19 марта 2015

який самокат після maxi micro на двох колесах обрати?

хочу купити старшому(6 років)самокат на двох колесах,у меншого(4 роки)є maxi micro.старший за 3 місяці літа убив аналог мікро-скутер,тому аналогів більше не хочу.надивилася Micro Light SA0022 і micro speed sa0033.у кого такі,напишіть,пліз,як вони вам?або які у вас?
Результат:
вже голосів: 6
5 (83.33%) ваш варіант
1 (16.67%) micro speed sa0033
0 (0%) Micro Light SA0022
Каркуша Клара 19 марта 2015
Автор,извините,что не по теме,но я как раз хотела покупать аналог maxi micro скутер.Вроде как сэкономить.Говорите,не стоит брать?
Рябушка Ку 19 марта 2015
а Вы цены уже мониторили? где хотите брать?
автор никиря 19 марта 2015
Ответ дляКаркуша Клара
Автор,извините,что не по теме,но я как раз хотела покупать аналог maxi micro скутер.Вроде как сэкономить.Говорите,не стоит брать?
ми взяли на день народження сину в середині червня минулого літа,коли прийшов була задоволена-майже один в один з мікріком,але тепер я бачу різницю((на цей сезон він вже не пригодний до використання(ручка взагалі зламалася,наш дєда її псадив на болт,але вона всерівно ходе у всі сторони.знизу всі закльопки повипадали,торохтить,стукає,він не для наших тротуарів.я не рекомендую!!на 3 місяці це дуже дорого)а мікрік як новенький,хоча він з березня минулого року у нас..
Лапка 19 марта 2015
Тоже ищу.Цены,конечно радуют((((Смотрела Micro scooter black,около 4000....А дешевле и не нравятся.
автор никиря 19 марта 2015
Ответ дляРябушка Ку
а Вы цены уже мониторили? где хотите брать?
якийсь глк на сайті-не відправлється відповідь,ще не моніторила,хочу визначитися спочатку..
автор никиря 19 марта 2015
Ответ дляЛапка
Тоже ищу.Цены,конечно радуют((((Смотрела Micro scooter black,около 4000....А дешевле и не нравятся.
мені ще троло деякі моделі нра,але з приводу якості якось сумніваюся
Лапка 19 марта 2015
А какие модели?Покажете?У нашей подружки был троло,очень похож на мини и качества вроде норм.
Лапка 19 марта 2015
Глянула,цена не маленькая.Если бы можно было их посмотреть где-то.Но на вид понравились и подножка невысокая ,в отличие от Эксплоуэров.
автор никиря 19 марта 2015
Ответ дляЛапка
Глянула,цена не маленькая.Если бы можно было их посмотреть где-то.Но на вид понравились и подножка невысокая ,в отличие от Эксплоуэров.
так,не дешево,але з досвіду зі скутером-800 гр на 3 місяці,то 3000 гр на декілька років...
redshoe-n 19 марта 2015
Автор, берите микро лайт, он от 5 лет. Стоит 2250 грн. Микро спид от 10 лет и стоит 3990 грн. Лайт относится к детской категории самокатов, а Спид - ко врослой. У лайта макс. нагрузка до 100 кг.
redshoe-n 19 марта 2015
Есть еще микровские самокаты для фристайла MX Park и XT Pro - они от 12 лет и стоят 2100 грн.