10 мая в 10:08

Це в мене нормальний сніданок? Хто розуміється напишіть

показать весь текст
21 10 3
КошкинДом 10 мая в 10:17
Ответ дляСтриптизерка
якщо з твердих сортів то можна
а зачем? неужели нечего есть кроме пшеницы
Сонячний зайчик 10 мая в 10:17
Ответ дляПес Патрон
Там скоріше термооброблене. На жарене яйце Воно зовсім не схоже.
Це смажене, кришкою накрили просто.
автор Пописанная парта 10 мая в 10:17
Ответ дляКошкинДом
рассказать в комментарии?
макароны эти вообще не для нормального питания, сырный продукт тоже.

подпишитесь на какого-то нутрициолога, почитайте по какому принципу составляют завтрак, у вас просто остатки из холодильника
Не залишки в мене з холодильника
2 2
КошкинДом 10 мая в 10:18
Ответ дляПописанная парта
Не залишки в мене з холодильника
автор, снимайте маску наивного тролля)
автор Пописанная парта 10 мая в 10:18
Ответ дляКошкинДом
автор, снимайте маску наивного тролля)
Хамон і сир з холодильника
Все інше приготувала сьогодні
Чупа-чупс 10 мая в 10:19
Ответ дляСтриптизерка
якщо з твердих сортів то можна
Я ж не пишу, модна чи не можна. Я питаю, навіщо макарони до яєчні? Там два яйця, сир, бекон... куди ще й макарони?
маска Ілона 10 мая в 10:19
Малува-то . А так норм.
2 1
Чупа-чупс 10 мая в 10:20
Ответ длямаска Ілона
Малува-то . А так норм.
Малувато?
Стриптизерка 10 мая в 10:20
Ответ дляЧупа-чупс
Я ж не пишу, модна чи не можна. Я питаю, навіщо макарони до яєчні? Там два яйця, сир, бекон... куди ще й макарони?
там тих макарон - дві ложки, зате автор сита буде
Чупа-чупс 10 мая в 10:20
Ответ дляСтриптизерка
там тих макарон - дві ложки, зате автор сита буде
Для мене це занадто.
маска Ілона 10 мая в 10:20
Ответ дляЧупа-чупс
Малувато?
Так
Чупа-чупс 10 мая в 10:21
Ответ длямаска Ілона
Так
А потім порадниці пишуть, що вони мало їдять і не можуть схуднути то ж все гормони та широка кістка
Стриптизерка 10 мая в 10:21
Ответ дляЧупа-чупс
Для мене це занадто.
То ви ще не бачили моїх порцій)))) але я в зал ходжу, тому мені треба нормальні порції
маска Ілона 10 мая в 10:22
Ответ дляЧупа-чупс
Для мене це занадто.
Ви яку добову кількість калорій вважаєте нормальною ?
маска Ілона 10 мая в 10:22
Ответ дляЧупа-чупс
А потім порадниці пишуть, що вони мало їдять і не можуть схуднути то ж все гормони та широка кістка
Ми просто вміємо рахувати.
Чупа-чупс 10 мая в 10:23
Ответ длямаска Ілона
Ви яку добову кількість калорій вважаєте нормальною ?
Не рахую калорії. Але на сніданок, та і на обід не можу з´їсти два яйця, макарони, сир та хамон. Це для мене забагато.
я Кукарача 10 мая в 10:23
Ответ дляПописанная парта
Чи можна таке їсти при інсулинорезистентності?
Макароны уберите тогда, вместо них добавьте зеленый салат
маска Ілона 10 мая в 10:24
Ответ дляЧупа-чупс
Не рахую калорії. Але на сніданок, та і на обід не можу з´їсти два яйця, макарони, сир та хамон. Це для мене забагато.
Якщо ви не рахуєте, що сперечатися про поняття багато і мало нема сенсу.
melisa-milena 10 мая в 10:24
Яйцо варенное ( одно с желтком второе без желтка),
Вместо макарон гречка, киноа, кускус. Макароны раз в неделю.
Овощей больше и зелёных листовых добавить
Вместо хамона (или что это за хрень) нормальное белковое мясо птицы или рыбы.
Таких два приема пищи ( завтрак, обед), только на обед яйца (1-2 шт) без желтка.
