09 мая в 19:29

Свекруха

Це тільки в мене така свекруха? Живемо з чоловіком окремо,свекруха сама живе,щоб підтікає,чоловік ходить ремонтує,на подвір´ї ходить робить він,щоб треба було оплатити він. крб ж наглою треба бути. Живеш там сама,сама і роби
показать весь текст
13 2 2
Милота 09 мая в 19:35
Ответ дляАноним_1859
Ну да,краще ж невістка,яка спить тихенько
У такой как вы , мужья долго не задерживаются, сбегают.
2 1
Впораюсь зі всим 09 мая в 19:36
Ответ дляАноним_1859
Ні,не раб. Але женився,маєш бути з дружиною. Немарно він її ігнорував пів року після того як у нас був скандал
Ні немає. Таких як ви мільйон, мама одна
автор Аноним_1859 09 мая в 19:36
Ответ дляРогнеда Карповна
Надеюсь у вас сын, и когда он вырастет, будет полностью разделять вашу точку зрения и не станет вам помогать
Ні,у мене немає сина Слава Богуи
Щира українка 09 мая в 19:36
Ответ дляАноним_1859
Удалено администрацией...
нет. У меня была прекрасная женщина. Можно сказать святая
Рогнеда Карповна 09 мая в 19:36
Ответ дляАноним_1859
вони далеко живуть,фізично не допомагаю
Уверена,что если бы и жили рядом,вы б не помогали. Не заточены вы под хорошие отношения
автор Аноним_1859 09 мая в 19:36
Ответ дляМейк-ап форева
Они рады, что спихнули донечку
Та ні,сої батьки адекватні ,і не лізуть в тупими порадами в чужу сім´ю
автор Аноним_1859 09 мая в 19:36
Ответ дляФФФФристайла
У мене до вас два питання:
1. Ви- троль?
2. У Вас хто син чи донька?
Я жінка,які й30
Донька
автор Аноним_1859 09 мая в 19:37
Ответ дляПаратруперсупер
Жінок в чоловіка може бути багато, а мати одна.
І що як одна? В ноги їй клонитися?
ФФФФристайла 09 мая в 19:37
Ответ дляАноним_1859
Удалено администрацией...
Моя не кончена. Вона з характером ,я теж. У кожної свої погляди на життя. Але я ніколи не налаштовувати сина проти матері,як це робите ви. Зря ви так. Мати одна, а баб може бути багато( пробачте за прямоту)
Ро30BbIu_CJIoHuK 09 мая в 19:37
Ответ дляАноним_1859
І що як він її син,не раб же ж
а за наследством первая побежите ?
Ашотакоя 09 мая в 19:37
Ответ дляАноним_1859
Ні,у мене немає сина Слава Богуи
Когда бог раздавал мозги, вы стояли в очереди у корыта с хамством.
6 2
Мейк-ап форева 09 мая в 19:37
Ответ дляАноним_1859
Та ні,сої батьки адекватні ,і не лізуть в тупими порадами в чужу сім´ю
Ну да, ну да, кто б сомневался))
автор Аноним_1859 09 мая в 19:37
Ответ дляЗабрала і не сказала
майте повагу
вона вам чоловіка народила
Поваги не збираюся мати. Ще може бабушка у транспорті вставати,бо вони ж старші. Тупі поняття
Впораюсь зі всим 09 мая в 19:37
Ответ дляАноним_1859
У того що і ви
Я адекватна, врівноважена людина, на відміну від вас))
За вами Павлова плаче
ФФФФристайла 09 мая в 19:38
Ответ дляАноним_1859
Я жінка,які й30
Донька
Ну в 30 мало би шось уже в голові бути... от вийде ваша дочка заміж і скаже я тобі нічого не винна,я тобі не раб, адьйос. Отоді побачите
автор Аноним_1859 09 мая в 19:38
Ответ дляМилота
У такой как вы , мужья долго не задерживаются, сбегают.
Та ні,живемо з чоловіком щасливо,виховуємо доньку від першого шлюбу. Ніяких тупих родичок з його сторони не підпускаємо. Свекруха в гості ні разу не приходила,одразу їй сказала ,немає чого ходити
Така бойова Я 09 мая в 19:38
Ответ дляАноним_1859
Поваги не збираюся мати. Ще може бабушка у транспорті вставати,бо вони ж старші. Тупі поняття
Тупая тролятина! Не умеешь -- не берись.
автор Аноним_1859 09 мая в 19:39
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ні немає. Таких як ви мільйон, мама одна
Мама одна? Ну тоді ха й сама готує і пере
Ашотакоя 09 мая в 19:39
Ответ дляАноним_1859
Я жінка,які й30
Донька
Надеюсь вселенная вас приберет до того момента, когда у вашей дочки должен появится жених.
Така бойова Я 09 мая в 19:39
Ответ дляАноним_1859
Та ні,живемо з чоловіком щасливо,виховуємо доньку від першого шлюбу. Ніяких тупих родичок з його сторони не підпускаємо. Свекруха в гості ні разу не приходила,одразу їй сказала ,немає чого ходити
А первый муж где? Втік?
Рогнеда Карповна 09 мая в 19:39
Ответ дляАноним_1859
Та ні,сої батьки адекватні ,і не лізуть в тупими порадами в чужу сім´ю
У адекватных родителей не может быть таких неадекватных детей как вы, автор. Люди которые выросли в любви просто не имеют такого запаса ненависти.
Впораюсь зі всим 09 мая в 19:39
Ответ дляАноним_1859
І що як одна? В ноги їй клонитися?
За потреби)
А від вас тікати йому і подалі. Це ще йому повезло, що шизофренія від вас не передасться повітрям
автор Аноним_1859 09 мая в 19:39
Ответ дляРогнеда Карповна
Уверена,что если бы и жили рядом,вы б не помогали. Не заточены вы под хорошие отношения
Та ні,жили одразу з моїми батьками,допомагав чоловік фізично багато що, я фінансово ,з готуванням
2 1
Пригощаю кашею 09 мая в 19:39
Галя маня шо каже
Роздратована шкіра 09 мая в 19:39
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Жирно 🥱
Аж підтікає🤣🤣🤣
Щира українка 09 мая в 19:40
Ответ дляАноним_1859
Та ні,живемо з чоловіком щасливо,виховуємо доньку від першого шлюбу. Ніяких тупих родичок з його сторони не підпускаємо. Свекруха в гості ні разу не приходила,одразу їй сказала ,немає чого ходити
и долго живете?
Пригощаю кашею 09 мая в 19:40
Ответ дляАноним_1859
Удалено администрацией...
Компотом запивай
автор Аноним_1859 09 мая в 19:40
Ответ дляФФФФристайла
Моя не кончена. Вона з характером ,я теж. У кожної свої погляди на життя. Але я ніколи не налаштовувати сина проти матері,як це робите ви. Зря ви так. Мати одна, а баб може бути багато( пробачте за прямоту)
Ну от стелитися перед свекрухою я точно не буду
Забрала і не сказала 09 мая в 19:40
Ответ дляАноним_1859
Поваги не збираюся мати. Ще може бабушка у транспорті вставати,бо вони ж старші. Тупі поняття
такі у вас поняття, як ви є
горло хоч водою сполоскуйте, бо там стільки бруду
бідний ваш чоловік, він від вас до мами тіка
Мейк-ап форева 09 мая в 19:41
Ответ дляПригощаю кашею
Компотом запивай
Тем, что свекруха передала))