособие.
Если будет один договор, это будет не возможным?
Электричка 10 мая в 05:39
Ответ дляСундучок с каникулами
Если будет один договор, это будет не возможным?
Не знаю. У меня мама к сестре подселилась и им сделали 2 договора, каждой на полквартиры.