На ужин рыба запечённая (паровая ) и салат
При инсулинорещзистентности без перекусов и два стакана воды (чистой, без газа) за 30 мин до приема пищи.
Чупа-чупс 10 мая в 10:25
Це порція для мого чоловіка) але він 190 см ростом та важить 110 кг.
Ну реально, навіщо стільки їсти жінці?
Позитивна 10 мая в 10:25
якось мало макарошек, це для дитини така мала порція?
Невгамовна 10 мая в 10:25
Ответ дляmelisa-milena
Яйцо варенное ( одно с желтком второе без желтка),
Вместо макарон гречка, киноа, кускус. Макароны раз в неделю.
Овощей больше и зелёных листовых добавить
Вместо хамона (или что это за хрень) нормальное белковое мясо птицы или рыбы.
Таких два приема пищи ( завтрак, обед), только на обед яйца (1-2 шт) без желтка.
На ужин рыба запечённая (паровая ) и салат
При инсулинорещзистентности без перекусов и два стакана воды (чистой, без газа) за 30 мин до приема пищи.
Чем кускус лучше макарон?
Позитивна 10 мая в 10:26
Ответ дляЧупа-чупс
Це порція для мого чоловіка) але він 190 см ростом та важить 110 кг.
Ну реально, навіщо стільки їсти жінці?
та це на один зуб
я Кукарача 10 мая в 10:26
Ответ дляЧупа-чупс
Це порція для мого чоловіка) але він 190 см ростом та важить 110 кг.
Ну реально, навіщо стільки їсти жінці?
Нет, порция как раз нормальная, чтобы не обожраться в обед и не перекусывать.
Чупа-чупс 10 мая в 10:26
Ответ длямаска Ілона
Якщо ви не рахуєте, що сперечатися про поняття багато і мало нема сенсу.
Я бачу об´єм порції. Навіщо мені рахувати? Це багато для жінки. Я завжди вважала, що всі оті жінки, що пишуть, що їдять мало, але не худнуть, таки їдять зовсім не мало. А це я ще раз переконалась, що це так і є.
7 1
Позитивна 10 мая в 10:27
Ответ дляЧупа-чупс
Я бачу об´єм порції. Навіщо мені рахувати? Це багато для жінки. Я завжди вважала, що всі оті жінки, що пишуть, що їдять мало, але не худнуть, таки їдять зовсім не мало. А це я ще раз переконалась, що це так і є.
я в два рази більше їм
Дюймовочка 10 мая в 10:30
Хороший завтрак. Я так не умею. Вернее могу толко на отдыхе. А так, обычно, пью кофе натощак и смотрю в сетях кто что ест. Раньше 10 ничего в рот не лезет.
Невидимка Майя 10 мая в 10:31
Ответ дляКошкинДом
макароны, сырный продукт, хамон, жареное яйцо)

всегда есть те, для кого это нормально
Для всей планеты Земля - жаренные яйца - это нормально. И хамон - нормально. И только анонимы на советчице завтракают авокадкой с микрогрином.
9 3
На паровозе 10 мая в 10:34
Ответ дляСонячний зайчик
Смажене яйце, хамон, низької якості сир....
А як ви визначили якість хамону та що саме в ньому важке для підшлункової? Для здорової підшлункової 2 смажених яйця, особливо за наявності свіжих овочей, взагалі не навантаження.
75В 10 мая в 10:36
Ответ дляmelisa-milena
Яйцо варенное ( одно с желтком второе без желтка),
Вместо макарон гречка, киноа, кускус. Макароны раз в неделю.
Овощей больше и зелёных листовых добавить
Вместо хамона (или что это за хрень) нормальное белковое мясо птицы или рыбы.
Таких два приема пищи ( завтрак, обед), только на обед яйца (1-2 шт) без желтка.
На ужин рыба запечённая (паровая ) и салат
При инсулинорещзистентности без перекусов и два стакана воды (чистой, без газа) за 30 мин до приема пищи.
А чем кус кус отличается от макарон? Та же пшеница))