09 мая в 19:29

Свекруха

Це тільки в мене така свекруха? Живемо з чоловіком окремо,свекруха сама живе,щоб підтікає,чоловік ходить ремонтує,на подвір´ї ходить робить він,щоб треба було оплатити він. крб ж наглою треба бути. Живеш там сама,сама і роби
показать весь текст
13 2 2
автор Аноним_1859 09 мая в 19:41
Ответ дляАшотакоя
Когда бог раздавал мозги, вы стояли в очереди у корыта с хамством.
Так ,краще хамкою бути,як свекрусі ноги цілувати
автор Аноним_1859 09 мая в 19:41
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я адекватна, врівноважена людина, на відміну від вас))
За вами Павлова плаче
Свекрусі всі ноги помили?
Пригощаю кашею 09 мая в 19:41
Ответ дляМейк-ап форева
Тем, что свекруха передала))
Таке враження іноді, що тут герої маргинальних шоу
автор Аноним_1859 09 мая в 19:41
Ответ дляФФФФристайла
Ну в 30 мало би шось уже в голові бути... от вийде ваша дочка заміж і скаже я тобі нічого не винна,я тобі не раб, адьйос. Отоді побачите
Я своїй доньці даю все необхідне,а не працюю торговкою на ринку
Позаземний розум 09 мая в 19:42
Ответ дляАноним_1859
Та ні,живемо з чоловіком щасливо,виховуємо доньку від першого шлюбу. Ніяких тупих родичок з його сторони не підпускаємо. Свекруха в гості ні разу не приходила,одразу їй сказала ,немає чого ходити
Прокололись, троленька
автор Аноним_1859 09 мая в 19:42
Ответ дляАшотакоя
Надеюсь вселенная вас приберет до того момента, когда у вашей дочки должен появится жених.
Удалено администрацией...
Мейк-ап форева 09 мая в 19:42
Ответ дляПригощаю кашею
Таке враження іноді, що тут герої маргинальних шоу
Так и есть) нормальные такое не несут.
автор Аноним_1859 09 мая в 19:42
Ответ дляТака бойова Я
А первый муж где? Втік?
Ні,я розвелася з ним. Не всі такі терпили як більшість жінок ,які терплять пянство і гуляння
автор Аноним_1859 09 мая в 19:43
Ответ дляРогнеда Карповна
У адекватных родителей не может быть таких неадекватных детей как вы, автор. Люди которые выросли в любви просто не имеют такого запаса ненависти.
А я не невиджу людей. Свекора обожнюю . А свекрухи то зло
автор Аноним_1859 09 мая в 19:44
Ответ дляВпораюсь зі всим
За потреби)
А від вас тікати йому і подалі. Це ще йому повезло, що шизофренія від вас не передасться повітрям
Хай цілує ноги свої йгидоті
автор Аноним_1859 09 мая в 19:44
Ответ дляЩира українка
и долго живете?
Так,уже 5 років
Рогнеда Карповна 09 мая в 19:44
Ответ дляАноним_1859
А я не невиджу людей. Свекора обожнюю . А свекрухи то зло
Именно ненавидите, и это явно из вашей родительской семьи
автор Аноним_1859 09 мая в 19:44
Ответ дляЗабрала і не сказала
такі у вас поняття, як ви є
горло хоч водою сполоскуйте, бо там стільки бруду
бідний ваш чоловік, він від вас до мами тіка
Удалено администрацией...
Рогнеда Карповна 09 мая в 19:46
Ответ дляАноним_1859
Я своїй доньці даю все необхідне,а не працюю торговкою на ринку
Из самого необходимого- ненависть к бабушке/ скандалы с папой? Прекрасная модель семьи и отношений уже в голове у вашей девочки
автор Аноним_1859 09 мая в 19:45
Ответ дляРогнеда Карповна
Именно ненавидите, и это явно из вашей родительской семьи
Ненавиджу свекруху так ,у минулого чоловіка свекруха була золото,навіть спілкуємося. Але синок її грішив
ФФФФристайла 09 мая в 19:46
Ответ дляАноним_1859
Я своїй доньці даю все необхідне,а не працюю торговкою на ринку
При чому тут хто і же працює? Любий труд в пошані. Але якщо вже щавель иову про маргіналів- то образ мислення у вас саме підходящий
автор Аноним_1859 09 мая в 19:46
Ответ дляРогнеда Карповна
Из самого необходимого- ненависть к бабушке/ скандалы с папой? Прекрасная модель семьи и отношений уже в голове у вашей девочки
З чоловіком не скандалимо. Допомагає він матері останнім часом,бо я дозволила
автор Аноним_1859 09 мая в 19:46
Ответ дляФФФФристайла
При чому тут хто і же працює? Любий труд в пошані. Але якщо вже щавель иову про маргіналів- то образ мислення у вас саме підходящий
Удалено администрацией...
Впораюсь зі всим 09 мая в 19:46
Ответ дляАноним_1859
Хай цілує ноги свої йгидоті
Це ж ви його гидота)
1 1
Впораюсь зі всим 09 мая в 19:47
Ответ дляАноним_1859
Свекрусі всі ноги помили?
Ага, всі три
автор Аноним_1859 09 мая в 19:47
Ответ дляВпораюсь зі всим
Це ж ви його гидота)
Удалено администрацией...
ФФФФристайла 09 мая в 19:47
Ответ дляАноним_1859
Удалено администрацией...
А ким ви працюєте?
автор Аноним_1859 09 мая в 19:48
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ага, всі три
Удалено администрацией...
автор Аноним_1859 09 мая в 19:48
Ответ дляФФФФристайла
А ким ви працюєте?
ФОП репетитор англійської та німецької мов
автор Аноним_1859 09 мая в 19:48
Ответ дляФФФФристайла
А ким ви працюєте?
Порівняти мої 40000 і її відсотки від продажу
ФФФФристайла 09 мая в 19:49
Ответ дляАноним_1859
ФОП репетитор англійської та німецької мов
Скажіть ім´я і прізвище,щоби я свою дитину до вас на заняття не відправила
2 2
Рогнеда Карповна 09 мая в 19:49
Ответ дляАноним_1859
З чоловіком не скандалимо. Допомагає він матері останнім часом,бо я дозволила
У вас ус отклеися ещё в п.26, ну а ваши ’позволения’ - это вообще прЭлестно
ФФФФристайла 09 мая в 19:50
Ответ дляАноним_1859
Порівняти мої 40000 і її відсотки від продажу
У мене більша зарплата. І я сумніваюсь,що у вас є 40. Яка група фоп?
Така бойова Я 09 мая в 19:51
Ответ дляАноним_1859
З чоловіком не скандалимо. Допомагає він матері останнім часом,бо я дозволила
А чоловік вам кріпак, дозволу питати?
А якщо завтра чоловік вам заборонить з вашими батьками бачитись?
Така бойова Я 09 мая в 19:51
Ответ дляАноним_1859
Удалено администрацией...
Ви кем работаете?